Cyrus S Madalitso - R3HABS #Smoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Supsed

Zöldfülű
Támogató
2021. 07. 13.
167
199
LV karakter
Cyrus G Quintana
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Cyrus_S_Madalitso

Panaszolt fél admin neve:
R3HABS

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen bírálat.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Sziasztok! Nem tartom jogosnak a bírálatot. Én csak a haveromnak mentem segíteni, Mert bajban volt! Mindezért, bannt kaptam ami nagyon nem tetszett. Nagyon sok időt töltöttem el ezen a szerveren, sok jó kedvel, ráadásul nagyon sok pénzt is költöttem a szerverre, Tudom hogy ez nem mentesít de akkor is, nem tartom jogosnak hogy ezért bannt kapok. Nagyon szépen megkérném a bíráló admint/adminokat hogy nézzék át, Ha TS-en tudnánk beszélni még jobb lenne. Lassan a 4 év alatt ez az első kitiltásom.
 

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
408
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Szia!

Az ügy alatt elmondtam mindent és azt is mire kaptad a kitiltásod!
Megjegyezni kívánom az üzeneted amit privátban írtál valamint kiemelni azt, hogy a "barátaidat" azért, hogy ne kerülj kitiltásra képes lettél volna negatív színben feltüntetni.

Az üzeneted amit írtál privátban:

"Szia, bocsi a zavarásért de gondoltam rád írok, az elöző pk-m miatt kaptam egy 180 perces AJ-t és utolsó esélyes vagyok, Nem szeretnék örökre távozni a szerverről. A Rikinek a csomagtartójában voltak Illegális tárgyak. Bármit megcsinálok csak ne kerüljek jailbe. Nagyon sok IRL pénzt fektettem a szerverre, és nem szeretném hogy ki bannoljanak. ott a birtok, hangár, skines fegyóim, autóim ez mind menne a kukába remélem átérzed a helyzetemet."

Azzal hogy mennyit költöttél a szerverre nem kerülsz semmiféle előnyben, szabályok vonatkoznak rád is és mindenki másra is! Az, hogy felkeresel privátban és próbálsz "alkudozni" ezzel csak pont magad alatt vágod a fát, hiszen tudod te magad is mi fog történi!

További hozzáfűzni valóm nincs, várom a bírálatot!
 

Supsed

Zöldfülű
Támogató
2021. 07. 13.
167
199
LV karakter
Cyrus G Quintana
Szia, nem ez lett volna a mondani valóm hogy bármi féle előnyben részesüljek, csak ha már konkrét példákat soroltam fel miket értem el, de most az Oliveréket felhozva például az elmúlt jó pár napban direkt csinálták a feszkót, nem 1x szóltam nekik, és a riki is, hogy ne csinálják,csak azért is csinálták, Már pont ezért nem mentünk nekik "helpeni" ha kérték. Vissza térve hogy ha nem veszik le a körözést az autórol jelenleg is van egy pár amiről nem vették le a körözést, megyek vele 2 kanyart és ugyan azok az emberek rám agróznak és jönnek utánnam. Azt nem értem hogy a nemtudom hány ügyből miért mindig "rám" kellett rakni a mércét. De te azt állítod rólam úgy hogy nem is ismersz hogy én a barátaimat rossz fénybe akarom kihozni, hogy én megússzam. Mondjuk nemtudom hogy honnan veszik ezt a feltételezést hogy Olivert ismerem tévedtek. Nemtudom az emberek inkább maguk elviszik a balhét, vagy az igazukért küzdenek vagy legalább próbálják bizonyítani az igazságukat. NEM ismerem az Oliveréket. 2. Tudtommal a szerveren nincsen Indoktalan fegyver viselés már, Küldtek egy videót, amiben látszik az hogy "Körözött személy" vagyok. és ez a PK-ban is megtalálható, https://streamable.com/hkb721 . Amit mondjuk mai napig nemtudom hogyan és mikor derítettek ki, Nevem, telószámom. de te azt állítod hogy nem volt elég indokom arra hogy Rádióztak hogy menjek segíteni Rikinek, és kivittem rá az M4-et majd lelőttem a rendőröket, és elmentünk minnél gyorsabban a házba.


Edit: @Balidzs küldte @abenceh -nek küldte azt a klippet mikor rá lőttem az rs7re (Itt látszódott a "körözés a karakteremen) . Viszont amikor megírodott a panaszkönyv, azután direkt törölték a biznyítékot amit R3HABS-ra írtam. proof:
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Dezsi

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!
A PK jogos.
Attól függetlenül, hogy illegális frakcióba tartozol vagy civilként tevékenykedsz attól még részt vehetsz illegális tevékenységekben. Indok az ölésre megvolt mivel egy IC ismerőse Cyrus-nak segítséget kért tőle. Azonban ebben a szituációban nem feltétlen kellett volna segítséget hívnia Ricardo-nak mivel pénzbírsággal "megúszta" volna az egészet és ezt ő is tudta mivel a rendőr közölte is hogy a kék izzó és a neon miatt igazoltatta.
Cyrus kitiltását feloldom (az utolsó esély megmarad) , Ricardo-nak 120 perc NonRP jailt osztok mivel ő okozta a felesleges lövöldözést amiből történt ez az egész ügy.

R3HABS-ot mínusz pontban részesítem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.