Daniel D Gregory

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boni

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
69
35
25
V4 karakter
Joe Sangree
LV karakter
Daniel_Lawrens_Jackob
V2 karakter
Joe Sangre
  1. IG neved

  1. Daniel D Gregory
Mióta használod a TeamSpeaket?

  1. Már lassan 6 éve
Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

  1. Naponta 5/6 ora meg lehet persze ha nem dolgozok több is ha dolgozok akkor fixen az a 4 ora simán megy! van olyan is hogy reggel 4 ig fent vagyok szinte 80% minde nap!
Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken

  1. 5/6 szoktam igaz néha el megyek pl kajálni vagy valami akkor nem vagyok online
Miért válasszunk be téged a csapatban

  1. Szerintem alkalmasnak értem magam régebben is voltam moderátor v.2 vége felé a mostani v.2 is voltam 4 honapig
Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz

  1. Aktiv vagyok szerintem és kitartó ha elkezdek valamit akkor nem szoktam abba hagyni szeretnék segiteni az embereknek
Miért szeretnél a csapathoz tartozni

  1. Rengeteg időm van igy szeretném valami hasznos dologra forditani szeretek csapatban dolgozni már voltam régen is moderátor akkor is nagyon tetszett igy szeretnék ujra az lenni!
Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását

  1. Először ha nincs rajta rang akkor behúzom megkérdezem játszik a szerveren vagy nem ha igen akkor kérnék tölle ts3 szabályt és szerver szabályt aztán ha kér segitséget mert pl most kezdte akkor megmagyarázom neki hol találja a szabályt és tanulja meg és vissza huzom 10 perc mulva aztán ha meg tanulta akkor szerintem menne neki minden
Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!

  1. Szerintem Mások zaklatása szidása, más adatai kiadása mivel rengeteg kisskorú van +18 képet
Ismeretség a teamen belül

  1. //LACI// Ismerem már rég óta
Referenciáid

  1. Megbízhatóság
  2. Szabályok ismerete
  3. türelmes vagyok nagyon!
  4. elszánt
  5. építő jellegű
  6. figyelmes
  7. humoros bár komoly is tudok lenni!
  8. kreatív
Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?

  1. Elöször elmondom neki szépen ha akkor sem érti meg akkor mégegyszer aztán akkor figyelmeztetem hogy ezért szankciót is kaphat ha ezek után se érti meg akkor szolok egy nagyobb modinak és kap egy kis pihenőt
Mutasd be magad egy 5-10 mondatban

  1. Dániel vagyok 20 éves lassan 21 Szerbiába élek egy kissebb városba hobim a motorozás a lovaglás van saját motorom is lovagolni is szoktam persze a ló hátán csak :D vicces jófej vagyok ha van szabad időm több akkor veszek fel videót mivel youtubon is szoktam néha lenni elértem 2400 feliratkozot tesvérem cégéné dolgozom ami ilyen guim Auto téli/nyári gumik cseréje traktor kerekek javitása stb .... nagyon sokat segitek a tesvéremnek mivel kocsikat is javit és nagyon szeretem ezt a kocsi szerelés szakmát gondolkozok rajta ha jobban bele jövök akkor ezzel szeretnék majd foglakozni nagyobáol ennyi :D
MARTONKA válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Lukász

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
262
216
V4 karakter
Tyler Bush
LV karakter
Matthew Sanders
V2 karakter
Fernando Marshall
a “miert szeretnel a csapathoz tartozni” kicsit editeld at, ettol fuggetlenul nem lett rossz lap tamogatom sok sikert.
 

Daniel

Barangoló
2019. 01. 10.
75
47
28
V4 karakter
Bosko Bjelac
LV karakter
Radric.Holloway
Szia, írtad h figyelmes vagy, mégis több helyesírási hiba van a jeliben, így ismeretlenként ez is vélemény alkotó tényező rólad. Az elején ellentmondást is láttam. Ne haragudj nem támogatom így. /telefon/
 

Gekko

Újonc
Very Important Person
2019. 01. 10.
69
17
V4 karakter
Franky S Bucky
LV karakter
-
V2 karakter
-
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve.

Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!




















 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.