Daniel Anderson jelentkezése a Fix&Drive Service-be. [Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nico1

Újonc
2020. 07. 05.
8
0
V4 karakter
James Lothbrok
V2 karakter
Daniel Anderson

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Szabi, 17.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017-08-11 16:04:51. 3377, jó ideig abba hagytam a szervert azért van ilyen kevés percem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/qhbqt08 ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen!~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Olyan 4-5 órát biztos.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Szabi vagyok, 17 éves srác, Romániában élek azon belül egy kissebb falúban. Jelenleg 11 osztályos vagyok, a Puskás Tivadar Szakközép iskolába járok. Nagyon szeretek motorozni van egy Suzuki Eiger 400cc ATV m. Hobby: Motorozás, Focizás, Biciklizés. 2017 óta játszok az MTA-val és nagyon szeretem. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Daniel Anderson ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos, 1996.04.24. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Autómatizálás és elektró tecknikus.~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretnék egy frakcióhoz csatlakozni és ki szeretném próbálni ezt.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Daniel Anderson vagyok, 1996 április 24-én születtem a See City kórházban. Gazdag családban nevelkedtem, mindenem meg volt és a tanuláshoz szükséges támogatást is megadták nekem. Egy szerelő műhelyünk volt, és kis korom óta minden nap bejártam oda szabadidőmben, ha tudtam segítettem is a munkában. Amikor végeztem az általános iskolával elhatároztam, hogy autószerelőnek fogok tovább tanulni. Sok éven át tanultam, aztán amikor már az egyetemi diplomám is meg volt az édesapám műhelyében dolgoztam. Amikor ő már meg öregedett átvettem tőle a céget. Bővíteni akartam a műhely és jobban felfuttatni, így kölcsönt vettem fel amit egy idő után már nem tudtam fizetni és elvették tőlem a műhelyt. Kamion vezető lettem, de ez már megterhelő számomra, így újra a szakmámban szeretnék dolgozni, autó szerelőként. ~

Aláírás:
Daniel Anderson
 

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
193
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Próbáld meg újra később ha nem kapsz hasonló jaileket. ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.