Danestler John jelentkezése a SCCS-be!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bezsomi

Újonc
2019. 01. 16.
22
2
V4 karakter
Wanda S Reeves
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Berkecz Zsombor ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2 éve kisebb kihagyásokkal,, jelenleg 220 perc de lesz több is ~

Hányas szintű vagy?
~ még most jelenleg 2 szintű de v3-on 200+ percem van,V3 LV 120+ percem úgyhogy nagy múlt áll mögöttem :D ~

Hány éves vagy?
~ 16 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nem még ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mert tetszik nekem ez a frakció és nagyon szeretném kipróbálni,milyen a szerelők élete.Szeretnék egy megértő,segítőkész frakcióba menni és ahol persze sok az RP lehetőség és így döntöttem hogy ezt választanám első frakciómnak remélem elnyerem tetszéseteket. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ hétkőznap 7-8 órát hétvégén 10-14 órát ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen sajnos de már azóta rég megváltoztam! http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=32358019473_2331590903528.jpg ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen a mai nap,de véletlen. http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=32358019473_2331590903528.jpg ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok! Zsombi vagyok.16 éves Szegedi fiúka.Szabadidőmben sokat szoktam lenni az udvaron segítek szüleimnek.Kedvenc sprotom a biciklizés,mivel majdnem mindennap azzal megyek iskolába,ha esik,ha fúj.Nos hát 5 éve játszok RP szervereken.2 éve meg Seemta v2-ön játszok.Ugye van az a bannom ami régen volt de azóta megváltoztam,és sokat bizonyítottam.Hát tudjátok azért szeretnék ide jelentkezni mert nagyon furdal a kiváncsiság milyen a szerelők élete itt a Seemta szerverén.És háát ha adtok nekem egy esélyt mert szerintem illenék ide ( 3xszor Flymta-n voltam szerelő úgyhogy tudom mi az a szerelő Rp és mi az a RP).Kedves leendő kollégáim meg persze Igazgatók!Ha adnak egy esélyt hogy bebizonyítsam hogy tényleg tudom a munkám és nem szeretnék csalódást okozni.Kérem fontollják meg és adjjatok egy esélyt nekem mint próbaidős szerelő.Tudjátok most van itt a továbbtanulás és megjelőltem az autószerelői iskolát.És ezért is szeretnék ide jelentkezni hogy megtanulhassam meg hogy megtapasztalhassam,hogyan fog ez velem játszodni.Háát sajnos kevés barátom van,de remélem itt szerezek IC meg OOC is barátokat , ismerősöket.Szeretnék még felfele fejlődni itt Seemta V2 mert azt érzem hogy itt nagyobbak és kedvessebek az emberek,megértőek. Köszönöm a lehetőség hogy írhattam egy lapot! További szép napot! ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Hali!
Nagyon kevés a játszott időd, ha 2 éve kisebb kihagyásokkal játszanál, akkor nem hiszem, hogy 200 perced lenne. Emellett van AJd és ban-od is.
Egyáltalán nem támogatom!
 

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
549
1 271
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Kellemes ünnepeket! Már annál a pontnál megakadt a szemem hogy 200+perced van. Kicsit szerezz még tapasztalatot illetve az a ban sem szép
Szintúgy nem támogatom

Ui: telovan, szinkod nincs
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.