Damian Cordoneanu jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

rosenfield

Újonc
Támogató
2020. 10. 02.
35
29
erdély.
LV karakter
Atle Niels
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Damian Cordoneanu ~

Mikor regisztráltál a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017.07.28 óta játszok a szerveren, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. 16361 játszott perccel rendelkezek jelenleg. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 18 szintű vagyok ~

Milyen idős vagy?
~ 17 éves ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen voltam frakcióba, See City Taxi társaság tagja voltam egy jó ideig. A távozásom oka viszont az időhiány volt, mivel akkoriban sok volt a tanulnivaló és ott vizsgáznom is kellett. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Ahogy fentebb is leírtam a távozásom oka az időhiány volt, rengeteg tanulnivaló. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Elég sokszor elgondolkoztam ezen.. A döntésem, hogy szeretnék egy olyan frakció tagja lenni ahol jól érezhetem magam. Számomra ez lenne a frakció ahol jól érezhetném magam, mivel imádom az autókat is. Szeretnék minél több barátot megismerni akikkel az elkövetkező időben játszhatok. Harmadik szempontként erőteljesen szeretném a karakteremet az autók szeretetére / autókkal való foglalkozás-ra vezetni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem mindkettővel! ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 3-4 órát tudnék tölteni a szerveren hétköznap, hétvégén akár 5-6 órát is. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam bannolva. https://imgur.com/a/vjM8JrQ ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen voltam már. https://imgur.com/a/vjM8JrQ ~

Volt-e már névváltási kérelmed?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen volt már névváltási kérelmem. https://imgur.com/a/w9IOEUd ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok! Molnár Gergőnek hívnak, 17 éves vagyok. Erdélyben élek, Kovászna megyében. Legtöbb időmet, mindennapjaimat a barátokkal, a tanulással és végsősorban a gépezéssel töltöm. Barátságos, hamar beilleszkedő személyiség vagyok. Imádom az autókat, konkrétan az összes autómárkát tudom, viszont a kedvenc márkám a BMW. Legtöbbet a BMW márka után szoktam érdeklődni, majd ha meglesz a jogosítványom célom, hogy egy BMW 320CI tulajdonosa lehessek. ~
 
  • Tetszik
Reactions: Kuvikk és Balage.

Kuvikk

Barangoló
Támogató
2020. 04. 21.
102
38
V4 karakter
Damian Mayson
Csak frakció tag írhat az adott frakció jelentkezési lapjaihoz, jelentéséhez! Büntetés: 50 büntetőpont. Folyamatos panaszok esetén örökös kitiltásban részesülsz! #Buba
Jó lap lett! Támogatom!!
 
  • Imádom
Reactions: rosenfield

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A jelentkezési lapját áttekintettük, majd arra a döntésre jutottunk, hogy a jelentkezését a mostani alkalommal elutasítja a vezetőség.​

SCCS Vezetőség
 
  • Tetszik
Reactions: rosenfield
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.