Damien Sparks jelentkezése az S.G.H. csapathoz!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Balintt.

Újonc
2019. 01. 10.
13
7
21
Fejér megye
V4 karakter
Jesse M Wilshere
LV karakter
Andrej Shevchenko
V2 karakter
Damien Sparks
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Bálintnak hívnak, 18 éves vagyok. Székesfehérváron élem a mindennapjaimat.
Jelenleg egy amerikai iskolának vagyok a 3. éves hallgatója. Ezt úgy kell elképzelni, hogy simán csak online oktatás van, illetve van egy másik lehetőség, hogy kint, de ez a döntés értelmesebb volt. ?
S hogy mit is tanulok? Saját magam választhatom meg, azonban vannak tantárgyak ugyanúgy, amikből kell vizsgázni. Ilyenek az angol, a matek, stb.
Jelenleg ebben az évben a marketinggel foglalkoztam, illetve a táplálkozás tudománnyal. Jelenleg tőzsdézek, 2,5 éves kőkemény tanulás után, illetve van itthon egy egyéni vállalkozásom, Egyesült államokban pedig egy KFT-nek megfelelő cégem. Ott kint webshopot üzemeltetek, itthon pedig reklámtervezés, marketing, és hamarosan lakberendezéssel, és táplálkozás tanácsadással.
Szabadidőmben (ami hálistennek sok van, mert magam osztom be az időm), barátokkal vagyok, sportolok, családdal vagyok, itthon tevékenykedek. (festek pl.).
Van két kutyusom, 5 cicám (ha valakit érdekel?).
Ugyanakkor egy katasztrófavédelmi mentőszervezethez is tartozom, mint kutató mentő. Ami annyit takar, mint a nevében is benne van, eltűnik valaki, megkeressük, megmentjük. De általában minket speciális esetekben riasztanak, például vízi mentés, avagy ahova szükséges alpintechnikai segédlet. Ugyanakkor van olyan helyzet, amikor rendőrségi ügyekben is részt veszünk, (vagy részt veszek, mint civil),. Büszkélkedhetek azzal, hogy 5x-ös életmentő vagyok, illetve 3x segítettem kézrekeríteni körözött személyeket, egy ügy pedig jelenleg is folyamatban van.
De hogy ne csak ilyenekről meséljek:
Motivált, magabiztos ember vagyok, aki csapatban kiválóan tud dolgozni, megfelelő kommunikációs -: problémamegoldó készséggel rendelkezik.
Nagy figyelmet fordítok a baráti körömre, hogy kik szerepelnek benne, ugyanis az ember annak az 5 embernek az átlaga, akivel körbe veszi magát.]

Mióta játszol a szerveren?

[2016. Augusztus 7-én regisztráltam, azonban 2,5 éves kihagyás után kezdtem most újra.
így jelenleg 26544 percem van.]


Eddigi elért dolgok:

[Amennyiben szerveren belül nézzük: 23-as szint, rengeteg új ember, akiket megismerhettem, voltam frakciókban: honvédség, amikor még jelen volt, illetve tekben, s jelenleg is navot erősítem.

Amennyiben szerveren kívül:
; Boldog, egészséges, önbizalomnal teli élet, ahol jó kapcsolati hálókkal, s rengeteg tudással rendelkezem már most.
; hogy 5x-ös életmentő vagyok,
; hogy mindig talponmaradtam, bármi is történt
; passzív bevételek kiépítése, 2 cég, hogy anyagilag független vagyok; hogy éjszaka is pénzt keresek,
.. S megannyi dolog, amiről tudnék mesélni, és mesélek is, ha kell ?]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Úgy gondolom, és tudom is, hogy jó probléma megoldó képességgel rendelkezem, ezáltal hozzá tudnék tenni a szerverhez, vagyis jobban fogalmazva ahhoz, hogy akiknek segítségre van szüksége, vagy csak szimpla kérdésük van, azonnal megválaszoljam, s ezáltal a problémát orvosolva. Másodrészt azért is, mert szeretném kipróbálni, hogy milyen egy helpdesk napja a szerveren. ?]

Miért téged válasszunk?

