Danesz jelentkezése a Nemzeti Adó- és Vámhivatalhoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
900
7 819
22
Hatvan
V4 karakter
Kimberly Givens
157ek2d.png



A jelentkezési lap OOC része
Az alábbiakban szeretnénk, ha válaszolnál néhány egyszerű kérdésre Önmagaddal kapcsolatban. Megkérünk rá, hogy a lehető legpontosabb válaszokat add, illetőleg ne hagyj ki egyetlen kérdést sem!

|Mi az IRL neved?|
- Balog Dániel -

|Hány éves vagy?|
- 16, Május 7.-én leszek 17 -

|Mióta játszol a SeeMTA v3 szerverén?|
- 2017 Áprilisában regisztáltam, azóta kettő jelentősebb kihagyásom volt. -

|Hány játszott perccel rendelkezel a SeeMTA v3 szerverén?|
- Ezidő alatt 128.000 percet szedtem össze, ennek jelentős részét az unban óta. -

|Az előző neveidről egy kép [UCP]:|
- KÉP -

|Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]|
- Piros pontokkal jelöltem, ami láthatóan "nem számít" bele, például ic jailek aj-ként osztva, avagy halálidő. Kérésre persze minden jailemről tudok mesélni. KÉP -

|Voltál már kitíltva? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]|
- KÉP Minden kitiltás a maga idejében jogos volt, ezekről is tudok beszélni, ha szükséges. -

|Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Mért léptél ki?|
- Első frakcióm beajánlás útján a BMS volt, amelyet sajnos az első banom miatt kellett otthagynom. Következő egy banda, a BGF volt, ahol F3-ban nem sok időt töltöttem. Legutóbbi frakcióm 2017 nyarához nyúlik vissza, OKF , itt kicsivel több, mint egy hónapot töltöttem, igazából azért léptem ki, mivel a mi szűkebb baráti társaságunk "tartotta fent" a frakció, hiába a sok ic/fórum tgf, sok rp-zni vágyó taggal nem bővültünk, aztán mindig egy adott 4-5-6 ember végezte a munkát, -lényegében 0 elismerésért- akik mi voltunk, és erre ráuntam, velem együtt eléggé sokan hagyták ott akkor a frakciót. -

|Nálunk követelmény hetente minimum 1000 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető?|
- Sima ügy! -

|Milyen OOC indokból szeretnél a NAV tagja lenni?|
- A 2000+ szerveren játszott órám ellenére, még nem voltam rendvédelmi frakcióban, és a NAV-ot gondolom legideálisabbnak önmagam számára. Szeretnék a másik oldalról is belekerülni a rendvédelemmel kapcsolatos RP-be, legyen az járőrözés, határellenőrzés, vagy akár komolyabb akciók. Illetve haverommal együtt jelentkezünk a frakcióba, régóta együtt rp-zünk, itt is.-

|Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel és működő mikrofonnal?|
- Mindkettővel rendelkezem, viszont TS-t inkább csak akkor használom, ha muszáj. -



A jelentkezési lap IC része
Arra kérünk, hogy a következő kérdésekre úgy adj választ, mintha a szerveren IG kérdeznénk tőled. Próbálj meg pontos, összefüggő mondatokkal alkotni!



|Teljes neve:|
- Dane S Vance -

|Születési helye, időpontja:|
- 1997.09.21 Ancona, Olaszország -

|Telefonszáma:|
- 3876/1198-4027 -

|Mi a Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladat- és jogköre?|
- A NAV feladata a járőrszolgálat teljesítése elsősorban SanFierro területén, a határellenőrzések lebonyolítása, határzárak felügyelete, cégekkel kapcsolatosan adóügy intézése, cégek rendszeres ellenőrzése, bejegyzése. Nagyobb volumenű műveletek esetén a helyszín biztosítása a többi rendvédelmi szerv számára, illetve a csempészet megakadályozása. -

|Mik a Nemzeti Adó- és Vámhivatal kényszerítő eszközei?|
- Járőrszolgálatnál gumibot, sokkoló, bilincs, illetve Desert Eagle. Rendfokozathoz kötötten, illetve különböző komolyabb bevetéseknél pedig MP5, M4A4, akár mesterlövész puska. -

|Ön szerint van különbség motozás és ruházat átvizsgálás között? Amennyiben úgy gondolja igen, fejtse ki a különbséget!|
- A ruházat átvizsgálás a helyszínen végzett, "ellenőrzés" céljából végrehajtott feladat, mely során főleg az élet kioltására alkalmas eszközöket keresnek, legyen az egy hegyes kés, avagy egy lőfegyver. A motozást pedig általában gumikesztyűben végzik, itt alaposabban átvizsgálják a személyt, nem ritka, hogy a ruházatán kívül mélyebben is megvizsgálják. -

