Darcos De Franklin jelentkezése a See Game Helpdesk-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zserg

Újonc
2019. 03. 04.
61
14
21
V4 karakter
Esequiel Delmar
LV karakter
Darcos De Franklin
V2 karakter
Zack Crusader
xiwrEhb.png


~ [ Jelentkezési lap ] ~






Néhány fontos dolog magadról:



Gergőnek hívnak, jelenleg a 16.-ik életévemben vagyok,Miskolcon lakom. Egész SeeMTA "karrieremet" 2014-ben kezdtem el. Amikor még csak egy SeeMTA létezett. A mostani SeeMTA V2-n 2016ban kezdtem el játszani, szinte már csak ezen játszok, mivel itt kedvezőbb a gépemnek, meg sokkal könnyebb egy jó társaságot találni, mint a többi szervereken. A szerveren szerencsére sok frakciónak a tagja lehettem, mint például: SCCS [x2] | Mara 13 | See City Taxi Társaság | Nemzeti Nyomozó Iroda | Nemzeti Adó- és Vámhivatal | Cremonesi Crime Family |. SeeMTA-n kívül gyakran szoktam Apex Legends-ezni, meg néha Rustozni. Hobbiaim közé tartozik még a Labdarúgás is, de a mostani bokaszalag szakadásomnak köszönhetően, ezt még hanyagolnom kell egy ideig.



Mióta játszol a szerveren?



2016 május 24-ike óta.



Eddigi elért dolgok:



Rengetek frakciónak a tagja:

See City Car Service [x2]

See City Taxi Társaság

Nemzeti Nyomozó Iroda

Mara Salvatrucha 13

Nemzeti Adó- és Vámhivatal

Cremonesi Crime Family





Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?



Néhányszor volt lehetőségem Ideiglenes Adminsegédet kapnom, és nagyon jól esett, mikor játékosoknak tudtam válaszolni/segíteni. Szeretnék minél többet segíteni,és úgy érzem, hogy minden elkötelezettségem megvan erre a feladatra.





Miért téged válasszunk?



Jellemző rólam, hogy nem adok fel semmit se könnyen, addig harcolok, ameddig tudok. Karrierem során sosem volt velem, nagyobb/súlyos probléme a szerveren, ( ezt az utolsó kérdésnél be is fogom illeszteni) úgy érzem készen állok egy ekkora feladatra.



Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?



Hétköznaponként minimum 2órát biztosan eltudnék tölteni a feladatomra., hétvégenként akár 6órát is eltudnék.



Naponta hány órát tudsz online lenni?



Ahogy a fenti kérdésnél is megválaszoltam, hétköznaponként min. 2 órát, hétvégenként akár 6 órát is.



Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?



Először is, elmagyaráznám neki, hogy én Adminsegéd vagyok, mi nem rendelkezünk ilyen parancsokkal, kizárólag az adminok rendelkeznek ilyenekkel, de ők nem kötelesek fixelni, akár egy bug miatt robbant le, akár füstölő motorral, csatlakozott le a szerverről. Javasolnám neki, hogy hívja fel valamelyik szerelőtelepet [a /call parancs segítségével] , ha az illető ezek után sem értené meg, hogy én nemtudok neki ezzel kapcsolatban segíteni, és továbbrá is ezzel spammalne engem, segítséget kérnék egy adott Admintól, hogy rúgja ki a szerverről.



Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?



Először is, bemutatnám neki a szerveren található kettő szerelőtelepet, a See City Car Service-t, és a Fix and Drive Mechanic shop-ot.

Elmagyaráznám neki, hogy kettő sor létezik, a "lassú sáv", ami a normális sáv, és a "gyorssáv" ami fizetősebb ,mivel itt 500.000ft-ot kell fizetni a szereltetésért.

Elmagyaráznám neki, mikor beengedik a telepre, akkor kövesse a szerelőt aki beengedte, mert ő mutatja meg neki, hogy melyik "boxba" álljon be.

Utána megmondanámn neki, hogy autótipusoktól, és az autó állapotától függően másfajta árak vannak a szereltetésekért.

Ha pedig lerobbanna, akkor a /call 222-222 | /call 444-444 parancsal tud vontatót hívni a helyszínére.,de ezek is pénzbe kerülnek külön.

És ha végzett volna a szereltetéssel, akkor elmagyaráznám neki, hogy kövesse a szerelőt, mert egyedül ő tudja kiengedni a telepről, a frissen megszerelt gépjárműjével.



Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?



Elsőnek a városházát mutatnám meg:



A városházat egy zöld bankház jelzi a térképen, amit az F11 gomb lenyomásával láthatunk.A városházán tud a játékos munkát felvenni, illetve személyigazolványt igényelni. Itt az emberre [ az NPC-re] az M betű segítségével kattintva, tudja kiválasztani a munkát,illetve a másik épületben a személyigazolványt kiváltani.



A második Autósiskola:



Ha már elég pénzt gyüjtött egy adott gépjármű megvásárlására, akkor először menjen az Autósiskolába, ott tud jogosítványt igényelni, de először át kell mennie egy vizsgán, és utána egy élesben kell vezetnie, majd ha ezeket mind sikeresen teljesítette, akkor megszerezte a jogosítványát, amit a /showlicenses [ID] paranccsal tud például egy rendőrnek mutatni, ha igazoltatni szeretnék. Az autóiskolát egy Kék kockában lévő fehér T betű jelzi a térképen.



A harmadik a szerelőtelepek lennének:



Ahogy fentebb is említettem, bemutatnám neki a szerelő-rendszert, milyen fajta sávok léteznek ( a lassú sáv, és a gyorssáv, ami 500.000ft-ba kerül). Utána elmagyaráznám neki ,hogy a gépjármű állapotától és tipusától függően másfajta szereltetési árak vannak. Elmagyaráznám neki, hogy türelmesen kell várni, míg a szerelő szerel.A szerelőtelepeket a térképen egy csavarhúzó kép jelzi.





Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?



Ez függ magától az RP-től amiben részt veszek, meg függ a bejövő PM mennyiségétől is. Ha például RP közben kapok 1-2 segítségkérést, arra az RP közben is tudnék válaszolni, de viszont ha egy új játékost kéne betanítani, és csak én lennék az egyetlen elérhető S.G.H, akkor jelezném az RP-n résztvevőknek, hogy foltassák nélkülem.



Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?



Jelezném a hírdető személy felé, hogy ez nonrp-s amit kiírt,majd ha a "figyelmeztetés" ellenére is ugyanúgy folytatná a NonRP-s hírdetést, akkor egy adminhoz fordulnék, hogy figyelmeztettem a hírdető, de annak ellenére is folytatja.



Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]



AJ.png




Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]




Ez a kitiltás meg lett beszélve ( nem történt MultiAccount)



BANN.png







Soyer válasza:








 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: nszabol3

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Nem lett rossz lap,van pár jail de szerintem az még belefér,csak az a napi 2 óra szerintem egy kicsit kevéske.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Gratulálunk, a jelentkezési lapod megfelelt , ezért tovább jutottál a TeamSpeak-es meghallgatásra.
Kövesd a fórumot az időpontokért, sok sikert!



Személyes megjegyzés: Korrekt lap lett, várlak TeamSpeak 3 meghallgatásra.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.