Dacquan Knox Jelentkezése a See City Car Servicéhez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Goatcat

Újonc
2019. 01. 13.
49
13
25
Straight Outta Bp. XVIII.Kerület
V2 karakter
Lina Szolovjov
picit
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Dacquan Knox ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Tavaly csapattam úgy 3 évet vagy többet. Ma van a 18-adik napja hogy újra játszok a V2-őn.
8009játszott perc.
~


Hányas szintű vagy?
~ 13 ~

Hány éves vagy?
~ 19 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Régi karakteremmel voltam,olasz maffiába,NNI be. Mostanival pedig Orosz Maffiába és Piruba.
Távozásaim oka: Olasz maffia: nekem már túl unalmasnak tűnt a maffia RP,Orosz maffinál szintén ez volt.
NNI:családi okok miatt nem tudtam aktív lenni a szerveren.
Piru:folyamatos változások a frakcióban,számomra 0 RP volt és így meguntam.
~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ IRL nagyjából értek az autókhoz és a szereléséhez is egy nagyon picit..
Gyerekkoromban mindig felkeltette az érdeklődésem,szeretek mozogni az autók világjában mint IRL,mint játékban.
Szeretném kipróbálni magam a szerveren és a frakcióban,hogy hogyan tudnék teljesíteni szerelőként. ~


Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen,rendelkezem mind2 vel.~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap akár reggel 8-9 től este 9 ig tudok lenni,1-2 órás leállással. Hétköznap leginkább délelőtt este 7-8,jó esetben 9 ig.~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/MgFhHg8 ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/MgFhHg8 Sajnálatos módon kétszer.(azért kétszer,mert AFK voltam és a rendőrök miatt kerültem Loqke által jailbe.) ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Kovács John nak hívnak,19 éves vagyok amint fent ezt említettem a kérdésben. Kanadában születtem,1999/07/24 edikén. Jelenleg Magyarországon élek,Budapest XVIII.Kerülete mellett,Gyálon.
Egy fedél alatt élek édesanyámmal és két bátyámmal.
Szabadidőmben haverokkal vagyok,elmegyünk bulizni,iszogatni néha-néha,stúdiózni és SEEMTÁzok.
Szeretem a csokit..(na és ez kit érdekel?senkit.)
Elég jó probléma megoldó képességem van,ha netán vitába keveredek,én inkább próbálom mindig a másik felet is egyenesbe állítani,hogy nyugodjon meg,ne veszekedjünk.
Jó helyesírási és kommunikáció képességgel rendelkezem,bő a szókincsem is.
Szeretek viccelődni,élettel teli vidám srác vagyok.
Annyi rossz tulajdonságom van,hogy ha van rá nyomós okom,akkor haragtartó vagyok.~


Köszönöm szépen hogy elolvastátok.
 
  • Tetszik
Reactions: Unu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.