Daniel Sterling jelentkezése [Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Drowning

Újonc
2019. 06. 15.
4
1
19
Pest
V4 karakter
Ricardo Sterling
LV karakter
Daniel Sterling
V2 karakter
Daniel Sterling

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ


Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Lehet szólítani Bloodinak vagy Ferinek, 15 éves vagyok. ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, SAMP és egyéb szervereken?

~ Pontosan nem tudom de egy 4 éve, bár rendesen inkább 2 éve. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2017-09-24 12:29:0-óta játszok a szerveren és 6000 percet töltöttem kb a szerveren(LV 11) ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/Xp9MCOj ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Rendelkezek, bár ugyan discordon jó a hangom állítólag TS-en sajnos zúgok, de ezt tudom orvosolni push to talkal. :) ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?

~ Nincs sajnos. ~


Melyik frakcióban voltál ezelőtt és mennyi időt töltöttél el ott?

~ A Seemta V2 szerverén nem voltam még frakcióban. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 4-5 órát tudnék szánni egy nap a frakció-ra, de természetesen megpróbálnék a lehető legtöbbet aktívan szorgoskodni :) ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Hát rendben, én 2005 júniusán láttam napvilágot.Budapesten élek apukámmal a IV. kerületben. Nagyon szeretek Kosarazni, régen versenyszerűen is kosaraztam, de ezzel felhagytam ezért mostanság heti 2-3 alkalommal járok le egy kosárpályára.Nagyon szeretek emelett gépezni,biciklizni valamint jővőre leszeretném tenni a 125ccm-es motorra a jogosítványt.Az MTA "karrierem" A seemta v3 szerverén kezdődött akkor még 11 éves lehettem kb :D, de már akkor is én voltam az aki dühösen leszólta a haverokat ha nonoztak :).Igazából nem nagyon tudok mit írni magam-ról elég egyszerű ember vagyok, de remélem ennyi elég lesz. :) ~



IC RÉSZ



Teljes neve:
~ Daniel Sterling~


Születési helye, ideje:

~ Los Santosi kórház, 2000.06.04. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Gépjármű mechatronikai technikus ~


Bejelentett állandó lakcím:

~ Los Santos Jefferson Motel Földszint 22 C szoba. ~


Személyi igazolványáról egy kép:

~ SZEMÉLYI ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mivel úgy érzem hogy ez a legjobb szervíz egész see city-ben, és úgy gondolom hogy elegendő a ismeretem van autók terén. ~


Elfogadja a szervezet minden szabályzati pontját, valamint rendelkezik-e a belépéshez szükséges összeggel?

~ Természetesen. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ÖNÉLETRAJZ~

Aláírás:

Daniel Sterling

 
Utoljára szerkesztve:

Raul

Újonc
2019. 05. 24.
73
26
V4 karakter
Raul Redway
LV karakter
Raul Redway
V2 karakter
Raul D scott
Szia! Az önéletrajzodat még egy kicsit bővíthetnéd, illetve egy kis design lehetne benne (nekem túl egybe van az egész, igazából ez a storyd) . Ha a zúgás elég durva, akkor a push to talk sem fog rajta segíteni. A személyiről a kép nem jó, csinálj egy új linket.
 
  • Tetszik
Reactions: Drowning

Drowning

Újonc
2019. 06. 15.
4
1
19
Pest
V4 karakter
Ricardo Sterling
LV karakter
Daniel Sterling
V2 karakter
Daniel Sterling
Szia! Az önéletrajzodat még egy kicsit bővíthetnéd, illetve egy kis design lehetne benne (nekem túl egybe van az egész, igazából ez a storyd) . Ha a zúgás elég durva, akkor a push to talk sem fog rajta segíteni. A személyiről a kép nem jó, csinálj egy új linket.
Szia! Köszönöm hogy szóltál ezekről, valóban ez inkább egy sztori volt ezért megpróbáltam photoshop ban alkotni egy Önéletrajzot, remélem elnyeri tetszésed.A személyi képet is javítottam elvileg, valamint a mikrofonra azt tudom mondani haveroknál jó volt, de legrosszabb esetben letöltöm telefonra a TS3-mat :D.
 

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Keress fel egy leadert TS-en Pénteken 18:00-kor.
Ha nem megfelelő az időpont írj privátban. ))

XUqtqzT.png

 
  • Vicces
Reactions: MaxiV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.