Daniel Bellucci nyomozó [07.08. - 07.14]

dani_1

Barangoló
2022. 03. 02.
140
90
V4 karakter
Daniel Bellucci
LV karakter
Lorenzo Guseppe

*Név:
~ Daniel Bellucci ~

*Rendfokozat:
~ Törzsőrmester ~

*Nyomozásban résztvett személyek:
~ Jarvis Salvatore ~

*Előállított személy neve:
~ Ayika Fumihito ~

*Vádak:
~IFBK Illegális engedély köteles fegyver birtoklás((Colt 45)),
ITBK Illegális töltény birtoklás ((.45)) ,
IKBN Illegális kábítószer birtoklása nagy mennyiségben ((10g)) ~


*Előállított személy által használt gépjármű(vek):
~ - ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ 2024.07.10.-én délután 16 órakor A DELTA- 61-es egységben szolgálatam, amikor a Rendőrség A-124-es egysége erősítést kért BlueBerryben üldözés miatt, az egységgel azonnal reagáltunk. A két célszemély egy bérgarázsba menekült ahova a Készenléti Rendőrséggel és a METRO-val közösen behatólásra készültünk, amikor a két célszemély kijött a garázsból. A garázst átkutattuk, ahol találtunk 10 gramm kábítószert az egyik kocsiban, majd az egyik célszemélynél Ayika-nál találtunk egy illegális lőfegyvert is. Végül 165 nap letöltendő szabadság vesztést és 277500$ pénzbírságot kapott. Óvadék letételére volt lehetősége. ~

*Képi bizonyíték:
~ ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ ~

((*kép a lefoglalt tárgyak megsemmisitéséről)):
~ ~

 
Utoljára szerkesztve:

dani_1

Barangoló
2022. 03. 02.
140
90
V4 karakter
Daniel Bellucci
LV karakter
Lorenzo Guseppe

*Név:
~ Daniel Bellucci ~

*Rendfokozat:
~ Törzsőrmester ~

*Nyomozásban résztvett személyek:
~ Lilly Mcbrayn Próbaidős Őrmester, Xander Daniel Törzsőrmester ~

*Előállított személy neve:
~ Ferrufino Zanhuesa ~

*Vádak:
~ GYK Gyilkosság,
REMJ Rendőr előli menekülés,
RUM Rendőr utasításának megszegése ~


*Előállított személy által használt gépjármű(vek):
~ BMW M5 E60 ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ 2024.07.12.-én Esti órákban érkezett a 19-es bejelentés, ami pedig arról szólt hogy meggyilkoltak két személyt a Tierra Roboda és San Fierro közötti hídon szakaszon. Daniel nyomozó úgy döntött hogy kimegyünk és elvégzi a BTO-s feladatokat az áldozatókon. Helyszín lezártuk ahol a két hulla volt és a kollega megkezdte a tevékenységét, eközben üldözőbe vették a bejelentésben szereplő járművet akinek a tulaja egy bányához menekült és próbálta azt hazudni a TEK-es kollégáknak, hogy egésznap bányászni volt. Daniel nyomozó befejezte a munkáját majd egyből a bányához kellett sietni mivel a célszemélynél nem volt lőfegyver. A kéz minták alapján a kollega kiderítette hogy használt lőfegyvert a célszemély. Kihallgatás közben tagadta az egész ügyet még akkor is mikor a bizonyítékokat felmutattuk ellene, mivel jogerős bizonyítékot tudtunk szerezni a nyomozás során a célszemély 255 nap letöltendő szabadság vesztést és 300,000$ pénzbírságot kapott. ~

*Képi bizonyíték:
~ ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ ~

((*kép a lefoglalt tárgyak megsemmisitéséről)):
~ ~

 
Utoljára szerkesztve:

dani_1

Barangoló
2022. 03. 02.
140
90
V4 karakter
Daniel Bellucci
LV karakter
Lorenzo Guseppe

*Név:
~ Daniel Bellucci ~

*Rendfokozat:
~ Törzsőrmester ~

*Nyomozásban résztvett személyek:
~ Castellano Főtörzsőrmester, Mancini Őrmester, Mcbrayn Próbaidős Őrmester~

