Darek Thompson

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bolyongo

Újonc
Támogató
2019. 01. 12.
57
4
V4 karakter
Daniel Fleck
LV karakter
Daniel Fleck
qtwKJ4O.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Thompson​
A.2 Középső név: VÁLASZOD HELYE​
A.3 Keresztnév: Darek​
A.4 Születés ideje: 12/20/1999​
A.5 Születés helye: Los Angeles - California - 90016​
A.6 Nem: Férfi​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas​
A.8 Telefonszám: 387612006634​
A.9 E-mail cím: Dthompson@seemail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: W.W.P. Security​
Betöltött pozíció: Személyi Testőr​
Feladatköre: Klubbokba kísértünk be és ki híresebb előadókat, távol tartottuk a tömeget.​
Alkalmazás intervalluma: 08/24/2017 — 03/13/2020​
Szerződésbontás indoka: Lejárt szerződés, nem lett meghosszabbítva​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: VÁLASZOD HELYE​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[X] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[—] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[—] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: Morningside High School​
A látogatás intervalluma: 09/01/2013 — 06/20/2017​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[X] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Az interneten láttam a felvétel hirdetését.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Nem szolgáltam.​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Német,Portugál​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nincs tetoválásom​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem fogyasztottam.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem fogyasztottam.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 17​
D.2 Neved/beceneved: Szabó Dániel/Dani​
D.3 Bemutatkozás: Sziasztok! Dani vagyok, 17 éves, Kunszentmártonban élek és Tiszaföldvárra járok suliba ahol rendvédelmi szakon vagyok. Szabadidőmben játszok, általában PC-n, kosárlabdázok, ezt főleg inkább nyáron csak haverokkal de régebben sportszerűen űztem. See-vel körülbelül 4 éve játszom kisebb kihagyásokkal, az előző hónapban megjött ismét a kedvem de ismerőstől hallottam hogy volt valami a szerverekkel és elveszett mindenem sajnos. Úgy gondoltam megpróbálok ide jelentkezni mivel tavaly főleg voice rp-t toltam és ott is rendőr voltam ahol Al-ezredes rangig jutottam.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: 4 éve​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 2018 Októbere óta​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Egy Afro-Amerikai fiatalt aki nagyon közvetlen de mikor felveszi az egyenruhát a feladatát nagyon komolyan veszi, hogy egyszer olyan rendőr váljon belőle mint édesapjából, akit a munkájából adódóan korán elveszített.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Azért mert ez áll hozzám rp-ben a legközelebb és ebben már van elég tapasztalatom.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Igen​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Konkrétan mindenben. Én az igazoltatást és a lőfegyvert és annak használatát mondanám fontosabbnak. Itthon a rendőrök csak nagyon életet veszélyeztető helyzetben ránthatnak egyből fegyvert, ha nincs idő a megelőző intézkedésekre vagy terrorcselekmény megakadályozására stb., de általában mindig megelőző intézkedések vannak és ilyenkor is csak figyelmeztető lövést adnak le, ellenben az Amerikai rendőrökkel szemben. Igazoltatásnál ugye mind a kettő rendőr kiszáll, az egyik igazoltat a másik biztosítja az igazoltatás helyszínét és így megvan a biztonsági háromszög is. Amerikában először csak az anyósról száll ki a rendőr a másik rádiózik, és addig a civil nem száll ki míg a rendőr arra nem utasítja, mivel ha kiszáll minden szó nélkül az a rendőr életét veszélyeztethető helyzet lehet és akkor használhatja a fegyverét, mert ugye Amerikában bárkinél lehet fegyver.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
qtwKJ4O.png

Mr Thompson,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

RT6M3E2.png

Police Officer II Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Gellért

mi élünk
2019. 02. 17.
558
3 783
LV karakter
PFC Allen Raynor
qtwKJ4O.png

Mr Thompson,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

p3iM7sq.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.