Daniel Ricardo Jelentkezése A Las Venturas-i Redline Auto Service-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Skoopy

Újonc
2019. 01. 21.
9
1
LV karakter
Daniel Ricardo
g6ihL4y.png


Teljes neve:
~ Daniel Ricardo ~


Születési helye, ideje:
~1985.Január.28-án születtem,Las Venturas-ban..~


Édesanyja lánykori neve:
~Will Anna~


Jelenlegi lakcíme:
~Las Payasadas, Birdstreet 11.~


Hány éve él a városban?:
~34 éve élek Las Venturas-ban de 5 évig kint voltam Los Santos-ban.~


Miért szeretne nálunk dolgozni?:
~Szeretnék egy új társasággal megismerkedni valamint a bajba került civileken segíteni.Sokszor találkoztam olyan esettel, hogy emberek az út szélén lerobbantak és én megpróbáltam nekik segíteni.Az autókhoz nagyon értek mivel már voltam szerelő.Ez a munka számomra egy álom munka aminek segítségével életem egyik legkedveltebb autóját is meg tudnám venni és bügyködni azt.~


Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
~Van 4 éves tapasztalatom valamint csapatmunkában kíválóan tudok dolgozni.Vontatni és szerelni egyaránt tudok valamint illedelmes és tisztelettudó vagyok.A feletteseim kérését szó nélkül megcsinálom mivel az ő kérésük fontos számomra, hogy megfeleljek nekik és a kollégáim számára valamint az ügyfelek számára.~


Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
~Igen dolgoztam már Los Santos-ban négy évig ahol vezetőségi rangig el tudtam jutni.~


Előző munkahelye(i):
~Vidéki buszsofőr voltam valamint a Los Santos-i szereleőműhelyen dolgoztam.Hobby-m a horgászás amivel mai napig a kenyeremet keresem.~


Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
~Természetesen rendelkezem.~


A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.


Jelentkező Aláírása:
~Daniel Ricardo~


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
~2300 de 1 hete kezdtem LV-n. Eddig SeeMTA-n nyomtam és még más szervereken.Próbálkozok minél több játszott perccel rendelkezni.~


Eddigi frakcióid:
~Mentős ahol leader voltam, szerelő ahol majdnem leader lettem,rendőr ahol tiszti rangom volt,maffia. Ezekből volt pár amin GTA5 RP szerveren volt és egy csomó ami MTA-n.~


Jelenlegi frakciód:
~Jelengleg nem tartózkodom más frakcióba.~


Mióta RP-zel?:
~4 éve RP-zem SeeMTA volt az első RP-s szerverem.~


Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
~Nagyon szeretem az autókat IRL és már voltam is szerelő más szerveren ahogy azt már említettem.Segíteni akarok másoknak és kapcsolatokat építeni.Barátommal ide szeretnénk jönni ezáltal egy csapatmunkában dolgozni amiben jó vagyok.~


Miért pont téged válasszunk?:
~Tisztelettudó vagyok és illedelmes.Értelmes a felfogásom és kedves vagyok más emberekkel.Viccesnek tartanak a barátaim amit én nagyra értékelek. Most éltem túl a felvételit ezért több időm van a frakcióra szerencsére.Szerszámokat és autókat valamint azoknak az alkatrészeit ismerem és tudom hogyan kell azokat megszerlni.Helyesírásom véleményem szerint jó és a fogalmazási képességem is ezáltal tudok kommunikálni másokkal.~


Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~Ezen a szerveren még nem voltam. https://imgur.com/a/qV4fAB0 ~


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~Nem, még nem voltam. https://imgur.com/a/jzFfv4k ~


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~Nem váltottam még nevet.https://imgur.com/a/A11q6lZ~


Voltál-e már szerelő?:
~Voltam~


Mennyi idős vagy?:
~15 lettem 1 napja.~


Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
~1 hete és már van egy kis vagyonom is.(megpróbálok minél több percet összekaparni.)~


Használsz-e TS3-at?:
~Használok.~


Használsz Facebook fiókot?:
~Használok.~


Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
~2-4 órát tudnék és hétvégén akár 6-10 órát is.Ezekután a farmommal foglalkoznék ha az nem probléma.~


Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
~Hétvégén délelőtt és délután,hétköznap délután tudnék csak.~


Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
~Hétvégén tudnék csak 24:00-ig fent maradni és hétvégén már 10-től tudok szolgálatban lenni viszont hétköznap kicsit később 2-kor mert addig vannak óráim.~


Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
~Sziasztok!Köszi hogy elolvasod a TGF lapomat.Oszi a nevem és15 éves vagyok. Budapesten élek testvéremmel és szüleimmel.Nagyon szeretem az autókat és már várom is, hogy jogsim lehessen és vehessek egy BMW-t.A felvételin 1 hete túl vagyok és ezáltal több lett a szabadidőm is.Kedves és vicces vagyok valamint értelmes is.Illedelmes vagyok a nálam nagyobb korúakkal és nálam kisebbekkel is akiket nem szoktam szivatni.Iskolában jól tanulok ezáltal nem kell sokat tanulnom mert már jól állok mindenből.Szabadidőmben játszom CS:GO-val League of Legends-el és MTA-val is de még sok más játékkal is.Voltam már szerelő és nagyon élveztem azt a munkát.~
 
Utoljára szerkesztve:

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 239
5 191
LV karakter
Edward Paul
Amíg egy másik szerveren vagy egy frakciónak a tagja addig nem tudunk bevenni, döntsd el, hogy hol szeretnél játszani hisz az egyik a másik rovására mehet. Idézném az egyik szabályunkat: "Tilos más MTA-RP szervereken játszanod, hiszen ez egyik-másik rovására mehet. Nyílván egyszerre kettőn nem tudsz úgy játszani, hogy mindkettőre egyformán koncentrálj, valamelyiket így is úgy is hanyagolni fogod. Többek közt ha frakcióba vagy ugye megeshet, hogy egy időpontba esik a két szerveren a meeting, így már egyiken nem fogsz tudni megjelenni sajnos. Ha tudomásunkra jut, egyből szó nélkül megválunk az illetőtől. ".
Sajnos, így nem tudunk lehetőséget adni neked.
 

Skoopy

Újonc
2019. 01. 21.
9
1
LV karakter
Daniel Ricardo
Amíg egy másik szerveren vagy egy frakciónak a tagja addig nem tudunk bevenni, döntsd el, hogy hol szeretnél játszani hisz az egyik a másik rovására mehet. Idézném az egyik szabályunkat: "Tilos más MTA-RP szervereken játszanod, hiszen ez egyik-másik rovására mehet. Nyílván egyszerre kettőn nem tudsz úgy játszani, hogy mindkettőre egyformán koncentrálj, valamelyiket így is úgy is hanyagolni fogod. Többek közt ha frakcióba vagy ugye megeshet, hogy egy időpontba esik a két szerveren a meeting, így már egyiken nem fogsz tudni megjelenni sajnos. Ha tudomásunkra jut, egyből szó nélkül megválunk az illetőtől. ".
Sajnos, így nem tudunk lehetőséget adni neked.
Sziasztok, lemondtam a leaderségről, nem látok nagy esélyeket a szerverben ezért már nem érdekel a frakció és ezen a szerveren szeretnék tovább játszani ha még lehetséges és van hely akkor részt vennék a TGF-en ha ez engedélyezett.Köszönöm előre is a választ! További jó TGF-ezést.(javítottam a lapon is az alábbi problémával kapcsolatosan.
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.01.31. 18:00 - Redline Váró.
_______________________________________________________________________________________________________

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.