Daniel Connor --> Fade

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Daniel Connor

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
59
2
Kaposvár
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Amanda Smith
hXzCD7B.png


TamSpeak 3 neved:
Daniel Connor // Dani

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
Fade

Panasz pontos megfogalmazása:
Kezdem az elejével. 2019.01.14 körülbelül 14:00 fele rám írt valaki most neveket nem fogok említeni hogy menjek be társalgó 18-ba. Én tudtam hogy szét akarnak oltani igy bízonyiték képpen elindittotam a felvételt ami megengedett. Ezután bementem ahogyan sejtettem is szétoltottak majd mentem Blacksmith el és feltöltöttem neki youtubera nyilvánosan. Ezután megnézte Permázta öket és én nem nyilvánosba tettem a videót. Ezután ma behuzott fade hogy miez és kibannolt ezzel az indokkal: <21:31:55> You were banned permanently from the server by "Fade☠" (Nem töltesz fel yt-re ts beszélgetésekket. )
Aztán Koji még felhozta hogy kb 3honapja felvettem az SCCS meetinget és megkérdeztem töle hogy feltölthetem e és ő aztmondta hogy nem és én azota nem nyultam hozzá és most ránéztem hang sincsen benne mivel nem értettem akkor még az obs-hez annyira. A panaszt jogtalannak érzem igy.





Bizonyítékok:
Videót nem teszem nem nyilvánosba FADE is és Blacksmith is látta nem akarom hogy még többen lássák
Megjegyzés:
Azért tettem egyből pk-t mert nem tudtam elmondani FADE-nek mivel már késő volt és mondtam neki hogy késő van már és nem tudok össze szedetten beszélni errő ő meg én meg éhes vagyok és kibannolt.

koji válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Daniel Connor

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
59
2
Kaposvár
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Amanda Smith
Akkor elmeséled mi maradt ki? Kiváncsi vagyok rá mivel leirtam azt ami ide tartozik.
 

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Ami kimaradt még és lényeges, hogy ez alatt az idő alatt kb. 600-an nézték meg a te "privátnak" nevezett videódat.
 

Daniel Connor

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
59
2
Kaposvár
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Amanda Smith
Ahogyan láttad irtam hogy nem nyilvánosban tettem és körülbelül amiután lezárult az ügy 1napig kint volt a videó.
 

Fade

Ájem Fade
2019. 01. 10.
35
6
23
V4 karakter
Fade Joe
LV karakter
Fade Joe
V2 karakter
Fade Joe
Sok minden kimaradt ebből a pk-ból. A bant akkor is jogosnak tartom. Ha az igazat mondtad volna lehet, hogy nem örököt kaptál volna. Én viszont nem voltam éhes de mégis megetettél.
 

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
Igazából mivel megvagyok említve a pkban, meg én szóltam Fadenak, ezért hozzászólok..
Most te leírtad hogy felvetted az sccs meetinget, hiába nem töltötted fel, akkoris tilos felvenni. Te miután felvetted akkor annyit kérdeztél meg hozzájárulok e hogy a hangom benne legyen, magyarul fel akartad tölteni.
7. Tilos felvételt készíteni Főadmin és/vagy SModerátor (vagy magasabb rangú) ember engedélye nélkül! Ez alól kivétel ha bizonyíték fejében készült a felvétel illetve ha karaoke, ahol az előadó dönti el, hogy engedélyezi-e azt, hogy a produkciójáról felvételt készítsenek - kizárólag a karaoke szobára, az előadás idejéig érvényes az engedélye.
Büntetés: Örökös kitiltás.
A másik, tsen is össze vissza beszéltél, egyszer aztmondtad te semmit nem vettél fel, aztán felvetted és stb. Mellesleg amit te "bizonyítékként" vettél fel, azt is nyílvánosan raktad ki, 600+ ember megnézte.
Nem tudom mi olyan nagy élvezet abba hogy felveszed a meetingeket és stb.
 

Daniel Connor

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
59
2
Kaposvár
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Amanda Smith
Koji. Az indoknak semmi köze az SCCS meetinghez.... <21:31:55> You were banned permanently from the server by "Fade☠" (Nem töltesz fel yt-re ts beszélgetésekket. ) Itt a gond. SCCS meeting nem volt feltöltve youtubera tehát akkor most miről beszélünk? És nem vettem fel 1 meetinget se ami teljes lett volna és kiteszem youtubera. TS-en azért beszéltem össze vissza mivel éppen benne voltam egy apex meccsben (már fáradt voltam)amikor megpookolt Fade és nem tudtam hol kezdjem meg kelett volna az elejéről beszélni és Blacksmithnek is bele kelett volna szolnia.
Soyer válasza:
Tilos a dupla/tripla hozzászólás, figyut osztottam.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Tudod mi még a vicces?
Az, hogy TS-en, amikor kérdeztünk nem igazán sikerült megszólalni, de ahhoz képest itt eléggé megy a szöveg.
Fölösleges HSZ-ek miatt a bírálásig zárom.
SMOD megnyitja majd, ha bírálatra kerül a sor.
 

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Lássuk a dolgokat.

A 01.14-es ügy az tiszta dolog. A saját osztálytársadat tetted fel a YT-re és te tettél rájuk panaszt ezután kibannoltam őket. 1-2 napra meg kerestél engem,hogy unbannoljam őket ,mert IRL zaklatnak miatta.

Továbbá.

Ha Koji azaz az SCCS leadere nem ad engedélyt ,hogy a hangja benne legyen a felvételbe akkor érdekelne,hogy te mi jogon veszed fel? És az is érdekelne,hogy milyen bizonyítéknak szánod ezt?
 

