Daniel Dante jelentkezési lapja a See City Car Service felé.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ENERGY

Barangoló
2019. 01. 10.
100
69
V4 karakter
Jason D Weiser
LV karakter
Isaac D Dorsh
V2 karakter
Daniel C Dante
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Daniel Dante ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Nagyából 1 és fél éve játszom a szerveren, és 54442 játszott percem van jelenleg! ~

Hányas szintű vagy?
~ 33-as szintű vagyok jelenleg. ~

Hány éves vagy?
~ 15 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Természetesen voltam, Rendőrségbe, Nemzeti Adó- és Vámhivatal-ál, Országos Mentő Szolgálat-ba, Fix & Drive. OMSZ-nél két hetet voltam és onnan azért léptem ki mert egyáltalán nem volt RP. NAV-nál két hetet voltam aztán kiléptem mert a leaderek nem nagyon csíptek engem azt vettem észre de én se csíptem őket. Második alkalommal a NAV-nál 3 vagy 4 hetet voltam ha jól emlékszem utána az internet szolgáltatónktól kaptunk egy olyan üzenetet hogy 2-3 hétig nem lesz internet mert valami karbantartás vagy mi volt náluk ezért kiléptem inkább előtte Rendőrségbe is voltam 2-szer 1 alkalommal sajnos csak 2 hetet voltam aztán untam hogy nincs RP második alkalommal pedig 1 hónapot voltam aztán kiléptem mert családi okok jöttek közbe sajnos. Fix & Drive-ban 1 hónapot elsőnek aztán ki kellett lépjek családi okok miatt második alkalommal másfél hónapot voltam utána meg azért léptem ki mert kevés autó jött szereltetni. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért szeretnék ennek a frakciónak a tagja lenni, mivel nagyon szeretem az autókat és nagyon érdekel az autószerelés mint szakma. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 3-4 órát tudok lenni hét közben, hét végén 4-5 órát is tudok lenni. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még egyszer sem kitiltva a szerverről! UCP kép ha kell: https://imgur.com/a/sfXK5B1 ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos voltam már AdminJail-ban egy párszor. UCP kép ha kell: https://imgur.com/a/sfXK5B1 ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Szilágyi Dániel vagyok 15 éves és Budapesten élek a családommal. 6 éves korom óta nagyon a szívemhez nőtt az autószerelés. Amikor elkezdtem az általános iskolát akkor én elhatároztam hogyha én nagy leszek akkor autószerelő szeretnék lenni, és én el is kezdtem tanulni az Iskolába rendesen hogy felnőtt koromba valóra váltsam az álmomat. Elkezdtem tanulni rendesen és apukámnak is szoktam segíteni az autó szerelésben ha valami elromlik benne. Jelenleg nagyon szeretek focizni, jég korcsolyázni, teniszezni. Nagyából ennyit szerettem volna elmesélni így magamról. ~
 
Utoljára szerkesztve:

TitiHUN

Újonc
2019. 01. 15.
74
34
V2 karakter
Connor O Ruah
Szerintem ahhoz képest hogy 35ös szintű vagy elég jól tartod magad. a Lapod sem csaptad össze, viszont van egy hiba. Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, és ezt hagytad ki hogy mi volt a távozásod oka. De egyépként ha ez is meg lesz. akkor Támogatom
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.