damn! | Úgy tűnik a SASD lejárt lemez, ideje másnak is teret adni [damn! archív 07.21.]

pogchampus

Aktív fórumozó
2019. 10. 04.
272
1 568
V4 karakter
théo banks
LV karakter
théo banks
pe-header.png


Úgy néz ki, hogy a STOP tábla kommandóm fellélegezhet, ugyanis az utóbbi időben minthogyha száznyolcvan fokos fordulatot vett volna kommunikációjuk, és nincs velük baj. Igaz, azzal továbbra se tudunk, és nem is akarunk egyet érteni, hogy miért nagykaliberrel és golyóálló mellényben biztosítanak tuningtalálkozón biztonságot, de ez már belsős problémának számít, úgy gondoljuk. Bízunk abban, hogy a közeljövőben ezt a pozitív hangulatot meg fogják tudni tartani, és továbbra is fejlődni fognak, szép munka fiúk-lányok!

On the other hand, úgy néz ki, hogy valaki nagyon megirigyelte a SASD sorát, és szeretnének sokat címlapon lenni, így akkor fel is avatnánk az új közellenséget, akire lehet, és fogunk is köpködni: a Parking Enforcementet.

A ma esti órákban, körülbelül 1.5 órával ezelőtt Fort Carsonban utaztam, amikor arra lettem figyelmes, hogy a külváros szélén lévő, szebb napokat is látott benzinkúton áll egy rendőrautó, illetve egy Packer. Nem kellett sok, hogy odamenjek, és hallgatózzak - amit végül senki sem bánt, tekintettel arra, hogy kívülről szemléztem a helyzetet, tehát közterületen voltam.

pe-kep.png
A vita arról szólt, hogy a benzinkút tulaja az autóit ott parkírozza, szám szerint kettőt, viszont a Parking Enforcement munkatársa úgy gondolta, hogy ő most azt a benzinkutat államosítja, és a mai naptól kezdve állami tulajdonba kerül, hátha lesz még ott valaha valami (szerkesztői vélemény: nem lesz). Ezt a benzinkút tulaja kifogásolta, és rendőrt hívott, miután tíz perc után nem tudta megértetni a gyökérrel, hogy a benzinkút az övé, hiába mutatta fel a bizonyítékokat is, hogy valóban hozzá tartozik az ingatlan.

A Parking Enforcement munkatársa nem hárított, az officer szavára is fittyet hányt, így is úgy is fel akarta húzni az autót a Packerre, ekkor emelte fel hangerejét az LVMPD officere, tudatva a Parking Enforcement munkatársával, hogy jelenleg, amit csinál, bűncselekmény. Ezek után leengedte az autót, azonban ahhoz, hogy ez megtörténjen, egy fejesnek is meg kellett jelennie a parkolást felügyelő szervtől, aki nyugtatta a kollégáját, hogy nincsen semmi probléma - úgy gondoljuk, azért, mert nagyon kellett volna neki vagy a pénz, amit a kiváltás után kapott volna, vagy az, hogy ne vigyék el az autót, viszont cserébe ticketet kell osszon.

Tehát, úgy néz ki, hogy a #1 bírságosztó szerv címre már ketten is pályáznak: a SASD javuló tendenciát mutat, és mintha elengedte volna ezt a fajta próbálkozását, viszont a Parking Enforcement épp most húz bele, úgy tűnik.

damn-elvalaszto.png


Ha olvasóinknak is van panasza, problémája a Parking Enforcementtel kapcsolatban, kérlek, írjátok meg nekem a theo@damn.lv
((kattintható, üzenetet küldesz egyből fórumon)) e-mail címre, hogy össze tudjunk hozni egy nagyobb cikket a folyamatos panaszokról.

footer-damn.gif