Daniel Draper jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SPTR96

Újonc
2024. 03. 20.
1
0
V4 karakter
Daniel Draper

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ


Hány éves vagy?
27


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
SeeMTA v1 majdnem kezdete óta.


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
V1 kezdete után nem sokkal regisztráltam és 145931 játszott perccel rendelkezem jelenleg. A mostani v2 fénykorában (Mikor még 200+ játkos játszott egy időben rajta) azon a szerveren is játszottam és ott Admin is voltam, egészen Főadmin szintig jutottam. Az LV szerveren is tevékenykedtem egy ideig.


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!

A képen látható tiszta UCP-től eltekintve voltam jailben de már elég régen. Nagyrészt ütközés RP elhanyagolása miatt. Meg emlékeim szerint volt két bannom is, egy kisebb fajta kiakadásom miatt évekkel ezelőtt és mégegy egy félreértés miatt. (Öcsém accountja egy időben a gépemen volt mer én abban az időben nem játszottam és az ő gépe meg rossz volt. Adminként unbanolt egy olyan embert akit nem kellett volna és kapott egy bant és mivel az accja volt az én gépemen is ezért ki lettem banolva én is.)


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
Ez változó, de a Napi 4 óra átlagban teljesíthető.


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
Már elég régen voltam frakcióban, sőt egy időben nem is játszottam a szerveren. Emlékeim szerint 4-5 illegál frakcióban tevékenykedtem és PD-s is voltam. Arra hogy melyikben mennyit voltam már nem emlékszem hogy őszinte legyek. A mostani V2 szerver fénykorában Ballas Leader is voltam, az LV szerveren pedig Mentő Leaderként is tevékenykedtem.


Van-e ismeretséged a frakción belül?
Sajnos nem ismerek senkit de könnyen barátkozom szóval ezzel nem lesz gond.


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
Mostanában soloban nyomom a szerveren és már minden ismerősöm felhagyott a játékkal, ezért kezd egy kicsit unalmassá válni. Szeretnék valahová tartozni a szerveren belül és újra aktív tagja lenni. Mióta játszom a szerveren, már többször gondolkodtam bármelyik szerelő frakción de végül soha nem jelentkeztem és magam sem tudom, hogy miért. Az autók amúgy is közel állnak a szívemhez, ezért gondoltam végre kipróbálnám milyen is egy Szerelő frakciónak a tagja lenni


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen a felsoroltak közül mindennel.




IC RÉSZ



Neve:
Daniel Draper


Születési helye, ideje:
1996.12.12. , Los Santos


Édesanyja leánykori neve:
Sarah Brown


Bejelentett állandó lakcím:
Los Santos, Glen Park 8


Legmagasabb iskolai végzettség:
Szakközép


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
Igen


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
Gyerek korom óta érdekelnek az autók és valamennyi tapasztalatom is van szerelésben, annak ellenére hogy nem ez a végzettségem. Szeretném kipróbálni magam és gyakornokként teljesen kitanulni minden kis részletét az autószerelésnek.


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
Kis korom óta rengeteget segítettem fateromnak, mivel ő mindíg maga szerelte az autóit. Jelenleg az én autómat is magam szerelem, persze a tudásom határain belül.


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
Könnyen alkalmazkodom, hamar tanulok és nagyon egyszerűen beilleszkedem általában mindenhova. Őszinte leszek, a tudásom alapján nem én vagyok a legjobb választás, de mint említettem elég sokat szereltem édesapám mellett ezért nem a nullárol kezdeném. Azért érzem magam alkalmasnak mivel nagyon hamar tanulok és mint említettem valamennyi tapasztalattal is rendelkezem, ha felvételt nyerek nem fognak bennem csalódni.


Mellékelje szakmai önéletrajzát!

Név: Daniel Draper
Születési hely: Los Santos
Születési idő: 1996.12.12.

Elérhetőség:

Cím: Los Santos Glen Park 8
Telefonszám: +38-76-561-8084
E-Mail: daniel.draper96@seemail.hu

Képesítések:

Rendszergazda
Programozás alap fok
Hálózat építő

Nyelvtudás:

Magyar (anyanyelv)
Angol (felső fok)

Daniel Draper vagyok jelenleg munkanélküli. Los Santosban születtem és itt is nőttem fel. Egészen kicsi korom óta mindig is érdekeltek az autók. Kevés tapasztalattal rendelkezem, mivel nem végeztem autószereléssel kapcsolatos iskolát, hanem az informatika egyes területein szereztem műszaki szakközépiskolai végzettséget. Eddigi életem folyamán elég lusta voltam és nem sok munkahelyem volt, leginkább alkalmi munkákból éltem, például autó mosás meg ehez hasonló dolgok, de ezen változtatni szeretnék és szeretnék végre valamit elérni az életben. Remek lehetőségnek gondolom ezt az autószerelői szakmát teljesen kitanulni és majd ezt hosszú távon űzni. A lustaságomat leszámítva könnyen alkalmazkodom, remekül kommunikálok, könnyen tanulok és szeretek csapatban dolgozni. Röviden tömören ennyi, igazából nincs sok emlitésre méltó dolog az életem folyamán.






 
Utoljára szerkesztve:

Lyo

Újonc
2019. 04. 22.
46
63
V4 karakter
Lyonell_Stones
LV karakter
Leopold_Kensington
V2 karakter
Nincs
Szia!
Szerintem az OOC része szép szöveg gazdag lett ! - Az IC részé egy picit szegényesebb, de a lényeg benne van összegzésben nem rossz lap.

A lapodat TÁMOGATOM!
 

ekszoo

Újonc
Támogató
2019. 10. 27.
9
4
V4 karakter
Robert De Quinlan
Szia!
Szépen összeszedett lap. Tiszta UCP, szép perc szám. IC-OOC rész is egyaránt tetszik!

A lapodat mindenképp TÁMOGATOM! Sok sikert!
 

Panti

Kivételes tehetség
Támogató
2019. 01. 10.
2 075
1 110
22
Budapest XXII. Kerület
V4 karakter
Andrew P Eastman
LV karakter
Andrew Pablo
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Andrew P Eastman
Fix & Drive Mechanic Shop - Ügyvezető-Igazgató

Aláírás:
Andrew P Eastman
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.