Daniel Siqueira jelentkezése a See Game Helpdesk köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DaNii

Újonc
Támogató
2019. 01. 25.
41
13
21
V4 karakter
Daniel D Brooks
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[A nevem Csapó Dániel, egy átlagos 17 éves erdélyi srác vagyok .
Amit tudni kell rólam az annyi, hogy eléggé segítőkész vagyok, szeretek segíteni az embereken amennyire csak tudok és tudásom engedi.
Szatmár megyében élek erdélyben belül, a hobbim az a biciklizés amelyet tavaly nyárig napi szinten nyomtam, aztán családi problémák miatt abbahagytam.
A jelenlegi krízis helyzet miatt, az időm szinte teljes részét a számítógép előtt töltöm leginkább a SeeMTA-n, ritkán de előfordul hogy elmegyünk haverommal CS:GO-zni
de a legtöbb időt a SeeMTA-n töltöm.

MTA-s Pályafutásom

Az RP-s pályafutásomat igazából még régen 2014-2015 környékén kezdtem még SA:MP-on egy hangulatos kis falusi RP szerveren,
de ekkor még nem igazán értettem, hogy igazából mi is ez az RP. Úgy komolyabban valamikor 2016 elején kezdtem el RP-zgetni az akkori SeeV3-on,
ahol körülbelül egy évet játszottam és szereztem magamnak a tapasztalatokat.
Ezután meguntam a szervert, mivel egyedül játszottam és kis idő elteltével elkezdtem a SeeV2-es szerveren játszani, amit azóta sem bántam meg.
A SeeMTA-n kívül, természetesen játszottam más kisebb-nagyobb szervereken is,
ahol szereztem némi Adminsegéd illetve Admin tapasztalatokat is, olyannyira, hogy felvettek SzuperAdminnak.
Viszont úgy komolyabban a V2-t igazából valamikor 2017 nyarán kezdtem el,
és azóta is játszom, persze voltak kisebb nagyobb kihagyásaim, de igazából egyik kihagyásom sem tartott tovább mint 4-5 hónap
mert nagyon megszerettem a szervert.
Amióta ezen a szerveren játszom, sikerült már két alkalommal is támogatnom a szervert, amit mai napig sem bántam meg.

Mióta játszol a szerveren?

[Körülbelül 2017 nyarán kezdtem el komolyabban játszani a szerveren.
54.000+ játszott perccel rendelkezem jelen állás szerint.]

Eddigi elért dolgok:

Rengeteg dolgot elértem már a szerveren, igazából sorolhatnám nap-estig.
Viszont amit így legjobban kiemelnék az az, hogy a tavaly vezettem a Brazil maffiát, elértem azt a szintet, hogy az akkori leadere a frakciónak felvett maga mellé, és rám bízta az egész frakciót.
Mindezek mellett sikerült megvásárolni a szerveren az álom autóim nagy részét, nagyon sok mindent kipróbáltam a szerveren, rengeteg tapasztalatot szereztem ez alatt a röpke 3 év alatt. Sok emberrel megismerkedtem és összebarátkoztam, rengeteg RP szituációba keveredtem, amiből rengeteg RP tapasztalatot tudtam szerezni az évek folyamán..

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Már nagyon régóta kiszeretném próbálni magam Adminsegédként, hogy mégis mennyire menne nekem. Szeretek segíteni az embereken, bármikor amikor meglátok a szerveren egy kezdő játékost oda megyek hozzá és megpróbálok neki segíteni amennyiben igényli a segítségemet és amiben csak tudok segíteni segítek neki.
Viszont ezt jobban szeretném S.G.H tagként csinálni, mert SGH-ként sokkal több lehetőségem lenne a kezdő játékosok segítésére, nem beszélve arról, hogy az adminok munkáját is sokkal meg tudnám könnyíteni ha S.G.H tag lennék.]

Miért téged válasszunk?

[Azért mert segítőkész vagyok, megértem az embereket, több néző pontból is át tudok gondolni egy bizonyos helyzetet,
korrekt vagyok az emberekkel, nyitott vagyok az új dolgok felé valamint terhelhető vagyok mondhatni
bármilyen szinten, könnyen barátkozok illetve illeszkedek be bármilyen társaságba.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[A feladataimra naponta 5-6 órát minimum rá tudnék szánni vagy akár az online töltött időm teljes részét.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Naponta körülbelül olyan 6-7 órát tudok online lenni de ez igazából változó, lehet ennél sokkal több vagy éppenséggel kevesebb, az utóbbi ritkán fordul elő.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Egy válasz PM-ben, tisztán és érthetően elmagyarázom neki, hogy sajnos nem tudom megjavítani az autóját mert nincs jogosultságom hozzá és ilyen kéréssel forduljon az Adminisztrátorok felé, amennyiben van bizonyítéka, hogy nem miatta lett totálkáros az autó hanem valamilyen BUG miatt.
Ha továbbra sem fejezi be a felesleges PM-ek küldését, szólnék szépen neki, hogy legyen szíves és fejezze be, amennyiben nem fejezné be szólnék egy adminnak,
hogy rúgja ki a szerverről mert nem fejezi be a folyamatos felesleges PM-ek küldözgetését.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

