Danil Nicolay jelentkezése

Girus.

Vicces, tudom.
Támogató
2020. 02. 03.
105
126
22
Gyál
V4 karakter
Danil Nicolay
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.

fejl-c2.png

I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png


Hogy hívnak?
Attila

Hány éves vagy?
19

Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?
2018 óta


Hány játszott perced van?
113.554

Miért pont téged válasszunk?
Saját munkámra igényes vagyok, türelmes, és szeretek csapatban dolgozni. Elég sok időt tudnék a frakcióra fordítani. Segítőkész vagyok, és jól bírom negatív kritikát, nem vagyok haragtartó. Rendelkezek rendvédelmi múlttal. Aktív vagyok, napi szinten.

Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?
2-3 órát naponta.

Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Természetesen.

Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!
Attila vagyok, jelenleg 19 éves. 1 hónap múlva töltöm a 20-at, nemrég költöztem és ezzel együtt munkahelyet is váltottam. Úgyhogy több időt tudok fordítani a szerverre, ezzel együtt a frakcióra is. leginkább szabadidőmben SeeMTA-n szoktam játszani, de más játékok iránt is érdeklődöm. Elég nagy távokat utazok, de szerencsére nem olyan sűrűn hogy ez bárminek a rovására menjen.

Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
Hosszútávra terveznék a frakcióval, és szeretném kipróbálni a Honvédséget, mert sajnos még nem volt rá lehetőségem.

Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?
Igen, 2023-ban voltam a Nemzeti adó- és vámhivatalnál.

Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!
-Pontos
-Segítőkész
-Nyugodt

-Időnként fáradtság
-Elfogult
-Néha Túl optimista


Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?
Igen, mindkettővel.

Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
NAV. 2023-ban 1,5 hónapot. Admin lettem és a leaderrel közös megegyezésre kiléptem.
HongKong Triads. 2 hónapot. Nem tudtam azonosulni az Ázsiai karakterrel.
Cartel De Sinaloa 2022-23-ban. Időhiány miatt adtam le. Később visszaléptem.


Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!


Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!

fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Danil Nicolay
Születési hely, idő: San Fierro, 1997.09.11
Anyja neve: Eva Nicolay
Bejelentett lakcím: San Fierro, Paradiso 32.
Állampolgársága: Amerikai
Személyigazolvány száma: 350276WC
Neme: Férfi
Családi állapota: Házas
Testmagassága (cm): 187cm
Testsúly (kg): 85kg
Telefonos elérhetőség: +38-77-132-6232
E-mail cím: danil.nic@seemail.com

fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.

fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Érettségi
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: Los Santosi szakgimnázium
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: Nincs
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: -
Nyelvismeret: Angol, orosz
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: Kőműves, felsőfokú orosz nyelvvizsga
Korábbi munkahelyek: Fix & Drive, Nemzeti adó- és vámhivatal.
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: A, B, B+E. Repülővezetési tapasztalat.

fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.

fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem.

Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem.

Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Nem.

Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem.

Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem.

Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Igen, rendelkezem. Nincs rá bejelentve semmi.

Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Nem.

fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.

fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?

Különösen veszélyes bevetéseken vesznek részt, veszélyes területek megtisztítása, fontos emberek védelme, Légtér védelme.

Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
-Zászlós
-törzsőrmester
-Főtörzsőrmester


Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
Kihúzom magam, hangosan és határozottan, tiszelegve köszönök.

Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?
-Földi erők
-Légi bevetési egységek
-Tengerész egységek


Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Rangidős honvéd jelenléte nélkül, sajnos nincs aki vezényelje a bevetést. Parancs hiányában pedig nem tudunk a segítségre kimenni.

Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
Szólok egy felettesemnek, közben előállítom és kiviszem a támaszpontról. Ha nem működik együtt pedig kényszerítőeszközt használok.

Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben?
Felszólítom hogy távozzon a lezárt területről, ha nem kooperál pedig kényszerítőeszközt használok és eltávolítom a helyszínről.

fejl-c2.png


Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: San Fierro, 2024, 08, 16.
Aláírás:
Danil Nicolay
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Aaronn
2023. 06. 19.
48
48
V4 karakter
Lincoln Shaw
Hello lapodat végig böngészve minden rendben volt a banod is régen volt figyelmen kivűl vesszük
Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Girus.

Gidus

Újonc
2023. 07. 03.
67
25
Szeged
V4 karakter
Dave Nolan
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szia, ugyanaz a véleményem mint Medvének. Hajrá, sok sikert.
 
  • Imádom
Reactions: Girus.

Herold

Újonc
2021. 08. 13.
31
16
V4 karakter
Senesio Minelli
LV karakter
Senesio Minelli
V2 karakter
-
Cső ugyan azt az állást tudom elfoglalni mint a többiek, sok sikert.
 
  • Imádom
Reactions: Girus.

Hamii

Újonc
2023. 01. 08.
74
15
V4 karakter
Anthony Cavanagh
Helo. Perced rendben, a lapodban néhány helyen van hiba. Ennek ellenére támogatom, DE ha tovább jutsz, egy-két nehezebb kérdésre számíthatsz! Sok sikert!
 

2row

Barangoló
See Game Helpdesk
v4
2022. 07. 09.
105
96
V4 karakter
Justin Tworow
Hali, szomorú számomra, hogy van a szerveren rendvédelmi tapasztalatod, mégis nagyon pontatlanul írtál körül kérdéseket, pl. Altiszti rendfokozatok… Haminak szavát osztom, ha tovább jutsz készülj fel jól és alaposan.
 
  • Tetszik
Reactions: aDaw

aDaw

Klaviatúra gyilkos
2019. 11. 20.
784
2 378
21
Szigetszentmiklós
V4 karakter
bjorn.ekdhal ✌️
LV karakter
molnar.adam
V2 karakter
bernau.marcell
sehol nem tudtál megmaradni 1-2 hónapnál tovább, admin munkád is elrontottad ami gondolom szintén az inaktívság miatt jöhetett létre.
altiszt nem egyenló zászlós. Mi garantálja hogy most lenne időd és a többi? 2 hónapra felesleges jönnöd.
 
  • Tetszik
Reactions: Eduard. és 2row

jaden

morior invictus
2021. 03. 29.
221
433
Budapest
V4 karakter
curt_sanders
LV karakter
jaymore_parks
V2 karakter
-
Daw tökéletesen leírta az álláspontomat a lapoddal kapcsolatban. Minden esetre sok sikert hozzá, bízzunk a változásban.