Danny West jelentkezés

Bodza

Újonc
2024. 06. 09.
15
2
V4 karakter
Danny West
LV karakter
Dev Cortez
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Danny West
Születési helye, ideje: 1992.08.16.
Bejelentett lakcíme: Sanfiero Juniper Hollow 42
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): danny.west92@gmail.com ,+38-76-261-6419
Legmagasabb iskolai végzettsége:
Egyetem, M.I.T. University Massachusetts

Megszerzett szakmák, képzettségek: Robotika Mérnök
Nyelvismeret: Angol,Német,Francia
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B,C

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
A katasztrófavédelem egy rendkívül fontos, de egyben kihívásokkal teli terület, amelyben a szépséget talán kevésbé a munka fizikai környezete adja, mint inkább az emberek közötti összefogás, a kitartás és a segítőkészség. Szeretnék egy komoly embert próbáló csapatba tartozni ,kitartó és jó kondiban lévő embernek tartom magam ezért testhezálló feladat lenne nekem.


Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
Oxigén,Éghető anyag,Gyulladási hő


Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?


Ha számítógépes teremben tűz keletkezik, gyors és hatékony intézkedések szükségesek a tűz megfékezésére, az emberek biztonságba helyezésére és az anyagi károk minimalizálására. Az alábbi lépések segíthetnek egy ilyen helyzetben:
- 112 Risztása
- Civilek biztonságba helyezése
- Tűz lassítása a Tűzoltók kiérkezéséig (biztonságos keretek között)

Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Tűzoltótömlők

Vízellátás és szivattyúk
Védőfelszerelések és egyéni eszközök: Tűzoltó sisakok, kabátok, kesztyűk, Légzőkészülékek
Hidraulikus vágó és feszítő berendezések ("feszítő-vágó")Feszítővasak és kalapácsok
Mobil reflektorok
Aggregátorok
Létrák
Csákányok és balta



Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?


Egy ilyen helyzet rendkívül veszélyes, és gyors, határozott intézkedések szükségesek a bajba jutott társ megmentésére, miközben a saját biztonságom is szem előtt kell tartanom.
A teendők:
1. Helyzetértékelés
2. Vészjelzés
3. Elsősegélynyújtás és kiszabadítás

4. Légzésbiztosítás
5. Sérülések kezelése
6. Evakuálás és visszavonulás
7. Rendkívüli esemény jelentése




Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?

Egy ilyen vészhelyzet kezelése különösen kritikus, mert a lakásban rekedt egy gyerek és egy gázpalack is, ami további robbanásveszélyt jelent. A helyzetben az elsődleges cél a gyermek és az esetleges további áldozatok megmentése, valamint a tűz és a robbanásveszély kezelése. Íme a szakszerű eljárásmenet lépésről lépésre:

1. Első értékelés és helyszíni információgyűjtés

2. Riasztás és erőforrások biztosítása

3. Azonnali mentési művelet – Életmentés a prioritás

4. Tűzfészek megkeresése

5. Biztonsági intézkedések

6. Utómunkálatok és helyzetértékelés

7. Jelentéstétel és utólagos vizsgálat


Ez az eljárás egyesíti az életmentést, a tűzoltást és a robbanásveszély minimalizálását, miközben a tűzoltók és a lakók biztonságát helyezi előtérbe.

Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
Név: Danny West
Születési helye/ideje: Miami 1992.08.16.
Elérhetőségem: danny.west92@gmail.com

Rövid bemutatkozás:

Danny West vagyok, és 1992. augusztus 16-án születtem Miamiban. Szeretem a kihívásokat és a kreatív tevékenységeket, ami segített abban, hogy gazdag tapasztalatokat gyűjtsek az életem során. A Miami-i élet és kultúra formálta a személyiségemet, és inspirációt ad a jövőbeli céljaimhoz. A hobbim közé tartozik a zenehallgatás és a sport, különösen a Jégkorong, amely mindig fontos szerepet játszott az életemben. Nyitott vagyok új lehetőségekre, és mindig keresem a módját, hogyan bővíthetném a tudásomat és tapasztalataimat.

- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Marci vagyok 21 éves , 10 éve rpzek nagyrész See összes változatán de volt 1-2 év Fivem is, Melózok illetve mellette sulizok
elég régi motoros vagyok az rp világában, mondhatnám úgyis,hogy HC rp-s. Szeretem a szervert illetve az egész játékot kb megjelenés óta.
Párkapcsolatban élek a menyaszonyommal :D

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
14 464 perc

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.
Igen egyszer egy félre értett oc szidás miatt

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Nagyon érdekes frakciónak tűnik ezért szívesen csatlakoznék hozzá hogy király rpket nyomhassunk

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
Igen, See City Taxi és közös megeggyezés alapján váltunk el sajnos túl monoton volt a meló

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.09.15.

Aláírás: Danny West





 
Utoljára szerkesztve:

Arnold_Montgomery

Pletykafészek
Támogató
2019. 01. 10.
944
918
V4 karakter
Arnold Montgomery
Szia!
Átolvastam a kérdésekre adott válaszaid, szeretnélek tájékoztatni, hogy mi sem ma kezdtük a lapok bírálását, tudjuk, ha valami nincs rendben. A saját válaszaidra vagyunk kíváncsiak, legyél szíves mihamarabb átírni a jelenlegieket, ugyanis a "Szivattyúk és csatornázó eszközök" válaszodat olvasva az akár a Fővárosi Csatornázási Művek jelentkezési lapjában is helytállna. :D
 
  • Fire
  • Tetszik
Reactions: Bodza és Byker

Bodza

Újonc
2024. 06. 09.
15
2
V4 karakter
Danny West
LV karakter
Dev Cortez
Szia!
Átolvastam a kérdésekre adott válaszaid, szeretnélek tájékoztatni, hogy mi sem ma kezdtük a lapok bírálását, tudjuk, ha valami nincs rendben. A saját válaszaidra vagyunk kíváncsiak, legyél szíves mihamarabb átírni a jelenlegieket, ugyanis a "Szivattyúk és csatornázó eszközök" válaszodat olvasva az akár a Fővárosi Csatornázási Művek jelentkezési lapjában is helytállna. :D
Szia utánanéztem és ezeket találtam de akkor átnézem és megfogalmazom, azonkívül rendben van a lap?
csak a szakmai felszereléseknek néztem utána azon kívül minden a saját válaszom