Daniel Bellucci Törzsőrmester jelentései. [07.01- 07.07]

dani_1

Barangoló
2022. 03. 02.
134
89
V4 karakter
Daniel Bellucci
LV karakter
Lorenzo Guseppe

*Név:
~ Daniel Bellucci ~

*Rendfokozat:
~ Törzsőrmester ~

*Nyomozásban résztvett személyek:
~ - ~

*Előállított személy neve:
~ Aiden Nico ~

*Vádak:
~
Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény [ITBK[

Illegális fegyver birtoklás - Kézifegyver [IFBKF]

Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben.[EKHSZSZ]
~


*Előállított személy által használt gépjármű(vek):
~ - ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ 2024-07-01.-én szolgálaton kívül tartózkodtam a Zálogház előtti parkolóban hajnali negyed egy körül, amikor egy nagyobb csapat akik felé én is közeledtem, bekapcsolódtam a beszélgetésbe és egy hölgy kötekedni kezdett velem, amit egy pofonnal kezdett. A hölgyet a rendőrség elszállította egyéb okok miatt és a célszemély oda jött hozzám és úgy gondolta hogy én vagyok a hibás amiért bevitték a hölgyet, az úr megszeretett volna verni engem, amire nem került sor, mivel a közelben lévő rendőr egységnek jeleztem hogy segítség kell. A célos futásban volt, amikor utol értem, és a rendőri egység igazoltatás alá vonta, amikor a ruházatátvizsgálásra került volna sor, előrántott egy Tec-9-es lőfegyvert majd lesokkolták a rendőrök. Beszállítottuk a központban és megkezdtem a kihallgatást. A ruházata átvizsgálása közben találtutam nála nagy mennyiségben 9mm lőszert is. Aiden Nico, a vádlott felhasználható információt nyújtott a kapcsolatairól, ezért nem kapta meg a maximum büntetését. 225 nap letöltendő szabadság vesztést és 275,000$ pénz bírságot kapott végezetül, Óvadék letételére nem volt lehetősége. ~

*Képi bizonyíték:
~ ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ [2024-07-01 00:51:54] [Output] : [SeeMTA - Börtön]: Daniel Bellucci börtönbe zárta Aiden Nico játékost 225 percre. Bírság: 275 000$. Óvadék: nem.
[2024-07-01 00:51:54] [Output] : [SeeMTA - Börtön]: Indok: ITBK, IFBKF, EKHSZSZ. ~


((*kép a lefoglalt tárgyak megsemmisitéséről)):
~ ~

 

dani_1

Barangoló
2022. 03. 02.
134
89
V4 karakter
Daniel Bellucci
LV karakter
Lorenzo Guseppe

*Név:
~ Daniel Bellucci ~

*Rendfokozat:
~ Törzsőrmester ~

*Nyomozásban résztvett személyek:
~ - ~

*Előállított személy neve:
~ Jesus Trujillo ~

*Vádak:
~ Illegális fegyverbirtoklás- kézifegyver IFBKF,
Illegális tötény birtoklás ITBK,
Hivatali személy megvesztegetése HSZM,
Rendőrrel szembeni tiszteletlenség RSZT (2x)~


*Előállított személy által használt gépjármű(vek):
~Fehér Audi A8 QCC-06~

*Nyomozás részletes leírása:
~ 2024.07.01.-én 17óra körül Készenléti járőrszolgálatot láttam el az Angel Pine feletti Erdőkben, amikor megláttam egy fehér audit két férfival, elmentem mellettük és érdekesnek találtam hogy egyből utánam fordultak, gyanítottam hogy rablolni szerettek volna, ezért igazoltatás alá vontam a két személyt. A sofőrt miután megkértem hogy szálljon ki, mert át szeretném kutatni leakart fizetni, hogy nézzem el és ne kutassam át, ekkor felmerült bennem a gyanú hogy fegyveresek lehettek és lesokkoltam majd megbilincseltem a sofőrt Jesus Trujillo-t, majd a másik úrhoz Azarel Santana-hoz sétáltam és megkértem ugyan arra mint a Jesus-t. Azarel-nél találtam egy pisztolyt amit egyből elvettem, ezek után beszállítottam a két célost a központba majd megkezdtem a kihallgatást és az előállítást. A kihallgatás elején mind két személyt átkutattam és találtam náluk illegális lőszert valamint fegyvert. A kihallgatás alatt mindent tagadtak és komolytalan kérdéseket tettek fel, Jesus még köpködött is amiért a vádak közé került az RSZT is. Végül Jesus 175 nap letöltendő szabadság vesztést és 166.400$ bírságot kapott. Óvadék letételére mindkét célosnak volt lehetősége.~

*Képi bizonyíték:
~ ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ ~

((*kép a lefoglalt tárgyak megsemmisitéséről)):
~ ~

 
Utoljára szerkesztve:

dani_1

Barangoló
2022. 03. 02.
134
89
V4 karakter
Daniel Bellucci
LV karakter
Lorenzo Guseppe

*Név:
~ Daniel Bellucci ~

*Rendfokozat:
~ Törzsőrmester ~

*Nyomozásban résztvett személyek:
~ - ~

*Előállított személy neve:
~ Azarel Santana ~

*Vádak:
~
Illegális fegyverbirtoklás- kézifegyver IFBKF,
Illegális tötény birtoklás ITBK,
Hivatali személy megvesztegetése HSZM bűnr.
~


*Előállított személy által használt gépjármű(vek):
~ Fehér Audi A8 QCC-06~

*Nyomozás részletes leírása:
~ 2024.07.01.-én 17óra körül Készenléti járőrszolgálatot láttam el az Angel Pine feletti Erdőkben, amikor megláttam egy fehér audit két férfival, elmentem mellettük és érdekesnek találtam hogy egyből utánam fordultak, gyanítottam hogy rablolni szerettek volna, ezért igazoltatás alá vontam a két személyt. A sofőrt miután megkértem hogy szálljon ki, mert át szeretném kutatni leakart fizetni, hogy nézzem el és ne kutassam át, ekkor felmerült bennem a gyanú hogy fegyveresek lehettek és lesokkoltam majd megbilincseltem a sofőrt Jesus Trujillo-t, majd a másik úrhoz Azarel Santana-hoz sétáltam és megkértem ugyan arra mint a Jesus-t. Azarel-nél találtam egy pisztolyt amit egyből elvettem, ezek után beszállítottam a két célost a központba majd megkezdtem a kihallgatást és az előállítást. A kihallgatás elején mind két személyt átkutattam és találtam náluk illegális lőszert valamint fegyvert. A kihallgatás alatt mindent tagadtak és komolytalan kérdéseket tettek fel. Végül 125 nap letöltendő szabadság vesztést és 123500$ bírságot kapott. Óvadék letételére mindkét célosnak volt lehetősége.~

*Képi bizonyíték:
~
((*kép/log a lecsukásról)):
~
((*kép a lefoglalt tárgyak megsemmisitéséről)):
~