Dan Meadow Jelentkezése

Kristyyy0

Újonc
2019. 01. 14.
38
45
18
V4 karakter
Saniyah Corbin
LV karakter
Dan Meadow
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Dan Meadow
Születési hely, dátum:
Las Venturas Medical Center 1990.10.19
Lakcím:
Fort Carson
Telefonszám:
+38-76-134-6306
E-mail cím:
danmeadow.90@sgslv.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Felső fokú végzettség
A jogosítvány száma:
838413ZG
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.08.14

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
-



OOC információk

Neved:
Kristóf
Életkorod:
18
AccountID:
13656
Játszott perc:
6166 perc, de ez több is volt, csak a régi fiókom adatait elfelejtettem és egy újat indítottam. (Remélem ez nem lesz red flag)
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
A szerveren még nem volt részem frakcióban lenni, de más szervereken már több frakciót is erősítettem.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
-
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Szeretném megpróbálni magamat ezen szakkörön is, új embereket szeretnék megismerni. Erősíteni akarom a frakciót itt is és egy jó csoport tagja is szeretnék lenni. Illetve kiváncsi vagyok a v4-es scriptekre.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Jelen pillanatban csak a működését szeretném kiismerni, és szeretnék kapcsolatokat építeni a szerveren.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Eléggé könnyen beilleszkedek bármilyen társaságba, barátságosnak tartom magam és nem forró fejűnek. Tudok csapatban dolgozni/játszani.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Napi 3-4 órát rá tudnék szánni. Lehet ez több is és kevesebb is, hiszen munka, barátok között is kell lenni.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Pozitív: Kedves, könnyen beilleszkedő, csapat szellemes, megértő és segítőkész vagyok.
Negatív: Beszédemben van egy két baki, hiszen nem magyarország területén élek, a tolerancia szintem nem a legmagasabb, nem mindig tudok veszíteni, bőbeszédű vagyok én szerintem.
Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Sziasztok, Kristóf vagyok, 18 éves. Romániában élek már több mint 13 éve. Még iskolába járok. Szabadidőmben, vagy haverokkal lógok, vagy csak simmán kockulok a gép előtt. Nyugodt vérmérsékeltű vagyok, kedves és segítő kész. Türelmem korlátozott, mint egyeseknek is. A székely beszéd miatt néha nem értik mit mondok, mivel mi máshogy mondunk adott szavakat. Hobby-mnak a fotózást tartom. Barátságos típus vagyok és bármilyen csapatba könnyen beilleszkedek példáúl; új osztályközösség (1 hét után már úgy kezeltek mintha 3 éve osztálytársuk lennék). Nem szeretem az igazságtalanságot, a bullyngolást illetve a politikát se. Sokmindenen mentem keresztül, ez miatt elég sok dolgot kellett magamtól megtanuljak, amit az életben is próbálok aktivizálni kisebb nagyobb sikerrel. Jelen pillanatban 8 órában dolgozok, ez miatt csak esténként van egy kis szabadidőm. Első osztálytól nyolcadik osztályig bullyngolás áldozata voltam, ez miatt nem igazán díjazom azt. Megértő illetve szenvedélyes vagyok. Hamar megtanulok minden ismeretlen dolgot, legyen itt szó leckéről, szabályzatokról, jármű kezelések, stb. Szeretek új embereket megismerni, ezzel az ismeretségi körömet is tágítani, illettve bőbeszédű vagyok.
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:

Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
 
  • Vicces
Reactions: Feka_Dave.

Kristyyy0

Újonc
2019. 01. 14.
38
45
18
V4 karakter
Saniyah Corbin
LV karakter
Dan Meadow
Edit: Formázási baki, amit orvosoltam, mivel előnézetben nem úgy mutatta.