Daley Feron jelentkezési formanyomtatványa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

balazsvagyok

Újonc
2019. 01. 18.
45
16
V4 karakter
Daley Feron
LV karakter
Ifran Hines
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Balázs<
~ Hány éves vagy? ~
>18<
~ Account ID-d? ~
>157599<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>49 951 perc<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Iskola időben délután 4-5 órától általában, iskolán kívül délelőtt, este.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4 óra<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem volt még.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Budapest mellett élek, szeptemberben kezdem 5. évemet egy gazdasági techikumban Budán. A fő elfoglaltságom az autók, illetve a számítógépes játékok. Októberben lesz meg negyedik éve a jogosítványom, jövőre februárban pedig két éves lesz a B kategóriám. Gépen See Mta mellet autós szimulátorokkal játszok, azon belül legtöbbet rally-val, Édesapukám miatt nagyon megszerettem, kiskorom óta közel áll hozzám. Néha barátokkal is játszok ezt-azt. <




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Daley Feron<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Los Santos Hospital, 1994.06.14<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Nagykereskedelmi futár.<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Sok tapasztalatot szereztem a szakmában az évek alatt. Ezt apukámnak köszönhetem, aki autószerelő, és mindig magával vitt, megmutatta mit csinál, és az évek alatt rám ragadt. Hivatalosan még nem dolgoztam autószerelő műhelyben, de apukámnak segítek a mai napig, illetve saját autókat, alkalmanként barátok autóit is szerelem. Emellett szeretek csapatban dolgozni, hiszem, hogy együtt sokkal több mindent lehet elérni, mint egymagunkban.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Igen<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>A nevem Daley Feron, idén nyáron töltöttem be 30. életévemet. Los Santosban, egy albérletben egyedül élek, miután a barátom elköltözött külföldre. A családom is itt él, tartom velük a kapcsolatot, viszont már jó ideje a saját utamon járok. Kiskoromtól kezdve jártam apukámhoz, néztem ahogy dolgozik a kocsikon. Mindig segítettem neki amit tudtam, és az évek alatt sok mindent tanulhattam tőle. Ez idő alatt tovább tanultam autószerelő iskolában, viszont az egyetem után nem nem kerestem munkát ebben a szakirányban. Apukám miatt mindig is az autók érdekeltek, viszont sokáig nem gondoltam rá mint munkalehetőség, inkább csak hobbi szinten foglalkoztam velük. Sok szakma felé érdeklődtem, viszont eddig egy hosszú távú munka helyem sem volt. Pár éve viszont megfogalmazódott bennem, hogy jó lenne olyat dolgozni ami kötődik az autókhoz, mert úgy lehet igazán jól dolgozni ha szereted amit csinálsz. Így jelentkeztem a cégükhöz, körülbelül három éve, ami sajnos nem sikerült. Ezután sokig nem is gondolkodtam, hogy autószerelőként dolgozzak a jövőben, inkább saját kis vállalkozások felé fordultam. Most viszont ismét megláttam hirdetésüket, és felkeltette a figyelmemet. Szerintem még mindig ez az a munka, amit igazán szeretek csinálni, mert hiába nem vettek fel, a saját, illetve barátaim autóit ugyanúgy örömmel szereltem tovább. Emellett szerintem apukám is nagyon örülne, hogyha a hivatását vinném tovább.<

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>35-40 perc körülbelül.<



 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
349
135
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.08.22. (Csütörtök) 16:00
- 2024.08.23. (Péntek) 17:00

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.