Damian O'Sullivan jelentkezése az SCCS csapatához.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KiKi20

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
190
88
LV karakter
Christopher [R]iley Howard
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Damian O'Sullivan ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016-08-30 08:09:14 , kisebb - nagyobb kihagyásokkal. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 21 szintű vagyok jelenleg. ~

Milyen idős vagy?
~ 14. életévemet töltöm. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~
Rendvédelmi frakciók:
-[T]error [E]lhárítási [K]özpont
-[O]rszágos [R]endőr [F]ő-[k]apitányság
-[N]emzeti [A]dó-és [V]ámhivatal

Egyéb legális frakciók:
-[O]rszágos [M]entő[sz]olgálat
See City Taxitársaság
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

Illegális frakciók:
Krasnaya Organized Bratva - Drog Dealer

~


Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ KB. egy hete. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ SeeMTA V3 LV szerveren lehetőségem volt a RedLine szerelőtelep alkalmazotta lenne , és e révén szeretnék ide jelentkezni hozzátok , illetve sok új ember megismerése céljából. Illetve az sem mellékes , hogy a való életben is szeretek itthon szerelgetni ezt-azt. Illetve szeretném ezzel is a játékosok életét , illetve nagy rangot elérni. Szeretek sokat vontatni, illetve szerelni ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem velük ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Naponta 5-6-7 órát is tudok online lenni a szerveren , és természetesen minden időmet a szerelésre fordítanám ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~
Sajnálatos módon egy félreértés miatt kaptam egy bant , ami egyből meg lett beszélve , és deaktiválva lett , komplikáció nélkül.

Itt lenne egy link: https://kepkuldes.com/image/KRk2Rl
~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~
Sajnálatos módon voltam. De szerintem ez minden játékos életében bekövetkezik sajnos. Emberek vagyunk , hibázhatunk.

Itt lenne egy link: https://kepkuldes.com/image/KRl6TB ,, https://kepkuldes.com/image/KRle04

Esetleg egy meghallgatáson sok jailomat tudnám tisztázni.

Az utósó két jailhoz hozzáfűzni valóm: A jail után írtam egy JOGOS PK-t Benjire. Szóval részben miatta , részben miattam kaptam a jailt. A másik az pedig magától érthetődő.

PK Link: https://forum.see-game.com/threads/borislaw-senja-benji.114409/#post-565440
~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok! Engem Lánczi Krisztián Győzőnek hívnak , de inkább a Krisztiánt használom! Ti szólíthattok Krisz-nek! 2005.09.30-án születtem Miskolcon! Egy kicsiny faluban lakom 2 szülőmmel , és kettő nagyszülőmmel! Nagyon szeretek horgászni! Meg még szeretek szabad levegőn lenni , mint szerintem a korombeli "srácok" többsége! Nagyon szeretek emelett gépezni is! A kedven játékaim közé tartoznak: Euro Truck , Euro Fishing , MTA , CS:GO , LOL , Metin 2 , CS 1.6 ! Még most is általános iskolában járok (8.évfolyam), elég jók a jegyeim! Most Informatikus iskolába szeretnék járni.! Nagyon szeretenék oda járni, de arról ne is beszéljünk , hogy mennyire szeretem ezt csinálni(Itthon kisebb próbálkozásokkal)! Van egy kutyám! A kutyámmal imádok játszani! Illetve elég terhelhető vagyok , és emellett még aktív is. Két nagyszülőm velünk szemben lakik , egy emeletes házban , akiket nagyon féltek a mosr kialakukt helyzet végett. Hétvégen mindég járok horgászni. Télen megvettem az új gépemet , illetve ősszel az új biciklimet. Sokat segítek a háztartásban , illetve a kertgondozásban. Nagyszüleimnél naponta több órát is töltöm. Illetve minden nap segítek valamit. Sokat szoktam apukámmal itthon a mi , illetve nagyszüleim autóját szerelni. Legnagyobb szerelésem a rugótányér cserélése volt , de sok minden mást is csináltam.
Általában szeretek segíteni másoknak.. Ahogy már leírtam nekem is vannak negatív tulajdonságaim.. Én is van,hogy könnyen felkapom a vizet.. Természetesen hamar letudok higgadni és megtudom beszélni az adott illetővel. De ha az a dolog érint,hogy egy adott ember nem úgy viselkedik velem akkor azt jelzem valakinek és az a valaki akkor majd elintézi.. De nem vagyok az a köpős fajta,hogy én mindig másikhoz fussak és elmondjam a gondomat,ha nekem valakivel gondom van akkor próbálom megbeszélni vele. ~
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.