A szerveren jelenleg két szerelőtelep üzemel ezek közül az egyik az SCCS amely a térképen itt található:

561f00ef4641abb8fbe8d722105821a4.png


cb8a930bf9b2b2986b2b6a6620402657.png


Illetve van a Fix & Drive szerelőtelep amely pedig a térképen itt található:

c20ffa9c9450787338ae6e373e38567d.png


6957ebffca0169f276fa7fa3414942fd.png


Mind a két szerelőtelepen található 2 sáv, illetve a kijárat.
Van egy gyors sáv, valamint egy normál sáv.
Ezek közül szépen beállunk valamelyik sorba és kivárjuk szépen a sorunkat, amint egy szerelő beenged minket be kell állni egy szerelő
helyiségbe (ami így néz ki: KÉP).
Miután ez megtörtént és beengedtek, a szerelő megkérdezi hogy teljes javítást szeretnél-e igényelni, miután eldöntötted hogy teljes
javítást vagy csak pár alkatrészt szeretnél megjavítani, a szerelő elkezdi kiszámolni neked a szereltetés árát, amit miután kifizetsz neki áll szerelni és amikor végzett szépen ki fog engedni a kijáraton.

Amennyiben úgy döntünk, hogy a normál sávba állunk be, abban az esetben az autó állapotától és
törött alkatrészeitől függően kell kifizessük a szereltetést.
Viszont a folyamat itt is ugyan az mint a normál sávban, annyi különbséggel hogy itt az ár mindig FIX!


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

1. a. Városháza(munkafelvétel)

Mivel az egyik legfontosabb dolog a szerveren a megélés és ez pénz nélkül eléggé lehetetlen dolog, ezért első sorban
a munkáltató NPC-t mutatnám be egy kezdő játékosnak.
A Városháza bal szárnyába besétálva találkozhatunk Marco Shirt-el, aki munkát tud nekünk adni.
Kurzor módba lépve (M betű) jobb klikkel rákattintunk az NPC-re ami elő hoz egy panelt, ahol a szerveren található munkákat láthatjuk
és mellettük egy Gombot amivel a munkát tudjuk elvállalni.
Miután ez megtörtént a térképen jelzett kis teherautó ikonnál találjuk a munka telephelyét ahonnan a munkát tudjuk elkezdeni.
Amennyiben nem tetszik az adott munka amit elvállaltunk lehetőségünk van felmondani a munkát, amit úgy tudunk
megtenni, hogy odasétálunk Marco Shirt-hez majd beírjuk a /felmond parancsot.

1. b. Városháza(okmányiroda)

A városháza jobb szárnyába sétálva, találkozhatunk egy Okmányirodai dolgozóval, akinél tudunk személyi igazolványt,
horgászengedélyt, és ADR vizsga bizonyítványt igényelni.
Amennyiben rendelkezünk ezen tárgyak valamelyikével ez esetben, az inventorynkban (I betű), kurzor módba lépve (M betű),
jobb klikkel rákattintva az itemre megjeleníti nekünk,
és a megjelenített kép alatt találunk egy "Megújítás" gombot amivel meg tudjuk hosszabbítani az adott iratot.

2. Autós iskola

Miután sikerült egy kis alap tőkét összeszednünk, azután letehetjük a jogosítványt.
Az autós iskolánál a kis narancssárga CP-be sétálva, megnyomjuk az E gombot, majd bedob minket a terembe.
Miután ez megtörtént, odasétálunk a vizsgáztatóhoz, kurzor módba lepünk majd nyomunk rá egy jobb klikket.
Ezek után felugrik egy kis ablak, ahol rákattintunk a Vizsgázás gomba, majd a következő ablakban úgyszintén. Miután mindezekkel megvagyunk
csak válaszolni kell a KRESZ kérdésekre. Amennyiben sikerül elérni a 80%-ot, az azt jelenti, hogy sikeresen átmentünk az elméleti vizsgán és bezárul a kis ablak.
Miután az elméleti vizsgával készen vagyunk, jöhet a gyakorlati vizsga, ami annyiból áll, hogy egy előre megtervezett útvonalon kell haladnunk a kapott gépjárművünkkel, odafigyelve és a sebesség korlátokat betartva.
Miután végig mentünk az adott útvonalon, városházához térünk vissza egy friss jogosítvánnyal a kezünkben.

