Daniel C Dante jelentkezési lapja a Redline Auto Service felé!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ENERGY

Barangoló
2019. 01. 10.
101
70
V4 karakter
Jason D Weiser
LV karakter
Isaac D Dorsh
V2 karakter
Daniel C Dante
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Daniel C Dante >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas Medical Service, 1998.01.13 >

Édesanyja lánykori neve:
< Shara C Dante >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Sun Street 21. >

Hány éve él a városban?:
< 1 éve költöztem ide Las Venturas városába. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Gyermekkorom óta nagyon szeretem az autókat, illetve nagyra becsülöm az autószerelők munkáját. Ezek mellett nagyon szeretek csapatban dolgozni, illetve még amikor Los Santos-ban laktam akkor is a See City Car Service-nél dolgoztam és ha már egyszer kitanultam ezt a szakmát akkor szeretném is a karrieremet folytatni egy kicsit más helyen. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Elég sok tapasztalatom van a szakma iránt, ezek mellett szeretnék új embereket megismerni és velük együtt dolgozni. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Természetesen dolgoztam, még amikor Los Santosban éltem akkor dolgoztam a See City Car Service-nél, Próbaidős Vontatós rangon, nagyjából 2 évig ott dolgoztam. >

Előző munkahelye(i):
< Gyártósori munka, alkatrészeket gyártottam az elektronikai készülékekhez. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Daniel C Dante >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< Jelenleg 19.762 játszott percem van. >

Eddigi frakcióid:
< Las Venturas Medical Service >

Jelenlegi frakciód:
< Nincsen jelenlegi frakcióm. >

Mióta RP-zel?:
< Körülbelűl 4 éve játszom MTA RolePlay szervereken. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Megtetszett a szerveren nekem ez a frakció, nagyon tetszik a rendszer, a telep, illetve a csapat. Ezek mellett én voltam már más szerveren is szerelő frakcióba. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Szeretem ezt a frakciót, illetve szeretek csapatban dolgozni ezek mellett szeretnék megismerni másokat a csapatból. Voltam már más szerveren is ilyen frakcióba ott nekem nagyon jól ment, ezért gondolom, hogy itt ezen a szerveren is nagyon jól menne ez nekem! >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 5 darab AdminJailom van sajnos. KÉP! (Kattints ide) >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Sajnos voltam, amit a mai napig nagyon bánok. KÉP! (Kattints ide) >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Voltak névváltásaim. KÉP! (Kattints ide) >

Voltál-e már szerelő?:
< Ezen a szerveren még sajnos nem volt lehetőségem arra, hogy szerelő lehessek, viszont más szervereken voltam ezt már az OOC rész elején említettem is. SeeMTA v2-őn voltam szerelő SCCS-be 2 hónapig körülbelűl. >

Mennyi idős vagy?:
< 15 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Nagyjából 1 vagy 2 hónapja kezdtem el játszani a szerveren aktívan napi rendszerességgel körülbelűl egy nap olyan 5-6 órát tudok lenni a szerveren. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, használok facebook-ot. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Mivel egy nap olyan 5-6 órát tudok aktív lenni a szerveren én azt az időt rááldoznám a frakcióra. Más szerveren sikerűlt ez nekem hogy 5-6 órát rááldoztam a frakcióra akkor szerintem ezen a szerveren is sikerülni fog ez. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Hétközben délelőtt nekem iskola van tehát az nekem nem lenne megfelelő, inkább délután tudok sokat aktív lenni. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. lehetőséget tudnám teljesíteni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Szilágyi Dániel vagyok 15 éves és Budapesten élek a családommal. 6 éves korom óta nagyon szeretem az autókat és az autószerelők munkáját. Amikor elkezdtem az általános iskolát akkor én elhatároztam hogyha én felnövök akkor autószerelő szeretnék lenni, és én el is kezdtem tanulni az iskolába rendesen hogy felnőtt koromba valóra váltsam az álmomat. Elkezdtem tanulni, emellett egy héten 2 alkalommal járok edzésre is. Jelenleg nagyon szeretek focizni, teniszezni és edzeni. Ennyit szerettem volna elmesélni magamról. >
 

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka ! szépen megírt lap de sajnos ami nekem nem tetszik az Admin minősítés és a szerverszidás de ahogy kaptál egy új esélyt a szerveren így én is adok neked egy esélyt remélem a későbbiek folyamán nem lesz semmi probléma! Támogatlak!

-Lisa Leen-
 
  • Tetszik
Reactions: ENERGY

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.10.28. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.