Daniel C Darkers jelentkezési lapja a See City Car Service felé!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ENERGY

Barangoló
2019. 01. 10.
100
69
V4 karakter
Jason D Weiser
LV karakter
Isaac D Dorsh
V2 karakter
Daniel C Dante
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Daniel C Darkers ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Nagyjából 2-3 éve játszok a SeeMTA v2 szerverén. Játszott percek száma: 81.248 perc. ~

Hanyas szintű vagy?
~ Jelenleg 42-es szintű vagyok a szerveren. ~

Milyen idős vagy?
~ 15 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Természetesen voltam.
- Nemzeti Adó és Vámhivatal: Ebbe a frakcióba már 3x voltam nagyjából 1 hónapot viszont az utóbbi alkalommal sajnos csak 1 hetet voltam mivel utána derűlt ki hogy nem leszek egy darabig internet közelbe ezért léptem ki az utóbbi alkalommal. Az elsó és a második alkalommal pedig azért hagytam ott a NAV-ot mivel szerintem nem volt semmi olyan RP ami jó lett volna.
Rendőrség: Ebben a frakcióba kétszer voltam kb 2-3 hónapot ha jól emlékszem és azért léptem ki első alkalommal mivel szintén nem volt RP második alkalommal pedig a leader miatt kellett kilépjek mivel nem jöttünk ki valami jól és én így nem szerettem volna ezt tovább folytatni.
Fix&Drive: Itt 3-szor voltam 1 alkalommal 1 hónapot aztán később amikor visszajöttem 2-3 hónapot voltam ha jól emlékszem harmadjára pedig ki lettem rúgva azért mert állítólag derbyztem a kocsimmal a szerelőtelepen miközbe nem is csináltam ilyet mivel nem is nagyon hoztam be a telepre a kocsimat.
See City Car Service: Ebben a frakcióba egyszer voltam 1 hónapot aztán leadtam mert sajnos nem volt elég időm a frakcióra.
Nemzeti Nyomozói Iroda: 1-szer voltam 2 hetet ha jól emlékszem és leadtam mivel nem jött be nekem az az RP amit ott csinálnak. ~


Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Az utolsó frakciómból most 2019-ben Nyár végén léptem ki. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretek autókat szerelni és IRL is nagyon szeretem az autószerelő munkáját, ezek mellett szeretnék újra egy csapat tagja lenni. Úgyérzem hogy most menni fog és ha esetleg fel leszek véve akkor sokkal több időt szeretnék a frakcióra fektetni. Ezért szeretnék ennek a frakciónak a tagja lenni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem mindkettővel. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 3-4 órát. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még egyszer sem bannolva!
ucp.png
~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos voltam.
ucp.png
~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Szilágyi Dániel vagyok 15 éves és Budapesten élek a családommal. 6 éves korom óta nagyon szeretem az autókat illetve az autószerelőket. Amikor elkezdtem az általános iskolát akkor én elhatároztam hogyha én nagy leszek akkor autószerelő leszek, és én el is kezdtem tanulni az iskolába rendesen hogy felnőtt koromba valóra váltsam az álmomat. Elkezdtem tanulni rendesen és edzek is. Jelenleg nagyon szeretek focizni, jégkorcsolyázni, teniszezni és hát normálisan edzeni is. Ennyit szerettem volna elmesélni így magamról. ~
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Gregory O'Wyse - See City Car Service, Manager.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.