Dante Daniel Brown -> Egy RP Őr

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

abenceh

Barangoló
Támogató
2019. 06. 27.
131
231
V4 karakter
Danil Slawa
V2 karakter
Brooklyn Benward
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Dante Daniel Brown >

Panaszolt fél admin neve:
< Egy RP Őr >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Kifarolt elém egy BMW-s srác, le akartam igazoltatni de amint felkapcsoltam a mekülönböztetőt rálépett a gázra. Nem nyomtam neki egyből megaphone-t, ezért még nem is hivtam erősitést, netán ha megállna mikor megjön a többi egység arra hivatkozzon hogy nem kapott felszolitást. Már javában ment az üldözés, de csak akkor kapott megaphoneos felszólitást mikor közelebb voltam hozzá, és csak ez után nyomtam be az MDC-t is (601-es egység, egyedül voltam tehát én vezettem). Taxitársaság felé ment, ott egy kicsit lerázott mert kijött elém egy NNI-s egység és meg kellett álljak. Ahogy indultam volna el nekimentem egy oszlopnak, bindeltem, lenyomtam az MDC-t, mentem tovább majd felszolitottam a srácot másodszor, és mikor rálépett a gázra visszakapcsoltam az üldözést is, hogy jöjjön segiteni a többi egység. Körülbelül két másodperce rá hogy bekapcsoltam, kaptam az AJ-t, de ez tökéletesen látszik a videón.. Miután megkaptam a szankciót ráirtam Pexy-re hogy ki rakott be, de ő sem tudta megmondani, és segiteni sem tudott, hogy pontos legyek azért mert nem birálhatja felül más admin / rp őr döntését, valamint javasolta hogy keressem meg Bencét az ügy kapcsán. Discord FA segitségnyújtásba irtam, onnan pedig ide irányitottak. >

Bizonyítékok:
< https://streamable.com/ls4766 ; https://pastebin.com/hQqEZ8Xe >

Megjegyzés:
< Sajnos a videó csak az elmúlt 30 másodpercet pörgeti vissza, nem tudom miért, bocsi. Edit: pastebinre feltöltöttem a kellő logokat, mert az előző linken nem lehetett megnézni. >
 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Szia!
17:15-től nézd vissza a videóidat...
Szerintem legyünk őszinték, nem értem miért nem említetted meg, hogy mielőtt nekimentél az oszlopnak úgy megdobott a fekvő, hogy dobtál egy szaltót a levegőben utána meg az SeeBurgertől csúsztál fejjel lefele az oszlopig (odáig ahonnan indítottad a felvételt) :D
Nem hiszem, hogy RP-s egy ilyen szituáció után tovább üldözni.
Jogtalan, helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.