|Mikor használhatja lőfegyverét?|
- Éles lőfegyver csak abban az esetben alkalmazható, amikor veszélyeztetik akár a járőr, akár egy civil személy testi épségét, illetve ha tudomást szereztünk róla, hogy a célszemély fegyverrel rendelkezik, esetleg használta, vagy használni készül azt.Fontos létesítmény ellen irányuló támadásban vesz részt, illetve, ha fegyverrel rendelkező célszemély a rendvédelmi felszólításnak nem tesz eleget, és magatartásából a fegyver használatára lehet következtetni. Lőfegyver használható még abban az esetben, ha a célszemély gépjárművére tűzparancs van kiadva, illetve egy fokozottan védett objektum területén van érvényben tűzparancs. -

|Ön szerint mi a Hallgató feladata?|
- Járőrszolgálat teljesítése magasabb rendfokozatot betöltő személlyel, igazoltatásokról jelentés készítése, felettesei parancsainak teljesítése. Járőrözés közben rádión jelenteni a pozíciót,az adott egység tagjait a rádiófóniák használatával, az egység állapotának jelentése, a computeren keresztül.-

|Írjon saját magáról 3-3 pozitív és negatív tulajdonságot!|
Pozitív tulajdonságok:

Maximalizmus
Terhelhetőség
Csapatmunka preferálása

Negatív tulajdonságok:

Őszinte
Szókimondó
Esetenként türelmetlen
 
  • Imádom
  • Dühítő
Reactions: Aspect és Eyestone

tibesz

sziasztok
2019. 03. 02.
755
3 655
LV karakter
Shakur King
Halika! Nem lett egy rossz lap. Látszik rajta a munka, nem egy rövid, tömör lap.
Persze a jailek, bannok nem a legszebbek, de senki sem hibátlan.
Egy esélyt szerintem simán kaphatsz, hogy bizonyítsd a pozitív irányba való változásod.
Így a lapodat támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Eyestone és Danesz

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
900
7 819
22
Hatvan
V4 karakter
Kimberly Givens
Cső! Köszi a támogatást!
Azt a hozzáállást, amit a jailek/banok idején folytattam, már rég kidobtam a kukába, komolyan veszem a szervert, és az rp-t keresem. Sajna a régi ucp "gyűjteménnyel" már nem tudok mit kezdeni, viszont most úgy játszok, hogy ne bővüljön kisebb szankciókkal sem.
 
  • Imádom
Reactions: Eyestone

Daniel98

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
119
22
V4 karakter
Daniel Blackbourn
Hali.
Kicsit csúnya az UCP-d, nem sok tapasztalatod van rendvédelemben, de írtál egy szép összeszedett lapot és látszik őszinte vagy benne, szép kerek mondatokkal válaszoltál mindenre bekerülésed a frakcióba TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Danesz

Döme

♫ Partyképes faszagyerek ♫
Támogató
2019. 01. 10.
173
66
Eger
V4 karakter
Dwayne Blackbourn
LV karakter
Dwayne Blackbourn
Háló! Ahogyan felettem is leírták, egészen remek lapod lett. Hiába van 128 ezer perced, azért a bannok és jail-ek aránya elég rossz, még ha sok "nem is számít" közülük. Viszont ezeken kívül szerintem megérsz egy próbát.
Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Danesz

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
900
7 819
22
Hatvan
V4 karakter
Kimberly Givens
Köszi szépen a támogatást srácok, rajta leszek, hogy javítsak ezen a játszott perc-jailek/banok arányon!
 
  • Tetszik
Reactions: Eyestone

SLYM

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
228
105
Szombathely
V4 karakter
Semy James
LV karakter
Marco Falcone
V2 karakter
Jason B Wright
Támogatom!
Megállná a helyét itt :)
Perchez képest remek UCP, Jailek nagy része semmis és a bannok se mostanában voltak.
Mindenhol jól válaszolt a kérdésekre :)
 
  • Hűha
Reactions: Danesz

Peppuu

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
76
67
Budapest
V4 karakter
Tim Blackbourn
LV karakter
Lisa Mccoy
Egy szépen kifejtett lap! Nekem nagyon tetszik, jó volt olvasni.
TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Danesz

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 321
2 211
21
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas
Vezetőség válasza:
Gratulálunk! Örömmel értesítünk róla, hogy a jelentkezését a vezetőség elfogadta.
(( Készülj a meghallgatásra, kapsz 1 esélyt. ))
Team Speak 3 meghallgatás időpontjai:
- 2019.04.27. {Szombat} - 16:00
- Amennyiben nem megfelelő az időpont, írj privát üzenetet [ITT], vagy az elfogadott jelentkezések táma alá.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.