3. Autókereskedés
Miután sikerült egy kis pénzt szerezni és letenni a jogsit, ellátogathatunk az autókereskedésbe, ahol kedvünk szerint vásárolhatjuk a járműveket,
persze ha a pénzünk engedi.
Az autókereskedéshez érve, belesétálunk az autókereskedés előtt található kis sárga "I" betűbe és bedob az autókereskedésbe, ahol nyilakkal tudunk lépkedni
a szerveren elérhető összes jármű között.
Ha megtetszik esetleg egy jármű az enter gombot megnyomva meg tudjuk vásárolni a járművet, amennyiben van elegendő pénz nálunk.
Ha sikerült megvásárolni a kiválasztott járművet, automatikusan kidob minket az autókereskedés melletti parkolóba ahonnan már indulhatunk is utunkra a zsír új verdánkkal.


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha olyan dologról van szó, amit egy PM keretein belül el tudok neki magyarázni akkor azt meg tudom tenni akár RP szituáció közben is.
Amennyiben betanításra, esetleg más probléma megoldásra van szüksége, akkor szólok OOC chaten az adott illetőnek, hogy betanításom lenne egy playerrel, muszáj menjek és később folytathatjuk az RP-t. Amennyiben olyan az RP szituáció, hogy nem feltétlen hagyhatom ott, akkor szólok egy adminsegéd társamnak, hogy legyen szíves intézze az illetőt mert jelen pillanatban nem tudok menni.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Szólok admin chaten, hogy NONRP-s hírdetést láttam, és bemásolom a hírdetést, hogy szankcionálni tudják az adott illetőt.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen sajnos, viszont a legutóbbi DM jailem nem teljes mértékben volt jogos, mivel fegyházba elkezdtünk az egyik
sráccal verekedni és véletlenül megöltem, ami nem szándékos volt. Viszont tudom azt, hogy ez semmin sem változtat,
és nem is akarok elbújni a tények elől csak gondoltam megemlítem.

KÉP

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam még, és erre büszke is vagyok.

KÉP
 

Déviid

Barangoló
2019. 01. 11.
80
46
Szatmárnémeti
V4 karakter
David D Brooks
V2 karakter
Laura D Brooks
Nagyon tetszik a lapod, főleg az, hogy láthatóan nagyon sok időt fektettél bele és igényesen megcsináltad. TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: DaNii

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Szerintem jó lett láthatóan én is csak azt tudom mondani hogy sok időt fektettél bele és egyáltalán nincs összecsapva Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: DaNii

Rafi

Újonc
Támogató
2019. 04. 21.
29
11
21
V4 karakter
Sergio P Pawlowski
LV karakter
Clark Rodriguez
V2 karakter
Sergio Siqueira
Nagyon szép és összeszedett lap lett! Tetszik ez az igényes munka így csak Támogatni tudom!
 
  • Imádom
Reactions: DaNii

Losif

Újonc
2019. 07. 07.
59
18
V4 karakter
Luis Adam
LV karakter
Brown W William
V2 karakter
Jose Manuel Miguel
Elég szép lap lett! Nagyon össze szedett és jól megfogalmazott. Támogatom!!!
 
  • Imádom
Reactions: DaNii

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Huhh,hát Dani nagyon odaraktad magad.Pár napja kezdtünk el beszélgetni ts-en,eddig mindenben tudtál segíteni.Sok sikert. Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: DaNii

DaNii

Újonc
Támogató
2019. 01. 25.
41
13
21
V4 karakter
Daniel D Brooks
Köszönöm szépen mindenkinek a támogatásokat és vélemény nyilvánításokat! :) Nagyon jól esik!
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Ez igen.
Látszik, hogy szántál rá időt, méghozzá nem is kicsit.
Ez a pár jail sem vészes perceidhez képest.
Sok sikert, nálad is sok esélyt látok a bekerülésre.
Hajrá!
 
  • Tetszik
Reactions: Darko.

DaNii

Újonc
Támogató
2019. 01. 25.
41
13
21
V4 karakter
Daniel D Brooks
Köszönöm szépen a hozzászolásodat Bazsi! :)
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.