Danes Correa > amarc, farkas

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
911
7 891
22
Hatvan
V4 karakter
Jamel Dorsey
admin.png


Panasztevő InGame neve:
Danes_Correa


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
amarc, farkas


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Határtalan mg, adminnal való visszaélés. Nos, @WC barátommal helikoptereztünk, megnéztem a széfjeit, egy-két fegyvert mutatott nekem, meg úgy a házát, majd mondtam neki, hogy lépek lassan aludni, dobjon haza. Bementem a házba, mivel mindig ott szoktam lelépni, viszont egy szokatlan helyzet fogadott, két admin úr fegyverrel "campelt a kecóban" elég érdekes módon egész nap sehol sem voltak, nyilván öt perccel azelőtt vergődtek valahogy oda, hogy mi elindultunk haza.(Ezen a ponton valamiféle MG/visszaélés 100%-ig biztos vagyok benne, hogy volt, nonszensz, hogy pont akkor kerülnek a házamba, amikor hazafelé tartunk a helivel, amiből semmit az ég világon nem tudhattak meg IC) Szóval, a házban elvették a szokásos 9999$ dollárt, majd következett a dolgok érdekesebb fele, amikor is a garázsomban található összes kocsimat kinyittatták velem, és végigcsomizták az egészet, ami magában megér egy misét, az is érdekes, hogy honnan tudták, hogy a két ponymban összesen kb 800kg fegyveralkatrészt tároltam, majd későbbiekben ha oda ért az ügy egy FőAdmintól szeretném a két jármű csomagtartó logját is elkérni, hiszen majdnem biztos vagyok benne, hogy előzőleg szépen végignézegették, nem véletlenül pont ide törtek be. Az ügyhöz úgy gondolom hozzátartozik még, egy nagyjából 2-3 hete történt cselekmény is, amikor is egy jó haverjuk a társaságom által CK-zva lett, amit (mivel jogában áll elutasítani) el is fogadott, és azonnal nevet is váltott. (Úgy gondolom annak is köze lehet hozzá, hogy miért pont az én házamat választották, de az mg-nek már csak a szintje kérdéses, a léte egyértelmű.) Szóval, összegzésben, a 16 darab autóm végigcsomagtartózása, ami tudtommal szabályzatnak ellen megy, de lehet én tudom rosszul, annak az mgzése, hogy mikor jövünk vissza a házhoz, a két pony csomija is biztos, hogy előre fel lett térképezve, szóval ja, nagyjából ennyi a panasz.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
Logok lényegi részéhez FA/SA kell, mivel a csomilogok nincsenek benne a saját logomban, illetve az itemek mennyiségét sem tudom fejből.


Megjegyzés:
Kicsit összecsapott lett, viszont a bíráló FőAdmin részére az esetről minden logot/videót elküldök, így hajnalra már nem állnék neki keresgélni.
 

aMarc

éhgyomorra mentos
2019. 09. 17.
356
2 023
22
Győr
LV karakter
Collin_Tanner
Szép estét! Természetesen számítottunk a PK-ra.
Nos,mivel eléggé sok témát merítettetek fel a panaszotokkal kapcsolatban, így egy részletesebb illetve hoszabb választ is írok.

1. MG: Semmiféle MG nem történt, sem pedig adminkihasználás, akkor döntöttük el a "támadást" , mikor láttuk hogy fegyverrel a hátadon futottál ki a garázsodból, melyből arra következtettünk hogy érték biztos lesz nálatok.
2. Ismételt MG Nem pont akkor kerültünk be a házatokba, amikor ti elkezdtetek helikopterrel visszaindulni valahonnan, mi úgy tudtuk hogy ti már akkor jelen lesztek amikor odaérünk. Mikor láttuk hogynem vagytok otthon, eldöntöttük hogy várunk, lesz ami lesz. Ekkor megérkeztél te, és történtek az események.
3. Adminkihasználás: Teljesen nonszensz a vád, hogy előre kifigyeltük, és végig nyitogattuk az autóitokat, és ez alapján vettünk titeket célpontra, erre FőAdmin választ fog adni teljes bizonyosággal.
4. Bosszú: Az, hogy kit CK-ztatok, arról nekem (legalábbis) semmi információm nem volt, és teljes bizonyossággal merem állítani, nem bosszúból történt semmiféle tegnap lefolyt esemény.
5.Ismételt adminkihasználás: A garázs valóban fel lett térképezve, viszont már csak akkor amikor fegyveresen behatoltunk hozzátok, és titeket kerestünk.
6.Autók kinyittatása: Semmiféle szabálypontba nem ütközik az, hogy teljesen logikus helyzetben fejedhez tartott pisztollyal, zsákmányt remélve kinyittasuk a tulajdonodban lévő "mobil" raktárakat.

(Bíráló FőAdminnak minden szükséges logot mellékelünk, természetesen.)
 

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
911
7 891
22
Hatvan
V4 karakter
Jamel Dorsey
Nos helló, reflektálnék a válaszodra.

1. Fegyverrel egyetlen egyszer sem jöttem ki a garázsból bizonyára amíg a házban vártatok láttatok pár széfet, azokban vannak fegyverek, garázsban tárolva nincs, és nem is volt sosem, de mivel minden kocsit átnéztetek így láthattátok is. Saját logomból el tudom küldeni azt is, hogy mikor volt egyáltalán utoljára fegyver nálam, egy shotgunt adtam el az este, fél egy körül, jóval az esetünk kezdete előtt.

[2020-03-17 02:36:29] [Output] : Valeriy Sysoyev mondja: Kezeket fel, faszfej!
-Itt kezdődött az egész, a házban.
[2020-03-17 02:38:45] [Output] : Anton Grugariy mondja: A kocsikat majd szépen kinyitod nekünk -Két perc sem telt el, de már közölted, hogy a kocsikat végignézitek majd, jeleztem ooc, hogy kétlem hogy ez oké lenne, de mivel nem voltam biztos benne, hogy erről mi van szabályba véve, ezért nyilván kinyitogattam, mi mást tehettem volna.

2. Ezt úgy gondolom Pietrak ki fogja deríteni, mivel nincs rálátásom a különböző admin parancsok használatára, főleg nem arra, amit még a többi adminnak sem logol. De vagyok kellően magabiztos ahoz, hogy tudjam, volt valami a dolgokban, vagy speceltetek előtte, vagy másról van szó.

3. A többi autóról szó nincs, a két pony a téma, egyértelműen nem kevés vagyonkiegészítést okozott a több száz alkatrész.

4. Ez, hogy nem volt róla információd/információtok a legnagyobb meggondolatlanság amit hozzászólhattál, hiszen már aznap mikor az a ck megtörtént beszéltetek ts-en a sráccal, hiszen egy "ic család"-ból lett ő azzal eltávolítva, méghozzá a tiétekből.

Nos, és akkor a saját részem.
[2020-03-17 02:03:27] [Output] : [Infobox]: aMarc kilépett az adminszolgálatból.
[2020-03-17 02:03:32] [Output] : [Infobox]: Farkas kilépett az adminszolgálatból.

[2020-03-17 02:36:29] [Output] : Valeriy Sysoyev mondja: Kezeket fel, faszfej!

A két log részlet között alig fél óra telt el, így igencsak megkérdőjelezhető, hogy annyi idő alatt, mégis mi volt az az ic infó mennyiség, ami köztetek elhangzott, (már ha volt egyáltalán bármennyi is) és mennyire készültetek fel ic az egészre.

Várom Pietrak bírálatát.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.