Daniel Styles

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Officer Gerzsony

Aktív fórumozó
2021. 08. 20.
254
563
Törökbálint
www.youtube.com
V4 karakter
Andrew R Styles
LV karakter
Gwen Brooks
V2 karakter
Daniel Styles
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Dominak hívnak, 16 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2021. Augusztus 20-adikápn regisztráltam, azóta aktív tagja vagyok a közösségnek. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Egyetlen jailem volt, félrenéztem NNI-sként az üldözöttet. Képhez katt! ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ A leadandót igen, a perceket kétesélyes, de inkább igen. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ - Sziasztok! Domi vagyok, 15 éves, Pest agglomerációjából írom ezt a jelentkezési lapot. Szeretek olvasni, társaságban lenni. Szerintem egy közvetlen és empatikus srác vagyok. Szeretek fúrni, faragni építeni. Jelenleg egy hatosztályos gimnázium padját koptatom. Gyorsan beilleszkedem mindenféle közösségbe, közvetlen vagyok mindenkivel. Általában könnyen tanulok, tudok alkalmazkodni sok mindenhez. Igényes és megbízható srác vagyok, véleményem szerint. Lakóhelyemhez közeli városban voltam tűzoltó, a helyi önkéntes tűzoltóságon. Innen közel egy év után távoztam, a vezetőség a beosztottakkal viszonyított magatartása miatt. Itt csapatmunkát, bajtársiasságot, és nem mellesleg sok szakmai tudást szereztem. Kedvenc hobbijaim közé tartozik az airsoft, amire barátaimmal szoktam járni. Iskolai elfoglaltságaim mellett szeretek falat mászni, valamint résztvenni a helyi cserkészcsapat életében. Rendvédelmi pályán képzelem el magam a jövőbe. -~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Daniel Styles~


Születési helye, ideje:
~ 1997.04.26 Los Santos~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetemi diploma. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Érdekel az autók világa, szeretnék szerelni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Jelenleg a Katasztrófavédelem alezredeseként dolgozom. Szakmai életemet az északi határnál lévő mcdonaldsban keztem el, itt 1 évet dolgoztam mint szakács. Ezután jelentkeztem a katasztrófavédelem tűzoltó alapképzésére, és lassanként elvégeztem az egyetemet, így lassanként feljebbjutottam a ranglétrán. 17 éves korom óta vagyok állománytag, a hátam mögött több mint 10 év szolgálat van. Nemrégiben léptettek elő. Ezenkívül apró mellékmunkákat végeztem, de mindig is érdekeltek az autók, a vezetés. ~

Aláírás:
Daniel Styles​
 

Izumbir

Újonc
SzerverAdmin
v2
2021. 01. 22.
64
39
V4 karakter
Roger Artur
V2 karakter
Yannick Scherer

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a mai nap folyamán (2023.11.11) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: Officer Gerzsony
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.