Dake Goodman jelentkezése EMT Student pozícióra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sandor118

Újonc
2022. 07. 16.
9
0
LV karakter
Drake Goodman
LVMS-logo-v1-1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Drake>
Középső név: <->
Keresztnév: <Goodman>
Születési hely és idő: <Las Venturas korház, 1997.06.13>
Anyja neve: <Georgiana Goodman>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai állampolgár>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Magyar,Román>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
1997 Junius 13-án édesanyám a Drake Goodman nevet adta nekem. Las Venturas-ban jártam az általánost, illetve a középiskolát is. Édes anyám varrónő volt, aki sajna 2016.01.04.-én eltávozott az élők küzűl. Édes apám Jefrey Goodman Pszcihologus volt, aki szintén eltávozott közűllünk. Én jómagam jelenlek Nagyker.Futár monkásként tengetem a mindennapjaim. 1 hete megmentettem valakinek az életét, és rájöttem hogy ez lesz az a dolog amire kirendelt a sors. Hogy minél több embernek tudjak segiteni. A testvérem meghallt egy autó balesetben, azt mondták a rendőrők hogy megtudták volna menteni az életét ha időben kijön a mentős. Éppen ezért szeretnék én is az lenni hogy soha többe ne forduljon ilyen elő senkivel, hogy senkinek ne keljen átélnie azt a bánatot és szomoruságot mint én.>
Motivációs levél:
<[I][I]Tisztelt Las Venturasi igazgatóság! A weboldalon értesültem a jelentkezés lehetőségéről. Úgy gondolom megfelelő pozíciót tudnék betölteni rezidensként, én magamnak egy őszinte megbizható és vicces embernek tartóm magam. Fiatal koromban egy kis rendelőben dolgoztam mint asszisztens, a kellő tapasztalatom meg van,, a páciensek mindig kedves szavakkal illetek engem. Ugy gondolom ez azért van mert mindenkivel kedves vagyok, mindenkivel nagyon könnyen megtalálom a közös témát amiröl könnyedén eltudunk csacsogni. [I][I]emélem érdeklődést keltettem maguk felé, és a közeljövőben egy egy remek csapatnak a tagja lehetek..[/I][/I][/I][/I]>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Ápolói diploma.>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Ápoló, Orvos>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]Las Venturas University of Medical[/I][/I].>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]Las Venturas University of Medical[/I][/I]>
Képzés időtartama:
<2012-2016>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Nagyker.Futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2019-2022>
Munkaköri leírás:
<Árú szállitása>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Mert azt érzem hogy igy nem tudok annyi embernek segiteni amennyinek szeretnék.>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Las Venturas Romar ST. 1321>
Telefonszám: <387612018280>
E-mail cím: <Drakegoodman13@gmail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Sanyi>
Életkorod: 17>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<2018 óta játszottam folyamatosan 2020-ig. Utánna eltettem a játékot egy kis időre és most ujra elő vettem.>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<nem voltam.>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Nincs sok tapasztalatom az egészségügyi RP-vel, viszon az RP jól megy.>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Minden tőlem telhetőt megtennék, mindenkivel remekűl kijönnék. Illetve sok és haszons órát beletudnék tolni a frakcióba és annak életébe. >
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<17 éves vagyok és erdélyben lakok. A teljes nevem Marosán Sándor, jelenleg még iskolába járok. Én magamat egy vicces és kedves srácnak tartom magam aki mindenkivel könnyen kijön. Szeretek játszani, focizni és verseket irni. A zene terén a kedvenc műfajom a rap és a hiphop. Nagy Eminem és XXXTENTACION rajongó vagyok. (x-rőlmég van egy tetoválásom is). Imádok videókat késziteni yt-ra mert imádom a videó vágás folyamatát, engem ez kapcsol ki. Imádok filmezni sorozatozni, és a barátaimmal beszélgetni és hűlyéskedni.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<előszőr is sorolnám a jókat: 1. Kedves és megértő vagyok. 2. céltudatos vagyok, ha valamit a fejembe veszek akkor azt megcsinálom bármiáron.3.szerény vagyok, nem szeretek flexelni semmivel. Most mondanám a rosszakat. 1.nagyon könnyen ráfűggök valamire, legyen ez étel, játék akármi. 2. cigarettázok ami rossz dolog. 3. sokat káromkodok, persze csak ott ahol megvan ennek a helye, pl a barátokkal.>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<[URL]https://prnt.sc/36jLQa59JmXi[/URL]>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
Sapkakötés - Fejvérzés esetén, Nyomókötés - Vénás vagy artériás vérzés esetén, Fedőkötés - Hajszáleres vérzés esetén, Parittyakötés - Orrvérzés esetén>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Előszőr leültetem és megnyugtatom. Majd a fejét előre hajtom és befogom az orrát, és várom hogy eláljon a vérzés. Ha ez 15 perc után se állt meg akkor parittyakötést alkalmazok.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Mindkét szemét steril gézlappal fedem, majd a kórházban megfelelő steril eszközökkel eltávolitom az idegen testet a szemből.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Kéztőrés. a kezet rögziteni kell és utánna be kell gipszelni.>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Az eszméletlen sérülttel kezdem az ellátást, mivel az illető életveszélyes helyzetben van , mindig előszőr azt kell ellátni aki életveszélyben van.Ezt követően a légszomjra panaszkodó sérült ellátását kisérelem meg, mivel fulladás is bekövetkezhet, majd ezt követően a szédülő, hányingerre panaszkodő sérültet>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt:2022/07/18
Aláírás: Marosán
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.