Damallo David-Flex

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Markoo123

Újonc
2024. 04. 28.
1
5
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Damallo David >

Panaszra tett Admin neve:
<
Flex >

Panasz oka:
<
Rp megszakítása nem várta meg míg lecseng az rp,Szerintem rossz eljárás mivel csak az egyik félnek adott szankciót. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
>

Megjegyzés:
<
Mikor elkezdtük rabolni a csávót felszólítottuk hogy kezeket fel csináltuk a /me-t és /do-t de a csávó nem válaszolt mert írta a reportot az admin egyből megjelent nem várta meg hogy lecsengjen az rp ezzel közbevágott az rpnk-beutánna kértük hogy a csávóra is adjon szankciót de rá nem adott ezért kérnem ennek az ügynek fellül vizsgálatát. Előre is köszi. >
 

Flex.

gangland
SzerverAdmin
LV
2020. 03. 25.
128
515
LV karakter
Diego Vega
Szia. Elsősorban az RP-t az admin bármikor megszakíthatja, amennyiben felmerül szabálysértés gyanúja. Másodsorban meg nem értem, hogy a srácot akit raboltatok miért is kellett volna szankcionáljam. Nem követett el szabálysértést, mivel ha én nem egyből fogadtam volna el a reportot, akkor köteles lett volna folytatni, amíg oda nem ér bármelyik admin. Továbbá, admin ügy alatt megkértelek, hogy küldjetek napi logot. Mind a kettőtöknek az volt a válasza, hogy nincs mert nem mentette le. Érdekes módon, most a PK-ra előtudtad szedni. Egyértelmű adminnak való hazudás amit csináltál. Nincs több hozzáfűzni valóm, várom a biráló válaszát.
 

Parker

Pötyögtető
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
417
785
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
Nem tudom elhinni, hogy pont az aznapi logot nem mentette le Robert-nek. A mai nap Damallo David-tól sikerült megszereznem a napi logotokat, amelyben semmi IC kontakt nincs köztetek. Ezáltal nem volt semmilyen előRP-tek a rablásra vonatkozólag.
A szankciótokat jogosan kaptátok.

Robert büntetését kiegészítem 1 hónap kitiltásra a stílus és az Adminisztrátor félrevezetése miatt.

A másik fél semmilyen szabályt nem szegett. Hiányosságot látott az RP-tekben, így Adminisztrátor segítségét kérte. Flex pár másodpercen belül meg is érkezett, így nem történt semidőhúzás, sem RP tagadás.

Flex helyesen járt el, így a panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.