Dante Cambeiro jelentkezési lapja [Elutasítva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sallyn

Barangoló
Támogató
2023. 05. 21.
84
38
Veszprém
V4 karakter
-
LV karakter
Dante Cambeiro
V2 karakter
-
jelentkezes.png


Neved, életkorod, Account ID:
Milán 15 éves 9207

Jelenlegi játszott perced:
56.600

Fénykép csatolása az UCP-ről, ahol látszódnak a korábbi szankcióid:
Link

Véleményed szerint mi az SGH feladata?
Játékos által feltett kérdések megválaszolása, kezdő játékosok útba igazítása a rugalmas játékélmény érdekébe, ezekkel a cselekedettekkel segítsük a adminisztrátorok munkáját.

Miért pont téged válasszunk? Mennyi időt tudnál erre szánni?
Sok időt tudnák belefektetni a pozícióba, hatékonyan tanulok új dolgokat, 3 éve vagyok lassan a SeeMTA világának tagja, ez az idő alatt sok mindent láttam, tanultam, ezeket a tapasztalatokat szeretném megosztani a játékosokkal. Hétköznap 3-4 órát, Hétvégén 8-10 órát tudnák aktív lenni.

Írj magadról 3 darab pozitív, illetve negatív tulajdonságot.

PozitívNegatív
Tisztelettudó Beszédes vagyok
TanulékonyKíváncsi
ŐszinteOlykor lusta



Mutasd be részletesen a szerinted 3 legfontosabb helyszínt a szerveren:
Városháza
Szerintem a legfontosabb hely az egész városba az a városháza, ugyan is minden kezdő és haladó játékos megfordul. A térképen(f11 gomb megnyomásával) egy zöld blipp jelzi. 2 módon tudunk bejutni az épületbe, az első bejárati ajtón vagy a hátsó bejárati ajtón. Amint belépünk az épületbe 2 információs tábla fogad minket ami segít eligazodni az épületben. Ha balra elmegyünk akkor az okmányainkat tudjuk elkészíteni/megújítani ezek lehetnek: Személyazonosító Igazolvány,Vezetői Engedély, Fegyver viselési engedély( ezt csak akkor tudjuk kiváltani ha kiváltható fegyverengedéllyel rendelkezünk).Ezenkívül még az adóhatósági szobát, és a dísztermet.Az emeleten az ingatlanainkat tudjuk bejelenteni.
Korház(ak)
Különböző helyeken tudjuk igénybe venni a mentősök szolgáltatásait. Las Venturas, Fort Carson, Montgomery területeken vannak elhelyezkedve kórházak. Ezeken a helyeken található egy NPC aminek kezelési költsége 20.000$, törött csontot tud gyógyítani vérzést tud elállítani. Ezen kívül ha van szabad mentős ő is megtud gyógyítani, de a kezelési költséget egy csekk formájába kapjuk meg amit a bankba tudunk befizetni. Esetleg ha olyan problémánk adódik hogy nem tudunk eljutni egy kórházhoz se akkor telefonon a 911 számon tudjuk riasztani a mentősöket.
Szerelőtelep(ek)
Jelenleg 3 darab szerelőtelep van a városban. SeeRing, Jesse Car Service, Redline Auto Service. Ha valamilyen féle probléma adódik a kocsival, utunk valamelyik szerelőtelepre fog vezetni. Minden alkatrésznek vannak fajtái. Utángyártott, felújított gyári, professzionális. Esztétikai vagy motorikus hiba esetén fáradunk be a telepre. Ha viszont lerobbantunk akkor a 1818 számon tudunk autómentőt hívni. Ha vontatót hívtunk akkor nem kell kivárnunk a sort, bevontatnak és megszerelnek. A telepeken, 3 féle box található, egy műszaki box, és egy felfüggesztést beállító box, és ugye a szerelő box-ok. Itt tudunk műszaki adatlapot készíteni, fontos hogy csak úgy tudunk műszakiztatni ha kocsiknak semmi baja nincsen. Kiváltani városházán, műszakit fogunk kapni.
 
Utoljára szerkesztve:

Escanor

Aktív fórumozó
See Game Helpdesk
LV
2022. 01. 03.
238
127
V4 karakter
Hudson Woldenberg
LV karakter
Leonardo Moruga
V2 karakter
-
Szia, éppen olvasgatóm lapod és tartalma nem rossz, viszont a városháza le írást gondold újra mert rossz volt olvasni.
Illetve a színekkel is kezdhetnél valamit mert elégé elcsúnyítja a lapodat.
Ha ezeken tudsz változtatni akkor tudom támogatni.
Támogatom!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Sallyn és KriSu

KriSu

Barangoló
2021. 04. 20.
126
99
V4 karakter
Sergio da Fonoyosa
LV karakter
Joel de Pozo
Szépen megírtad a lapodat, jó ideje ismerlek, szerintem a bannod óta megkomolyodtál, remélem felvesznek.:giggle:
 
  • Imádom
Reactions: Sallyn

Vigil

Peluza Vișinie~KVSC 1907
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
492
833
21
Kolozsvár
LV karakter
Wayne Morrow


Sajnálattal értesítünk, hogy a jelentkezésedet az SGH vezetőség elutasította!

Megjegyzés: Az előző lapod bírálata továbbra is releváns, ősszel próbálkozhatsz újra.




 
  • Tetszik
Reactions: Sallyn
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.