Darnell R Whetstone nevezése - BMW 5 series e60.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zsuksz123

Újonc
2021. 01. 28.
1
7
V4 karakter
Darnell R Whetstone

In-Game név: Darnell R Whetstone.

Account ID: 216250.

Szerver: SeeMTA V4.

Jármű: BMW 5 series e60.

Jármű ID: 251842.

Elkészitési idő: 2-3 óra.


Sziasztok! A szerverre való visszatérésemet követően elsőnek volt alkalmam kipróbálni az új egyedi paintjob rendszert, gyorsan össze akartam rakni egyet, hogy én se maradjak ki :D, de aztán mikulás előtt egy nappal eszembe jutott, hogy miért ne csinálhatnék egy ünnepekre alkalmas kocsit magamnak aztán így jött az ötlet. Elsőnek egy színből próbáltam valamit alkotni aztán megpróbálkoztam azzal, hogy milyen lenne ha az egyik fele piros a másik pedig zöld szint kapna végül emellett döntöttem, hópelyhekkel és a hátsó lökhárító és küszöbökön látható hóréteggel téliesítettem, az oldalait mindenképpen egy formára szerettem volna így egy kis mézeskalács emberke a kiskutyájával a mézeskalácsházuk mellett várják, hogy a mikulás vajon mikor bukkan elő a hegyek mögül, és persze a frissen megépített hóember sem maradhatott ki :D, a kocsi motorháztetejére mindenképpen a mikulást szerettem volna rakni, ahogy a karácsonyfa alá dugja az ajándékokat és a lába alatt lévő hó pedig hullik lefele a lökhárítón egészen a földig. A kocsi tetejére és a rendszámtábla mellé került rudolf, a rénszarvas. Hát ez lenne az én kis ünnepekre tervezett szekerem remélem tetszik, sok sikert mindenkinek! :)




 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.