Daniel-Jason

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Daniel Paul

Újonc
2019. 07. 27.
5
2
21
Abádszalók
V2 karakter
Daniel Paul
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Daniel Paul >

Panaszolt fél admin neve:
< Jason 1-es szintű admin >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Volt egy játékos. Többször le DB-zett. Ic OOC- keverte. RP-t hanyagolt ütközéskor. OOC-stilus. Baseball ütővel verte szinte TK-ra a kocsim. Erről mindről képem van! Noss jason be rakott engem jailba ami szerintem is jogtalan. Az indok: Adminnal való fenyegetés. Az a nagy fenyegetés annyiból ált: Irtam a gyereknek hogy Várj itt és adminnal el intézzük. Ez Egy ROLEPLAY szerver ahová ez a viselkedésforma nem illik. Jasn be rakta a playert ooc stilusért engem adminnal való fenyegetésért. a többiről hogy mit csinált meg hogy funolt nem érdekelte a képek. Szerintem ez jogtalan! Majd rá irtam hogy a pk-t nézze majd meg, és ki dobott a szerverről. >

Bizonyítékok:
<
[2019-07-31 13:51:37] [Output] : [Küldött PM]: Jason (111): pont ő volt küldjem a kepeket?
[2019-07-31 13:51:45] [Output] : [Segítség] Admin[1] Jason: nem kell, megkapta a szankciót
[2019-07-31 13:51:58] [Output] : [Küldött PM]: Jason (111): de csak az ooc stilusért
[2019-07-31 14:24:09] [Output] : [Kick]: Daniel Paul ki lett rúgva a szerverről Jason által.
>

Megjegyzés:
< Remélem mindenki megérti a problémámat! >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Ryan Barello

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Na hali!
Kezdő volt a srác, nem rakhattam be nagy jailbe. Te meg amit utána leműveltél nevetséges volt már ne haragudj meg érte..
Majd miután kickeltelek téged adminnal üzentél nekem ,hogy PK ra fogsz rakni majd nekem is küldtél egy ilyen szöveget.
[Fogadott PM]: Daniel Paul (67): majd a pk-t nézd már meg köszi :)
[Fogadott PM]: Daniel Paul (67): ebből csunya pk lessz ugy erzem [[West ]]
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Nem fogok vitát csinálni ebből az egészből. Kezdő a srác, nem fogom berakni nagy jailben.
Egyébként meg ne haragudj ,hogy megkérdem de miért idegesít téged az ,hogy nem kapott sok perces jailt a srác? Neked mivel lesz jobb ha ő nagy jailt kap?
Várom a bírálást, nincs több hozzá fűzni valóm.
 

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Jason várom a magyarázatot , hogy miért csak ooc stílusért raktad be, amikor elvileg a többiről is volt bizonyíték.
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Igen, csak arra kapott jailt.
Alapjáraton amitket mondott SGH-t kértem volna meg ,hogy magyarázza el a dolgokat neki. De az OOC stílusnál kiverte nálam is a biztosítékot és megkapta érte a 60 percét. Erre kapta az admin jailt. Alapjáraton ha nem lett volna az az OOC, akkor nem kapott volna jailt.
 
Utoljára szerkesztve:

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Amit írtál vehetető egy enyhébb adminnal való fenyegetőzésnek. Így a jailed jogos.
Viszont Jason hogyha a jailbe tett játékos több mindent is elkövetett akkor ne csak ooc stílusért rakd be.
A panasz ezen része jogos.
Jason figyelmeztetésben részesítelek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.