Damien Huerberto önéletrajza a See City Car Service számára.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

m3sz4ros

Újonc
2020. 04. 16.
3
0
Karcag
V2 karakter
Damien Huerberto
JELENTKEZÉSI LAP

IG NEVED: Damien Huerberto
V2 REGISZTRÁCIÓD IDEJE: 2021-02-02 13:34:21
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 816 perc
IC SZINT: 3

KOROD: 18
PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Szép napot! Mészáros Csabának hívnak, Karcagon élek és Szolnokon tanulok karosszérialakatosként.
Utolsó évem, tehát végzős vagyok.
A három év alatt kétféle helyről tudtam igazából megtanulni hogy milyen is ez a lakatos szakma, elsősorban Fegyverneken, az autójavító kft-nél húztam le egy évet, aztán egyéb okok miatt átmentem Szolnokra a Volánbusz zrt-hez, azóta ott töltöm a gyakorlati időmet.
Hétvégente barátnőmmel vagyok, ami péntek,szombat,vasárnapot jelent, de vasárnap késő délután már minden platformon elérhető vagyok.
Mindemellett 8 éves korom óta motorozok, vagyis jobban fogalmazva motoroztam, mivel három évvel ezelőtt egy balesetemből kifolyólag egész sokáig hanyagoltam a motorozást, de ha a mai napig adódik olyan alkalom akkor motorra ülök.
Jelenleg B kategóriára vizsgázom majd márciusban, de ez nem befolyásolja nagyban a szerveren töltött időmet.
Amennyiben elrettentő ez a kevés játszott perc, mentségemre szóljon hogy körülbelül 7, talán lassan 8 éve RP-zek.
Ugyanúgy See-n kezdtem, csak még SA:MP-on. :)
Kisebb nagyobb kihagyásokkal, de mindíg az életem része volt ez a játék, anélkül hogy bármit is felejtettem volna.
Ez természetesen tesztelhető mindenféle RP szituációban.
Remélem érdekesnek találtátok ezt a kis bevezetőt rólam, remélem hogy a későbbiekben talán jobban megismerkedünk majd.

UCP BAN KÉP*:
<https://imgur.com/qLcumZf>

UCP JAIL KÉP*:
<https://imgur.com/qLcumZf>

UCP NÉVVÁLTÁS KÉP*:
<https://imgur.com/KWKRCto>

[ *: KIZÁRÓLAG HITELES ÉS TELJES UCP KÉPET FOGADUNK EL (imgur.com) ]

VOLTÁL E MÁR SZERELŐ SEE MTA SZERVEREN: Igen / Nem
- HA IGEN, MELYIK SZERVEREN: V2 / V3 / LV -

VOLTÁL E MÁR V2 SZERELŐ FRAKCIÓ TAGJA [SCCS, FIX]: Igen / Nem
- HA IGEN, MIKOR: 20--.--.--. és 20--.--.--. között -
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA: -
- HA SCCS-BEN, MI VOLT AZ IG NEVED: -

VOLTÁL E MÁS FRAKCIÓ TAGJA: Igen / Nem
- HA IGEN, HOL:
-
- HA IGEN MENNYI IDEIG:
-
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA:
-
- HA IGEN UTOLSÓ FRAKCIÓD: -
- HA IGEN, UTOLSÓ TÁVOZÁSOD IDEJE: 20--.--.--. -

MIÉRT SZERETNÉL AZ SCCS TAGJA LENNI:
Mindenféleképpen egy RP-s csapathoz szeretnék tartozni, de sajnos tudom hogy vannak elvárások melyeknek jelenleg még nem felelek meg, de amennyiben kapok egy esélyt megmutatom hogy miért is szeretném ezt annyira.
Természetesen maximális hozzáállással írtam meg ezt a lapot annak ellenére hogy nincs meg a szint követelmény, illetve az UCP sem.
Bízom benne hogy mindezek ellenére elnyeri a tetszéseteket a lap, és onnantól a ti kezetekben vannak a dolgok.

NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI (HÉTKÖZNAP): Hetfő, Kedd, Szerda: reggel(8)-tól délután(16-17)-ig aztán késő estig is akár. Csütörtök: (gyakorlat miatt) este(7-8)-tól akármeddig igazából. Péntek: - (előre nem tudom megmondani hogy a péntekeim hogy fognak alakulni, valószínüleg hamarosan szabad lesz, ezzel együtt a hétvégém is.)
NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI (HÉTVÉGE): Szombat: - Vasárnap: délután(16-17)-től akármeddig.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen / Nem
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK / MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen / Nem

EGYÉB:
-

 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
Nem felelt meg az alap elvárásoknak (Min. 6 szint). Amennyiben minden alap elvárásnak megfelel írjon ismét egy jelentkezési lapot.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.