Danny Ortwin jelentkezése a SCCS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

oregbence

Újonc
2021. 10. 30.
5
7
V2 karakter
Danny Ortwin
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Danny Ortwin
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 5823 játszott perccel rendelkezem.
IC SZINT: 11-es szintű vagyok.

KOROD: 16 éves vagyok jelenleg.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): Volt névváltásom, a játék elején, elgépelés miatt.
Csatolom a képet: https://imgur.com/a/x0z9LBU. Volt 1 admin jailem a játék során, csatolom a képet: https://imgur.com/a/GHKECWm.

EDDIGI FRAKCIÓID: Utolsó frakcióm és egyben az első is volt, ez a Országos Mentőszolgálat volt.
TÁVOZÁSAID OKA: Túl nehéznek találtam, és a leaderek inaktívak votlak. Ezért hagytam el a frakciót.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam még a SCCS-ben.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Hétköznap körül belül 5 órát szoktam aktív lenni.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Hétvégente pedig 6 órát töltök a szerveren.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen, rendelkezem működő képes Ts 3 hozzáféréssel.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen , hiteles fiókokkal rendelkezem.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Engem Bencének hívnak. Jeleneg 10. osztályos gimnazista vagyok. hobbim közé tartozik a motorozás és számítógépezés. Szeretek más emberekkel ismerkedni, és együtt játszani.


MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Megtetszett nekem ez a frakció, nagyon érdekesnek találom. Szeretek csapatban dolgozni, és persze új dolgokat kipróbálni. Ez motivált engem hogy csatlakozzak ehhez a frakcióhoz.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Mivel vidékről járok be napi szinten a Gimnáziumba, így lehet hogy lesznek olyan napok, amikor nem tudok fellépni a szerverre.​
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.12.10. 22:00 vagy 2021.12.11. 20:00
 
  • Tetszik
Reactions: Fecsu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.