Daniel Cartez jelentkezési lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Danikaa

Aktív fórumozó
2019. 04. 22.
248
285
???????.
LV karakter
bryan.booth
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Daniel Cartez >

Születési helye, ideje:
< 1980/02/07 Fort Carson >

Édesanyja lánykori neve:
< Matild Martina >

Jelenlegi lakcíme:
< Fort Carson Being St. 01.>

Hány éve él a városban?:
< Városba még nem laktam, csak a mellete lévő faluba tengek lengek, illetve élem az életem, aztán ha sikerül találnom egy házat a vársoba, akkor beköltözök.>

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Egyszerűen oda vagyok az autókért, és ezt volt az álmom kisgyerek koromba is ami idáig megmaradt.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Középiskolában szakmunkás képzőbe jártam, amin megtanultam minden csinnyát binnyát az autószerelésnek és most alkalmasnak látom magam ennek a posztnak a betöltésére.>

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Soha nem dolgoztam még, ezért gondoltam most lesz az ideje, hogy megpróbálkozzak felvételt nyerni önökhöz.>

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Medical Center. (Ápoló)>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen! >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Daniel Cartez>


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 23990>

Eddigi frakcióid:
< LVMS (x2) Redneck (x2)>

Jelenlegi frakciód:
< Nincsen jelenlegi frakcióm.>

Mióta RP-zel?:
< 2015 óta kezdtem el az RP pályafutásom a SeeMTA V2 szerverén, előtte viszont egy kisebb RP szerveren kezdtem, így összegezve 2014 óta intenzíven RP-zek.>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Soha nem voltam még egyik SeeMTA szerveren se és úgy gondoltam itt most meg kéne próbálni és élni az eséllyel ,ha van Tagfelvétel.>

Miért pont téged válasszunk?:
< Mint ugye említettem fennt is voltam az LVMS frakcióba ezáltal gyors és rugalmas, sőt strapabíró ember is vagyok, és szeretek is RP-zni ezáltal bármit kérnek tőlem azt megtudom csinálni, ugyanakkor szeretek emberekkel ismerkedni és jól meglennék a frakció társaimmal is.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/jJvOw4Z >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam! -> https://imgur.com/a/TYK2r84 >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/HUKRusa >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem voltam még.>

Mennyi idős vagy?:
< 15, Februárba leszek 16.>

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2017-01-14 09:41:32 >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, napi szinten.>

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, állandóan.>

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 4-6 óra.>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délelőtt is tudok, de van amikor kisebb munkám adódik ezáltal át tolódik délutánra, valamint estére.>

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Az első lehetőséget tudom teljesíteni!>

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok! Marton Dánielnek hívnak, Középiskolába járok jelenleg a 10. évfolyamomba lépek, Szakgimnáziumba vagyok, és Gépész ágazaton, célba van még a Technikum. Hobbim a számítógépezés, és a bulizás (Persze amikor időm engedi :D). Egy kis faluban élek aminek a lakossága nem haladja meg az 1500 főt, egyke vagyok, nincsen testvérem aminek iszonyatosan örülök. Iszonyatosan imádom az ételeket mármint zabálni azokat, a kedvenc ételem a gyros amiből akár tízet is megtudnék egyszerre enni. Allergiás vagyok a macskákra ezért nincsen háziállatom csak kutyám amit iszonyatosan imádok. Nos nagyjából ennyi lenne magamról röviden, Köszönöm ,hogy végig olvastad! Legyen kellemes napod! :) >
 
Utoljára szerkesztve:

Danikaa

Aktív fórumozó
2019. 04. 22.
248
285
???????.
LV karakter
bryan.booth
Értem, és ezzel tisztába vagyok, de azért köszönöm remélem kapok esélyt a tagfelvételen.
 

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
525
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
Háááááááááát, puding próbája az evés, óvakodva, de támogatlak, sok sikert. ;)
 
  • Imádom
Reactions: Danikaa

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.08.05. 17:30 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Imádom
Reactions: Danikaa
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.