Daniel Connor

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
59
2
Kaposvár
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Amanda Smith
Akkor elmondom.
Ahogyan irtad:
Lássuk a dolgokat.

"A 01.14-es ügy az tiszta dolog. A saját osztálytársadat tetted fel a YT-re és te tettél rájuk panaszt ezután kibannoltam őket. 1-2 napra meg kerestél engem,hogy unbannoljam őket ,mert IRL zaklatnak miatta."

Tehát akkor már a ban sem jogos mivel azért tettek ki: Reason: "Nem töltesz fel yt-re ts beszélgetésekket. #Fade" Ezért permáztak amikor már zárt ügy volt és az volt a bajuk hogy 600megtekintés volt rajta.

Ahogyan irtad:
Továbbá.

Ha Koji azaz az SCCS leadere nem ad engedélyt ,hogy a hangja benne legyen a felvételbe akkor érdekelne,hogy te mi jogon veszed fel? És az is érdekelne,hogy milyen bizonyítéknak szánod ezt?

Ahogyan mondtam nekik a hang nem halattszodott mivel az obs-ben van egy ilyen csusztató fülke ami mutatja mennyi legyen a hang és az kivolt "x" elve. Csak a felvétel volt meg de az is MTA-volt közben szerelő telepen. Youtubera ez nem került fel mert érthetetlen lett volna tehát jogtalan a bannom.... Remélem normálisan eltudtam mondani
 

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
Ha Koji azaz az SCCS leadere nem ad engedélyt ,hogy a hangja benne legyen a felvételbe akkor érdekelne,hogy te mi jogon veszed fel? És az is érdekelne,hogy milyen bizonyítéknak szánod ezt?

Ahogyan mondtam nekik a hang nem halattszodott mivel az obs-ben van egy ilyen csusztató fülke ami mutatja mennyi legyen a hang és az kivolt "x" elve. Csak a felvétel volt meg de az is MTA-volt közben szerelő telepen. Youtubera ez nem került fel mert érthetetlen lett volna tehát jogtalan a bannom.... Remélem normálisan eltudtam mondani

Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy miután felvetted rá pár napra kérdezted meg tőlem, tehát nem értem ha előtte elvileg te "lenémítottad a hangot" akkor miért kérdezted meg utána hogy hozzájárulok e hogy benne legyen a hangom..
 

Daniel Connor

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
59
2
Kaposvár
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Amanda Smith
Miután megkérdeztem töled és aztmondtad nem azután nem nyultam a felvételhez hozzá. Most néztem meg.. tőrlésre került és hang anyag nincs benne csak videó az is MTA-ról tehát akkor inkább a koji-s ügy miatt rakjatok ban ba de még az is vicces hogy hang anyag nincs benne igen szánkékomban állt felvenni mert nem tudtam nem szabad de nem vettem fel tehát ezért jogtalannak érzem a felszolalást, a ban oka azt pedig Blacksmith elismerted feljebb hogy jogtalan. Akkor milesz?
 

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Akkor lássunk neki az ügynek.

A szavaimat először is ne forgasd ki. Sehol sem mondtam azt,hogy bármi is jogtalan lenne.

Továbbá veled mostanában sok baj van a felvételeid miatt. Reflexszerűen veszel fel mindent a ts-en mintha archívum lennél. Egyszer vettél fel valamit bizonyíték fejében ,az volt az első és ahogy látom az utolsó olyan felvétel ami napvilágot látott. Akkor is mondtam neked,hogy CSAK bizonyíték fejében készíthetsz felvételt amit CSAK Smoderátor,Főadmin,Superadmin stb. láthat.


Én Fade-el beszéltem és ő a SCCS Meeting rögzítése miatt rakott ki csak kicsit félreértelmezte a dolgokat a ban indokban. Elmondásod szerint nincs hang a felvételben. Ezt utólag könnyen lehet mondani mivel bármikor lehet utólag módosítani a hangon.


A ban indokot módosítva lesz a következőre: "Engedély nélküli felvétel készítés."
És nem a januárira gondolok.
Ban lejárata: Április 1.


A panasz jogtalan viszont Fade máskor figyelj oda,hogy milyen indokkal bannolsz valakit.








 

Daniel Connor

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
59
2
Kaposvár
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Amanda Smith
Rendben, én nem akartam kiforgatni a szavaidat csak zavart már hogy tudom hogy nem megfelelő idő,indok a ban.Dzsonó mondta ott nem volt ekkora a szám. Hogyan lenne nagy a szám ha éjjel apex meccs közben rám pookol Fade azt sem tudom hol vagyok és 4 ember aki 3-4 évvel idősebb nálam szídják a fejemet mert én ezt meg azt csináltam és most gondolj bele. 4honapja volt körülbelűl amikor megkérdeztem Kojitól hogy belerakhatom e a hangját. Megse néztem a felvételt hanem előszőr megkérdeztem és aztmondta nem utána hozzá se nyultam. És ahogyan már egyszer elmondtam hiába vettem fel ha se a hang se a kép nincs a teamspeaken belűl. Az meg hogy mindent felveszek nevetséges. Amióta szoltál azóta nem vettem fel semmit megbeszéltünk. Koji-t meg nem értem eddig is tudta hogy megkérdeztem pont olyankor megy Operátorhóz amikor össze veszek egy Aysen családtaggal? Mindegy, köszönöm Blacksmith és elnézést hogy ennyire nagy űgy lett belőle. Hali.
 

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Ui.:
Éjjel = 21:30 körül
4 ember = 2 OP
Szidás = felelősségre vonás
Az Aysen családtaggal való összekapásodról egy szót sem mondtál.
 
  • Tetszik
Reactions: Bazsi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.