Damien Lowe jelentkezése az Országos Rendőr Főkapitánysághoz. (Újraírtam)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

karen

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
90
85
LV karakter
siem.von.paulos
oImjKgh.png

I. PARAGRAFUS
Ebben a részben pár mondatra kell válaszolnod magaddal / a szerveren lévő OOC(!) karriereddel kapcsolatosan.


[#1] Hány éves vagy?
< 15 >

[#2] Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, és mennyi játszott perced van?
< 1 éve , 22973 perc (de újra kezdtem a szervert) >

[#3] Voltál-e AdminJail-be helyezve a szerveren? (csak kép elfogadott)
< https://imgur.com/a/rEoHXJo >

[#4] Voltál-e már kitiltva a szerverről? Amennyiben igen, UCP-n a Kitiltások részt fotózd le és linkeld be a válaszhoz. (csak kép elfogadott)
< https://imgur.com/a/rEoHXJo >

[#5] Naponta hány órát töltesz átlagosan a szerveren, és ebből mennyit tudnál a rendőrség javára fordítani?
< hétköznapokon 2-4 óra , hétvégéken pedig 5-6 ez összes időmet a frakciora tudnám fordítani. >

[#6] Rendelkezel-e TeamSpeak 3 klienssel, és mikrofonnal?
< Természetesen >

[#7] Milyen frakcióknak voltál eddig tagja? Mi volt a távozásod oka?
< Yakuza, ki lépet barátom >

[#8] Miért szeretnél a Rendőrséghez csatlakozni?
< Nagyapám és édesapám is mind az állomány tagja voltak. Szeretném hogy édesapám és nagypapám büszkék legyenek rám ott fent. Megszeretném mutatni hogy én is meg tudom csinálni amit édesapám és nagyapám. .Kiskoromban mindigis errol álmodoztam, és mivel megvan a végzettségem, ezért úgy gondolom alkalmas lennék. Úgy érzem hogy sikeres tagja tudnák lenni az állománynak >

[#9] Miért pont téged válasszunk?
< Megvan bennem meg a csapatszellem. Nagyon érett gondolkodásom , nagyon kreatív vagyok. Terhelheto vagyok , birom a kritikát. Ha a felettesem rám bíz egy munkát, akkor azt el végzem tökéletesen! Nagyon tanulékony vagyok ezért hamar el tudom tanulni a dolgokat, mindenre oda figyelek. Nem vagyok olyan személy aki könnyen felad bármit is. Szorgalmas vagyok és imádok csapatmunkában is dolgozni! >

[#10] Volt más neved a szerveren? Ha igen, fotózd le UCP-n a névváltások részt és linkeld be!
< Most irtam névváltást. >

[#11] Mesélj nekünk magadról! (leagalább 5 teljes mondat)
< Prágai Ádám a teljes nevem, Ádám-nak szólitanak , 15 éves vagyok, Magyarországba születtem és Németországba azon belül pedig Kassel-ba élek. 2014.04.14 be költöztünk ki Németországba a szüleimmel. Szegeden jártam az általános iskolát a 4 osztályig. Nem vagyok egy nagyón jó tanuló de rossz se. Napi 3-4 órát gépezek . Az iskolától 1 órára lakom és busszal járok suliba. Még az iskolából van 1 és fel évem , mindenképpen szeretnék továbbtanulni autószerelőnek és fodrásznak . Ki szoktam járni barátokkal focizni , járok boxolni is. Elég sok szabadidőm van mostanában. A SeeMta-n 14 éves korom óta játszom , hobbim közé tartozik . >


II. PARAGRAFUS
A jelentkezés második részében a karaktereddel, IC karriereddel fogunk törődni. A kérdésekre a játékban történt dolgok alapján válaszolj!

[#1] Hivatalos neve:
< Damien Lowe >

[#2] Születés dátuma, helye:
< 1996.04.16 >

[#3] Telefonszáma:
< 387623451 >

[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
< Bűncselekmények megakadályozása, felderítése. Hatáskörébe utalt szabálysértések megelőzése, felderítése és elbírálása (pl. ittas vezetés)büntetés-végrehajtási feladatok ellátása. A rendőrség feladata az Alaptörvényben meghatározott feladatok mellett a határforgalom ellenőrzése, a terrorizmus elleni küzdelem és az e törvényben meghatározott bűnmegelőzési. Végzi a bűncselekmények megelőzését, megakadályozását és felderítését. >

[#5] Milyen esetekben használhatja a lőfegyverét, illetve a sokkolóját? (Saját véleményét fejtse ki.)
< Az élet elleni közvetlen fenyegetés vagy támadás elhárítására használhat sokkolót. Mások élete ellen irányuló vagy mások testi épségét súlyosan veszélyeztető támadás , illetőleg az ilyen támadással közveleül fenyegető magatartás elhárítására használhatja a lőfegyverét. >

[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása)
< 1. Személyautó "kinézése" , megaphonal felszólítom/szirénával , odasétálok és köszönőnők illedelmesen. El kérem az iratokat és megkérdezem mi a neve, utána leolvasom a rendszámot , és lerádiózóm a társamnak hogy nézze meg MDC-be. Ha minden rendben van akkor meg kérem szépen hogy szálljon ki és nyissa ki a csomagtartót , ha ott minden rendben van akkor meg kérem hogy tegye fel a kezeit és áttapogatom a ruházatát, és ha ott is minden stimmel , vissza adom az iratait és további szép reggelt/napot/estét kívánok. 2 Vissza adom az iratokat , elfuttok a kocsihoz és indulhatunk is az erősítésre. >

[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
< Tanuljon a feletteseitől , megtanuljon mindent. Felettese, és társa segítése, rádiózás, jegyzetelés. >

[#8] Mennyi ideig tartott a jelentkezési lap kitöltése? Mennyire érezte nehéznek a kérdéseket? Válaszát indolkolja is.
< 1 órába,de őszintén nem nagyon néztem az időt >

Aláírást igénylő terület: (Damien Lowe)
 
Utoljára szerkesztve:

Sonyka

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
32
8
Marcali
V4 karakter
Luke R Isaac
LV karakter
Sony De Santa
V2 karakter
Sony Shelby
[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
Kicsit összeszedettebb mondatot írj!
Ezen kívül jó lett szerintem sok sikert!
 

Paul Belner

Barangoló
2019. 01. 10.
76
36
V4 karakter
Paul Belner
LV karakter
Peling Roland
V2 karakter
Peling Roland
[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása) :

Motozást leszámítva oké. Úgyis még tanulgatni fogod.


TÁMOGATOM!
 

karen

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
90
85
LV karakter
siem.von.paulos
[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása) :

Motozást leszámítva oké. Úgyis még tanulgatni fogod.


TÁMOGATOM!
Köszönöm szépen.
 

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
207
98
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Tisztelt jelentkező!

Örömmel értesítjük, hogy ön felvételt nyert az Országos Rendőr-főkapitányság köreibe.
Kérjük jelenjen meg a kapitányságon 2019.02.01. napon, 17 órakor!


Tisztelttel:
Scott Easton r.vzrzrds; ORFK Főkapitány
OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.