*Előállított személy neve:
~ Moncho Reyes Valeriana ~

*Vádak:
~ EKHSZSZ Emberölési kísérlet hivatalos személy szemben,
IFBK Illegális engedély köteles fegyver birtoklás,
ITBK Illegális töltény birtoklás,
IKT Illegális kábítószer termesztés. ~


*Előállított személy által használt gépjármű(vek):
~ - ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ 2024.07.13-án a hajnali órákban csatlakoztam a D-65-ös egységhez csatlakoztam és farmellenőrzést szerettünk volna tartani, amint BluBerry farokhoz értünk megláttunk egy hölgyet akitől megkérdeztük van-e farmja és személyi igazolványt kérünk, elmondása szerint neki nem volt farmja, viszont amikor lekérdeztem kiderül hogy van neki. Kinyitattuk a farmot majd beléptem körbe nézni és érdekes növényeket találtam benne, jeleztem a kollegáim felé a rádion majd kimentem a farmból, amikor a hölgy mellé érkeztem ő elővette a fegyver és felém lőtt majd a kollegáim lesokkolták és megbilincselték. A kihallgatás során nem tudott számunkra felhasználható információt adni a magok és a fegyver szerzéséről. Végül 300 nap letöltendő szabadság vesztést és 300,000$ pénzbírásgot kapott. Óvadék letételére nem volt lehetősége. ~

*Képi bizonyíték:
~ ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ ~

((*kép a lefoglalt tárgyak megsemmisitéséről)):
~

 

dani_1

Barangoló
2022. 03. 02.
140
90
V4 karakter
Daniel Bellucci
LV karakter
Lorenzo Guseppe

*Név:
~ Daniel Bellucci ~

*Rendfokozat:
~ Törzsőrmester ~

*Nyomozásban résztvett személyek:
~ Lilly Mcbrayn Próbaidős őrmester, Xander G Daniel Törzsőrmester ~

*Előállított személy neve:
~ Baltazar Carlio ~

*Vádak:
~ IKT Kábítószer termesztés ~

*Előállított személy által használt gépjármű(vek):
~ - ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ 2024.07.14 este 20 óra után a D-62-es egységben szolgáltam, amikor úgy döntöttünk hogy pár farmot ellenőrzés alá vonunk, Carilo úr épp a farmja közelében volt, oda mentünk és megkértük őt hogy menjünk a farmhoz és nyissa ki, viszont erre 5-6 ember oda jött és akadályozta a munkánkat. Az erősítés kérés után megkezdtük a farmellenőrzést, viszont ez sem ment olyan könnyen, mivel Carlio úr nem adta át a kulcsokat, ezért betörtük az ajtaját, bent nagy mennyiségben kender növényt és egy darab kokain növényt találtunk, Daniel nyomozó, sikeresen azonosította a növényeket. A farmot Kábítószer termesztés miatt lezártuk. A célos kihallgatás során nem akart megszólalni se, ezért 75 nap letöltendő szabadságvesztést és 130,000$ pénzbírságot kapott, Óvadék letételére volt lehetősége. ~

*Képi bizonyíték:
~ ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ ~

((*kép a lefoglalt tárgyak megsemmisitéséről)):
~ ~

 
  • Tetszik
Reactions: Dió1233

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 605
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Ügyszám: 2024/00270-0110 ált.
Tárgy: Feljegyzés jelentés ellenjegyzéséről

Tisztelt Bellucci r. törzsőrmester!

Boldogan látom, hogy változatlan szorgalommal áll a nyomozói léthez, és rengeteg azonnalos nyomozói eljárást igénylő intézkedésben működik tevékenyenen és sikeresen közre. A héten, ahogy azt már megszokhattuk az elmúlt időszakban öntől, remek teljesítményt nyújtott. A jelentései, a korábbiakhoz hasonlóan, minden szükséges részletet tartalmaznak. Az emberölési ügyben végzett munkájukat külön köszönöm, fontos, hogy ilyen hamar a végére tudtak járni. A héten végzett munkájával különösen elégedettek vagyunk.

Jelentését ellenjegyzem.

Tisztelettel:
Maximilian Leitner
rendőr hadnagy


Los Santos, 2024. július 14.
 
  • Tetszik
Reactions: dani_1