Dacia Duster

Axy

Újonc
Támogató
2023. 06. 04.
42
168
V4 karakter
Axel Briggs
LV karakter
Zoey Wittny
V2 karakter
-
Feleslegesnek tartom. IRL sem egy érdekes, figyelemfelkeltő autó. (Jó, engem egy GT63s merci sem különösebben csigáz fel) A szerveren szerintem pont az a lényeg, hogy olyan autókba ülhess, amit nagyeséllyel IRL nem tehetnél meg. Egy Dacia-t valamiért sehogy sem tudom ebbe a képbe beilleszteni, nameg, hát na.. Ki akarna ilyet vezetni? Nem leszólás, csak valahogy én nem tudom érteni. Nem támogatom.
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 872
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
A szerveren szerintem pont az a lényeg, hogy olyan autókba ülhess, amit nagyeséllyel IRL nem tehetnél meg. Egy Dacia-t valamiért sehogy sem tudom ebbe a képbe beilleszteni, nameg, hát na.. Ki akarna ilyet vezetni?
Egy RP szerveren miért az a lényeg, hogy jobbnál jobb méregdrága autóid legyenek? Szerintem meg igenis kéne olcsóbb kategória is, ami ilyesmi újabb, elfogadható autó, nem a 20-30 éves kocsik kellenek állandóan. Ki akarna ilyet vezetni? Szerintem sokan korrekt kis autónak tartják a maga kategóriájában, nem csak a drága dolgok léteznek, van egy másik kategória is ÚJ autók esetében is. A Duster pont egy jó példa erre.
 

Rami

Barangoló
2019. 01. 10.
146
540
Bajacity
V4 karakter
Fabian Beckenbauer🎯🐐
Szerintem sokan korrekt kis autónak tartják a maga kategóriájában, nem csak a drága dolgok léteznek, van egy másik kategória is ÚJ autók esetében is. A Duster pont egy jó példa erre.
szerintem meg nehéz lenne személytelenebb és jellemtelenebb autót találni ennél, hiába keresné az ember. Ha ilyen kategóriájú autókat szeretnétek a szerveren látni keressetek valami felvállalhatót, szerintem ez így esélytelen.
 

Padawan180

Aktív fórumozó
2019. 01. 23.
247
557
V4 karakter
Nsubuga Nelson Obata
LV karakter
Mubarak Gyasi
V2 karakter
-
Passat meg Octavia után már bármi elfer szerintem, a meme-t már ott eljátszották (csak majd ugye ilyenkor meg joggal fog jönni az ezres swift, a kormolos golf, a b corsa, a 318i és tarsai)
 
  • Tetszik
Reactions: Reznajek

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
348
914
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Élőbe se vezet ilyet senki csak akinek a leg leg leg leg leg legolcsóbb valami kell

Ki a fene akarna ilyet magának egy RP szerveren? Szerintem nagyon nagyon nem illik bele a See képébe, mármint én furán érezném magam IG ha ilyenek futkároznának mellettem
 

Leviii810

Zöldfülű
Támogató
2021. 05. 31.
150
353
V4 karakter
Lily Nash
LV karakter
Naomi Lightwood
Élőbe se vezet ilyet senki csak akinek a leg leg leg leg leg legolcsóbb valami kell

Ki a fene akarna ilyet magának egy RP szerveren? Szerintem nagyon nagyon nem illik bele a See képébe, mármint én furán érezném magam IG ha ilyenek futkároznának mellettem
Csak vélemény nyílvánitás!
Ne is haragudj, elég sokat látok belőle élőben, és nekünk a családban is az van, a legujabb modell. De egyébként ja, furának látnám itt a szerveren mivel eddig sehol se láttam ilyen modelt.
 
  • Vicces
Reactions: Kristof0723

Strand

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 06. 26.
278
888
19
www.etsy.com
V4 karakter
Quentin Strand
LV karakter
Quentin Strand
Van jó kis orosz rendszámos hozzá mod, nem azzal van a gond. Személy szerint én adnék egyet farmozgatni. De az utóbbi időben jött be elég olcsó mindennapi kocsi.

renault-duster-ii-2020_1677795885_715805.jpg



Tartózkodom (y)
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 872
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Élőbe se vezet ilyet senki csak akinek a leg leg leg leg leg legolcsóbb valami kell

Ki a fene akarna ilyet magának egy RP szerveren?
Akinek a legolcsóbb kell, az szerintem régi Swiftet vesz 300k-ért, nem ilyen Dacia-t 3 millióért.😅

Nekem GTA 5 RP-be volt ilyenem, aki kezdő és szereti a terepjárót, annak szerintem helytálló lehetne.

Amúgy is akármikor jön be olcsó kocsi, az mindig valami régi 20 éves példány.
 

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 092
Tatabánya
V4 karakter
Ricky Mariani
Mondjuk lehet azért jön be egy 20 éves példány olcsó kategóriának, mert egy 2020-as autó pl. az sokkal modernebb és drágább. Egy alsó kategóriás autót ésszerű régebbi, viszont igényes autóra cserélni. Ha minden régebbit egy 2-3 évesre cserélnének, hamar eltorzulna az egész.
 
  • Tetszik
Reactions: robeeZ és Bugeye

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
348
914
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Akinek a legolcsóbb kell, az szerintem régi Swiftet vesz 300k-ért, nem ilyen Dacia-t 3 millióért.😅
Értem a legolcsóbbat új autó árra természetesen

aki kezdő és szereti a terepjárót, annak szerintem helytálló lehetne.
Ezt meg minden kocsi modos témánál kitárgyaljuk
Aki kezdő és szereti az SUV-ot az vesz egy ladát vagy egy biciklit majd gyűjt egy Rangera vagy egy X5-re
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
324
982
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Egy Range Rovernél hova akartok olcsóbb telekjárót a szerverre? Az 1-2 milliós kategóriának sincs már sok értelme szerintem.. feldurrantasz 3000 forintot bankkártyán keresztül és megvan. Mivel szerintem nincs olyan ember a szerveren, aki ne akarna továbbfejlődni, ezért ezek az autók nagyon maximum egy hét után mennek a levesbe és jön helyettük a drágább.
 
  • Imádom
Reactions: Benz