[Nem vagyok beképzelt, félre értés ne essék. Ugyanakkor egészséges önbizalommal rendelkezem. Úgy gondolom, s tudom, hogy megfelelő RP tudást birtoklok, s megfelelő szerver ismerettel rendelkezem, ezáltal a mindennapi szerver élethez hozzá tudnék tenni. Nem vagyok semmivel sem több, mint más ember, mindenkinek ugyanolyan értéke van! Azonban úgy hiszem, s tudom, hogy képes lennék e feladatot felelősségteljesen elvégezni, elhivatottsággal.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Amennyi időt fent tartózkodom a szerveren, annyit. Természetesen egy S.G.H nem csak PM válaszolgatásért van, hanem pl. rp oktatás végett is, vagy az adminok munkájának támogatása érdekében. Amennyiben egy adott játékos több időt igényel, úgy többet is kap. Nincs jobb, se rosszabb ember.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[A NAV-hoz való csatlakozás elején 2 órát mondtam, azonban ez a szám naponta már felugrott 3-4 órára is, akár többre is. (köszönhető annak, hogy itthonra kényszerülök egy ügy miatt ?)]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Amennyiben tényleg nem érti meg, hogy nekem nincs jogosultságom rá, és okom se, abban az esetben ha fenttartózkodik TeamSpeaken, megpróbálom megértetni vele, hogy én az adminisztrátorokat segítem csak, és hogy őket keresse fel, megfelelő bizonyítékkal.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?


[Amennyiben lehetséges, TeamSpeaken magyarázom el neki, ha nem, akkor PM-ben. Elsőként is. Ha szükséges az autót vontatni, akkor elsőként ki kell hívnia egy vontatót, SCCS esetében ennek telefonszáma: 222-222, fix&drive esetében: 444-444. No de akkor, ha nem totálkár az autó, és a motorja épp, akkor elmagyarázom neki, hogy van a szerelőtelepen egy gyorssáv, általánossáv, kimenősáv. Kimenősávban értelmezhető, hogy ott lehet kimenni. Gyorssáv esetében is értelmezhető, hogy ott gyorsabban fog szereléshez jutni "előnyt élvez", azonban az többlet költséget is jelent. Általánossáv is értelmezhető, ott a normál, nem sietős személyek várakozhatnak.
Majd amint sorra került, a szerelő megkérdezi, hogy teljes - e, vagy sem, amennyiben teljes, úgy drágább is. Ezek után pedig kiszámolja a szerelő a javítási költséget, ami ha megfizetésre került, elkezdi szerelni az autót.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?


[1. A városháza:
A játékosok itt kezdik meg az életüket a szerveren. Itt tudnak munkát felvenni, a városháza bal oldalán, pontosabban: buszsofőr, kukás, bányász, favágó, benzinszállító, kamionsofőr.
A városháza jobb oldalában pedig a mindennapi élethez szükséges dokumentumokat tudja beszerezni. Személyi igazolvány, útlevél, horgászengedély, ADR vizsga bizonyítvány, ami ajánlott a benzinszállító munkához.

2. Autósiskola:
Az összes munkához használni kell munkajárművet, ezáltal a jogosítvány elvárt, ha nem szeretne komoly büntetést egy esetleges közúti ellenőrzésnél, avagy akkor, ha már saját járműve van.

3. Kórház
Amennyiben a játékosnak kevés az életet mutató kis csík, avagy eltörött a csontja, vagy vérzik, a kórházban tudják ellátni, avagy a kint lévő piros markernél.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Amennyiben a segítségkérése megoldható PM-ben, úgy a legrövidebb idő alatt válaszolok neki. Amennyiben nem oldható meg, abban az esetben akikkel RP-t folytatok, elnézésüket kérem, és megértésüket, és a legközelebb, avagy amikor a játékosnak megoldottuk a problémáját, visszatérek, és folytatjuk az RP-t.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Amennyiben úgy ítélhető meg, hogy az ténylegesen NonRP-s hirdetés, úgy várok körülbelül 1 percet a hirdetés kiadás után, hogy történik - e adminisztrátori szankció, amennyiben nem, értesítem TeamSpeaken, avagy adminsegéd chaten az adminokat az esetről, és a további lépés(-ek)-et már ők fogják meghozni.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Egyszer sajnos igen, de hálistennek nem egy DM-el, vagy súlyosabb dologgal, amivel másnak árthattam volna. + https://imgur.com/a/p07SSsS]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Hálistennek nem, és nem is tervezem. + https://imgur.com/a/eoWSXj1]
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.