Daniella Bertolucci jelentkezése a RedLine-ba!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 03. 03.
23
2
V4 karakter
Danielle De Felice
LV karakter
Daniella Bertolucci
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Daniella Bertolucci >

Születési helye, ideje:
< 1992.05.28. Las Venturas >

Édesanyja lánykori neve:
< Daniella Ranger >

Jelenlegi lakcíme:
< Redsand >

Hány éve él a városban?:
< lassan 6 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mindig is foglalkoztattak az autók, szerettem Apukámmal és a báttyámmal szerelni őket, de sajnos Édesapámmal már nem tudom, a báttyám pedig már nem foglalkozik ilyenekkel, így gondoltam egy megfelelő társaságban szívesen újra kezdeném ezt, hogy a régi szép időket felidézzem! >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Rengeteg szabadidőm van rá és mivel sokat foglalkoztatnak az autók, így azt a sok szabadidőmet szívesen a munkára fordítanám. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Bejelntett munkaként még nem! >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Medical services >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen! >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Daniella Bertolucci >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 10036 >

Eddigi frakcióid:
< LVMS >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< Lassan 5 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretem kipróbálni az új dolgokat a szerveren és úgy gondolom, hogy most ez megfelelő lépés lenne, mert nagyon érdekel, hogy milyen is lehet ez az egész pontosan, meg persze a pénz sem tesz rosszat :D >

Miért pont téged válasszunk?:
< Rengeteg a szabadidőm és nagyrészt a frakcióra tudnám fordítani! >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 4 alkalommal :( - https://imgur.com/a/d7IK29L >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/zbvm3Qq >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/F5m5ZYt >

Voltál-e már szerelő?:
< Sajnos nem! >

Mennyi idős vagy?:
< 16 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2017-03-11 22:16:00 - Nagyobb kihagyásokkal, és sajnos amikor kisebb voltam, követtem el hatalmas hülyeséget, mert tiszteletlen voltam és hülye, mert azt hittem ez a menő, de már változtam és most tisztelettel játszom a szerveren. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Akár több órákat mindennap! >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< A szabadidőm mind a kettő időpontot megengedi! >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Mindkettőt, szóval amelyiket maguk kiválasszák, nekem az a jó! (Ha esetleg az egyikre kevesebben jelentkeznének) >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Dudás Dániel vagyok lassan 1 éve edzek. Régen alapvetően eleg bunkó stílusom volt, de amióta a mostani barátnőmmel megismerkedtem és elkezdtem a kondit, nagyon jó irányba megváltoztam és tanultam a hibáimból. Budapesten élek, Magántanuló vagyok, így több a szabadidőm, mint a velem egy időseknek ezáltal. De Programozó iskolában tanulok, de őszintén meg mondom már nem annyira foglalkoztat, viszont az Érettségit megkell szerezzem, viszont nem szeretnék másik iskolába menni. Javarész MTA-zok, ha játszani van kedvem, de előfordul hogy R6-ozok, vagy GTA V-zek. Ha ezeken kívül egyiket sem, akkor a gyerekkoromat élem, illetve edzek. >
 

lisahernandez

Újonc
2019. 12. 17.
40
12
Ulm, Németország.
V4 karakter
Lisa Hernandez
LV karakter
------------
V2 karakter
------------
Szia. A lapod egy kicsit fura mit ne mondjak.. 10.000 játszott perced van és 4 adminjail, amiből kettő DM, 2 Ban, amik hát... "Nem szidalmazod anyám" stb engem egy kicsit megtántorit. OOC stilusról is van szó bőven... Én igy sajnos nem támogatlak!
 

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka szépen megírt lap! a játszott percekkel és az aktivitással se lenne probléma de az egyik Ban az nagyon szúrja a szememet! Ezért nem tudlak Támogatni!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2020.01.31. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.