Daniel Fierro jelentkezési lapja a Jesse Car Service-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Destroyed

Újonc
2023. 06. 19.
9
9
V4 karakter
-
LV karakter
Daniel Fierro
V2 karakter
-
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Daniel Fierro -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Bone Country, 15.12.2000 -

Bejelentett lakcím:
- 5/B, Hasselhoff Street, San Fierro -

Telefonszám:
- +38-76-940-8347 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Gyerekkoromban rengeteget segítettem az azóta már elhunyt volt autószerelő édesapámnak és egy hozzám nagyon közelálló emlékem vele, ahogy az utolsó heteit élve megígértem neki, hogy belőlem is autószerelő lesz. Ezen felül azt hallottam pluszban egy ismerősömtől, hogy családias, összetartó és segítőkész csapat van a Jesse Car Service-nél és úgy gondolom, egy értékes tagja lehetnék a telephely alkalmazottjainak. -

Miért pont önt válasszuk?
- Az édesapámnak tett ígéretem motiválna végig, ezzel biztosítva, hogy precízen, gyorsan és jól dolgozzak. Emellett hosszú műszakokra is képes vagyok, ezalatt azt értem, hogy akár napi 3-6-8 órában is dolgoznék. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- Egy kedves ismerősöm mesélt a cégről, Ő adta az ötletet, hogy csatlakozzak én is. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Régen futárkodtam egy cégnél, jelenleg bányász vagyok. -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
-


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Daniel Fierro
Kelt: 14.06.2024

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Engem Lacinak hívnak. -

Betöltött életkorod:
- 19. betöltött életévemnél járok. -

Jelenlegi játszott perced:
- 15 978 -

Korábbi frakcióid:
- Nem volt még -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
-

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- Először kiskoromban RP-ztem, 2016-ban az e-Life szerverén. Azóta rendszeresen jártam fel szerverekre (BlueLife, OGRP, HL) azután volt egy nagyobb kihagyásom, akkor pedig egy fun szerverrel kezdtem újra játszani MTA-t. Telt az idő, majd megjelent a V4, rá kis időre barátokkal feljöttünk, azóta kisebb-nagyobb kihagyásokkal játszom. -

Terveid a frakcióban:
- Mindenképpen hosszútávra tervezek és a fő tervem, hogy minél magasabb pozícióba tudjak eljutni annak érdekében, hogy minden téren minél többet tudjak hozzáadni a frakcióhoz. -

Miért válasszunk téged?
- Napi akár 3-5-8 órákat is fent tudok lenni, emelett kitartó, segítőkész és magamra igényes személyiség vagyok. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Napi 3-5-8 órát -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- (A farmos tiltás félreértés volt, a nemrégiben történt jail pedig szintén, mivel félreközölték az információkat velem, de mire szembesítettek, már elkövettem. Illetve tudom hogy nincs egy hónapja, de közelít hozzá, hálás vagyok ha elnézhető) -

Account ID-d:
- 30808-

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Lacinak hívnak, Bács-Kiskun vármegye területén lakom és 19 éves vagyok. Szabadidőmben számítógépezem amin belül rengeteg mindent elkezdtem megtanulni, köztük a zenei alapok készítése, videók vágása, képek szerkesztése, stb... Évek óta magamtól tanulok programozni, illetve sokáig dolgoztam videóvágóként. Jelenleg egy étteremben dolgozom és hamarosan elköltözöm, emellett a játékra visszatérve, rendszeres "rutinja" lett a napjaimnak a SeeMTA. Ezzel egy átfogó képet kaphattatok rólam, amennyiben nem elég, bővebben kifejtem a szóbelin. (ha lesz) -
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 202
1 305
LV karakter
Leon Seanetti
Jesse-Car-Service-logo2.png


Örömmel értesítjük, a jelentkezése bírálásra került: ELFOGADVA
Várjuk a meghallgatáson! ((TS3)) További információkról - ITT tájékozódhat.

Amennyiben nem megfelelő a felvételi időpontja, keresse a vezetőségben felsoroltak egyikét.

Sok sikert kívánunk!




Leon-Seanetti-al-r-s.png
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
550
579
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Meghallgatás eredménye - SIKERES

További instrukciókat a vállalaton belüli vezetőség fogja eljuttatni Önhöz.
Sikerekben gazdag munkálatokat kívánunk!



Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.