Daniel B Lorenz Redline Auto Service Jelentkezési lap.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Daniel.

Lelkes fórumhasználó
2019. 02. 09.
342
850
Budapest
V4 karakter
Daniel B Lorenz
LV karakter
Daniel B Lorenz
V2 karakter
Michael Daniel
g6ihL4y.png


Teljes neve:
<Daniel B Lorenz>

Születési helye, ideje:
<1993.02.15 Los Santos Medical Center>

Édesanyja lánykori neve:
<Lisa B Lorenz>

Jelenlegi lakcíme:
<Fort Carsen tanya 13>

Hány éve él a városban?:
<5>

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
<Nos azért szeretnék itt dolgizni mert rendelkezem kellő tapasztalatal ugyanis autószerelő és fényező a szakmám is. Édesapám is autoszerelő volt és szeretnék az ő nyomába lépni. A tanyán elég sok autót bütykölök és több ismerős is hozzám hozta az autóját javításra, ebből is látszik hogy jól csinálom a munkámat.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
<Nos mint már mondta a tanyán elég sok autót bünykölgetem nap mint nap. Rengeteg olyan ember volt aki inkább hozzá hozta a verdáját hogy nézzek rá mert valami nem működik rajta. Elég jól értek az autókhoz rengeteg tapasztalatom van e téren. Mellesleg a kollégáimal jól kijövök és iszonyatosan szeretek csapatban dolgozni. Illetve bármikor elérhető vagyok. Hogyha főnök vagy valaki szól nekem és azonnal patanok és csinálom azt a feladatot amit kiadtak nekem.>

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
<Igen és van benne Tapasztalatom.>

Előző munkahelye(i):
<Buszsofőr>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
<Igen>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

<Daniel B Lorenz>


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
<13350>

Eddigi frakcióid:
<Még nem volt.>

Jelenlegi frakciód:
<Nincs>

Mióta RP-zel?:
<2-3 éve>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
<Azért szeretnék mivel önmagában a kocsikat is szeretem gondolkoztam sokat milyen frakció felelne meg számomra, főleg hogy 1 frakcióm lenne eddig távoláltam a frakcióktól valahogy a szerelés fogot meg mivel új közzöség tagja szeretnék lenni és természetesen szeretem a szerelő rpt.>

Miért pont téged válasszunk?:
<Azért mivel jól tudok csapatban dolgozni beilleszkedni többiekhez illetve leginkább délután tudnék részt venni akkár késő estig is. Természetesen van már elégnagy tapasztalatom a szerelő rp iránt.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<->

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<->

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<->

Voltál-e már szerelő?:
<Igen>

Mennyi idős vagy?:
<->

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
<2018 Augusztus óta>

Használsz-e TS3-at?:
<Igen>

Használsz Facebook fiókot?:
<Igen>

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
<4-5 órát.>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
<Délután és akkár Késő estig is.>

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
<- - ->

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
<->
 
Utoljára szerkesztve:

#Danny

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
151
28
V4 karakter
Danny Charles
LV karakter
Jim Lorenzo
Helló, minden oké, de nekem az imguros képeket nem tölti be, arra lennék kiváncsi!
 

parkin lot pimpin

Modern Verne
2019. 01. 10.
1 419
5 789
V4 karakter
alaattin günay
LV karakter
bro kicked out
Halihó! Szerintem az eddigi elért eredményeid alapján is és a lapból kiindulva megérdemled a helyed köztünk! Én csak támogatni tudom és sok sikert!
 

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
524
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
Jó kis lap, támogatlak, sok sikert!;)
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.03.14. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.