Dahnya Evelina---> Medical Services

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

P4tr1k.12

Újonc
2021. 08. 27.
43
27
15
V4 karakter
Lucas R Cartman
LV karakter
Flavio Angel
V2 karakter
Nora Azura
LVMS-logo-v1-1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Dahnya >
Középső név: <->
Keresztnév: <Evelina>
Születési hely és idő: <Las Venturas Mol 17.>
Anyja neve: <Dahnya Klaudia>
Nem:

Férfi [ ]
Nő [X ]
Állampolgárság(ok):
<Las Venturas>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Angol/ Olasz>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Dahnya Evelina , 21-éves a vásárban 19 éve lakom, álandó jól fizető állást keresek a városban. Az egytemen az orvos szakirányt tartottam szem elött az volt a fő dolog.[/SIZE][/FONT][/I][/I] [COLOR=rgb(30, 144, 4255)][FONT=georgia][I][SIZE=5]Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR] [I][I][FONT=georgia][SIZE=5][ICODE]<Óvós ,ápoló>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Las Venturas sent 17,Fő Sebészet, ápló, Orvos képző intézmény>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<Fő Sebészet, áplo, Orvos Képző Intézmény >
Képzés időtartama:
<6 év>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Nem volt, most fejeztem be az egyetemet>
Munkaviszony kezdete és vége:
<Nem volt>
Munkaköri leírás:
<Nem volt>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<->

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Las Venturas Mol 17>
Telefonszám: <387612017178>
E-mail cím: <dahnya.evelina.gmail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Patrik>
Életkorod: <15>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<2017 augusztusában kezdtem>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<A szerveren még nem voltam frakcióban. Kisseb szervereken voltam Mentős , Távozásom oka : Szerver megszűnte.>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Igen>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Felszedés mini Game hibátlanul megy, nem vagyok közösség romboló megértő, segítőkész. >
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<A teljes nevem Pápai Patrik hobbim a horgászat és a foci, szabadidőmben legtöbbször az mta szerverein töltöm vagy éppen családtagokkal vagyok, Magyarországon élek azon Belül Székesfehérváron, Jelenleg a Fejérmegyei Játékvezetői bizottságnál dolgozom, Hétvégente barátaimmal vagyok, hétközben egy nap 7 8 órát vagyok aktív, az lv szerverén nem vagyok annyira tapasztalt, 15-ös színű vagyok, 9844-percel rendelkezem. >
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Aktív vagyok, türelmes vagyok, csapatban jól dolgozok| Néhány dolgot nehezen tanulok meg, hamar fel tudom magam idegesíteni, nem szeretek egyedül lenni>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://imgur.com/peNc7Da>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Fedőkötés Valamennyi nyílt sérülés, így a vérzés, égés és marás esetén igen nagy a fertőzésveszély. Ennek megelőzése érdekében fertőtlenítőt szükséges használni, illetve fedőkötést készíteni. A fedőkötés készítéséhez alap esetben egy sebfedőre (pl. mull-lap) és egy rögzítőre (pl. mullpólya) szükséges.2.Nyomókötés Nyomókötést erősebb vérzések ellátására alkalmazandó.3.Szorítókötés A szorítókötés alkalmazását mellőzze! A vénák elszorításával a kivérzés folyamatát segíti elő, vérzéscsillapító hatása csekély. A nemzetközi szakirodalomban tourniquet néven elterjedt szorítókötést elsősorban a katonai ellátásban javasolják, emellett végtagamputáció esetén lehet indokolt. Ismét hangsúlyoznánk, hogy szorítókötés alkalmazását laikusok körében nem javasolt!4. Nyaki vérzés ellátása A nyaki sebek ellátására kiválóan alkalmas az ún. izraeli kötszer>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Nagyon fontos az orrvérző beteg megnyugtatása, esetleg gyógyszeresen is, majd a felsőtestet feltámasztjuk, és hideg borogatást teszünk a tarkóra. Magas vérnyomás esetén a vérnyomást csökkentenünk kell. Nagyon fontos a folyadékbevitel, akár infúzióban. Nagy vérveszteség esetén elengedhetetlen a vértranszfúzió.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Mentővel a korházba szállítom, majd ha a szilánk kisebb akkor egy csipesszel próbálom meg ki szedni, ha a gond nagyobb akkor egy tapasztaltabb Kollégával oldom meg a gondot.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Törés>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Először azt aki a kormányra van borulva mert lehet hogy eszméletét vesztette 2. Majd aki nehéz légzésre panaszkodik mert lehet hogy nem kap elég levegőt és megfulladhat 3. aki a sofőr és szédül hányingere van.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: ÉÉÉÉ/HH/NN
Aláírás: Aláírás helye
 

DaniLV

Modern Verne
Támogató
2019. 01. 15.
1 331
1 365
19
forum.see-game.com
LV karakter
Blake Donovan
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Dahnya Evelina!
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk.
Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.


Ryan Pelagatti
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 

DaniLV

Modern Verne
Támogató
2019. 01. 15.
1 331
1 365
19
forum.see-game.com
LV karakter
Blake Donovan
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Dahnya Evelina!
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Sajnálattal közöljük, hogy jelentkezési lapját elutasítottuk.
Jelentkezését köszönjük, a továbbiakban sok sikert kívánunk!


Ryan Pelagatti
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: Burak
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.