Dailyn Myers ---> Vlad

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Dailyn Myers >

Panaszolt fél admin neve:
< Vlad >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Rossz helyzetfelismerés, indokolatlan jail. >

Bizonyítékok:
<
>

Megjegyzés:
< Blueberry ATM volt, srác AK-val a hegyen rambózott, mikor felmentem csipával + MP5 kombóval annyit láttam, hogy futkosott, majd megállt célozni lefelé. Az MP5-nek nagyobb a szórási rátája, mint az AK-nak, ezért az mellett döntöttem, hogy elütöm, és miközben kel fel likvidálom / harcképtelenné teszem. Nos Vlad azt kifogásolta, hogy én elütöttem a srácot, ezért is kaptam jailt, amellyel én nem nagyon értek egyet. Rengetegen csinálják a szerveren is, valamint másik SeeGameSystem szervereken, eddig se én nem voltam szankcionálva, sem az, aki ellenem elkövette ezt az aljas módszert. Hozzáteszem, hogy maximum 10-el mentem neki a srácnak, aki utána lezuhant a hegyről, videón jól játszik, hogy először az első platformra esett, utána pedig teljesen le. Amennyiben valami csoda folytán eltűnne a videó csatolom privátban a bíráló adminisztrátor felé. >
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok!

Véleményem szerint attól, hogy ez lassan szokássá válik még nem lesz egy legitim cselekmény. A /do megremeg sem lesz elfogadott RP, attól, hogy sokan azt gépelik csak le. Az hogy másik szerveren mit lehet vagy mit nem az irreleváns.
Videón is látszik, hogy nem 10 km/h-val csapod el a srácot, bőven lett volna időd kiszállni és fejbe kapni amíg célozgat. Az admin ügyet speceltem én is, ott még ennyire nem tudtad kimagyarázni miért is csináltad, a jail adásban DB vagy NonRP merült fel, az én véleményem is ki lett kérve erre, szerintem is non egy ilyen cselekmény. Korábban ilyenért SGH-t is vettünk el.
RP szerverre nem való ilyen magatartás. Láttad, hogy ott van a hegy széle, pontosan tudhattad mi lesz a következménye ha a szakadék fele csapod el.

Jogtalan, helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.