damn! | A Redline emberei fittyet hánynak a közlekedési szabályokra

pogchampus

Aktív fórumozó
2019. 10. 04.
274
1 591
V4 karakter
théo banks
LV karakter
théo banks
redline.png


A minap volt "szerencsém" igénybe venni a Redline szerelőtelep szolgáltatásait, és hát hogy is mondjam, mondjuk úgy, hogy nem vagyok elragadtatva. Los Santosból költöztem ide, de goddamn, ott van egy pár szerelőtelep, ettől van is, ami a kietlen pusztának a kellős közepén van, mégse csinálják az emberek ott azt, hogy árkon-bokron-vízen-tűzön keresztül mennek azért, hogy lerövidítsék a levezetendő métereket nettó 200 méterrel.

A sztori ott kezdődött, hogy ütköztem egy Audis köcsöggel, aminek következtében az elülső kerekeim feladták magukat. Mivel Baysideban voltam, és nem volt túl sok kedvem szarakodni a manőverekkel, inkább hívtam egy autómentőt. Itt már alapból megkérdőjelezhető az, hogy miért kell megadnom, hogy miért kell autómentőt hívnom? Nyilvánvalóan azért, mert autómentésre szorulok, nem azért, mert épp törlöm a seggem, és unatkozom a wc-n - de mindegy is, ezt engedjük el.

A Redlinetól érkezett meg az egyik kolléga - minden oké volt, egészen addig, amig el nem indultunk a Packerrel vissza a Redlinehoz. Hát mit ne mondjak - 210-et fixen ment az a szar, és a Redline előtt nem fordultunk le az autópályáról, hanem mentünk egyenesen, tovább az autópályán. Amit érdekesnek is találtam. Aztán 150 méter múlva, két farmsor között felhajtott A PACKERRAL a sivatagi homokon, és úgy ment tovább.

2024-08-14-15-19-13.jpg
2024-08-14-15-19-11.jpg

Na most ez megkérdőjelezhető, nyilván, hogy mégis milyen gumit raknak ezek a szerelőtelepek a Packerokra, de mondom jó, lehet, hogy csak egy elvetemülttel van dolgom, üsse kő. Végeztünk a szereléssel, természetesen fizettem 160 ezer dollárt, amiből 120 ezer az volt, hogy megszerelte a kolléga, hiába volt délután fél három már, elviekben munkaidőn kívül voltam, sebaj, mentem tovább, majd jött az, hogy megállt alattam az autó, még Las Venturason belül. Újra hívtam az autómentőket, újra Redlineos jött, és mitadisten, újra a farmok között mentünk fel a telepre, a homokon keresztül, és természetesen újra 200-nál lentebb nem adtunk a kilométer per órából.

Kérdem én: STOP tábláért kapja a lakosság a 70-150 ezer dolláros büntetéseket, a "vontatókat", a packeres bohócokat meg figyelmen kívül hagyják a rend éber őrei? A kérdés adott: mégis miért? Mert spanok? Vagy esküszöm, nem értem.

Egy biztos, ez mindenkiről is véleményt formál: a rend éber őreiről, és a Redlineos kollégákról is. Az meg már csak hab a tortán, hogy amikor észrevette az első kolléga, hogy megint engem vontattak be, mert ő valamit nem szerelt meg, vagy rosszul szerelt meg, odament a kollégához, és jól körbe is röhögtek. Remélem, hogy a befolyt pénzt gyógyszerre fogjátok költeni.

Ugyanitt kérdés, hol éri meg szereltetni, hol normálisak a szerelők? Köszi előre is.


damn-elvalaszto.png


((Pár hétig még ide fogom szúrni a hozzászólás kódját, így könnyen elérhetitek. Viszont utána nem szeretném már ezzel "csúnyítani" a cikkeket, viszont maga a hozzászólás mintája megtalálható az alfórumban, illetve ide kattintva is.))
hsz-damn.png
THÉO BANKS / 2024. 08. 01.
hsz-elv.png

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi posuere eget dui et condimentum. Quisque aliquam feugiat ullamcorper.

Kód:
[IMG width="25px"]https://i.postimg.cc/d1WtLZbg/hsz-damn.png[/IMG][SIZE=6] [I][B]THÉO BANKS[/B][/I][/SIZE][SIZE=4][I]   /   2024. 08. 01.[/I][/SIZE]
[IMG]https://i.postimg.cc/TwVFVY4s/hsz-elv.png[/IMG]
[SIZE=4]Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi posuere eget dui et condimentum. Quisque aliquam feugiat ullamcorper.[/SIZE]
footer-damn.gif
 
2021. 10. 30.
187
828
V4 karakter
Clinton Cromwell
LV karakter
Robert Bowman
hsz-damn.png
robertbowman / 2024.08.20.
hsz-elv.png

A Redline 2017 óta hozza ezt a középszerű színvonalat. Ez csak az egyik nagy alkotásuk, nagyobb kaszkadőrjeleneteket is le tudnak ők művelni, nem kell rajzszöget tenni a székükre, hogy ugorjanak. Annyira elképzelhetetlenül bizarr, amit csinálnak, hogy ismerősömmel már néha fogadásokat kötünk dollármértékben, hogy miben fogadunk, hogy az első szerelő, aki beenged bennünket valami nő lesz macskafülben meg egy kutyanyakörvvel a nyakán, és mennyiben fogadunk, hogy az első szava az lesz, hogy "Szió". Nem mellesleg, amikor mondom nekik, hogy a műszerfalon cseréljék már ki a tápegységet, mivel megrongálódott, olyan süketek, mint az ágyú. Az autóm gyújtásra indítja a rádiót is, így akárhányszor beülök és elfordítom a slusszkulcsot, kis híján szívinfarktust kapok, mert a szerelő képtelen volt megcsinálni, kicserélni, ezáltal recseg meg ropog az egész teljes hangerőn, hiába veszem le, engem meg vihetnek kórházba. Egyedül azt nem sikerült összetaknyolni, de helyette 10.000 dollárt elkértek a fényszóró folyadékcseréjéért, mint a szőke nős viccben. És még arról is szót ejtek, amikor már harmincadjára jön oda hozzám, hogy itt a számla, nézzem meg, holott percek óta gyakorlatilag ugatok neki teli torokból, hogy várjon, hát csak leveszem a készpénzt a számlámról, nem megyek sehova; de nem érdekli, jön utánam, követ, mint egy birka, és tolja az arcomba, mintha nem látnám másfél méter távolságból is. Folyóiratot lehetne szerkeszteni a szakma hátrányos helyzetű eseteiről, jelen esetben a Redline Autószervízről. Nevetséges, abszurd, groteszk.