Cyrka Roland see city car service jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JPeti2006

Újonc
2019. 04. 17.
4
0
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Cyrka Roland ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019.06.15 környékén kezdtem el játszani olyan 9 hónapja, volt egy olyan 2-3 hónapos kihagyásom ezért csak 18260 percem van a szerveren e jelentkezés megírásakor ~

Hanyas szintű vagy?
~ 19-es szintű vagyok de sokat játszok szóval ez változni fog ~

Milyen idős vagy?
~ 14 éves vagyok ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ nem voltam még más frakcióban, illegális frakcióba próbáltam ic belépni de tűzharc lett a vége ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ nem volt még frakcióm ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ sokat játszottam már a szerveren de frakcióban még nem voltam, jó lenne kipróbálni valami újat ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ igen kiváló minőségi mikrofonnal és TS3-mal is rendelkezem ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Naponta olyan 4-5 órát de inkább többet, hétvégén ritkábban érek rá, de általában akkor is fent vagyok ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még bannolva a seemta v2 szerverről ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ igen mikor kezdő voltam elég sokat de mostanában már kevesebbet vagyok AJ-ben, próbálok figyelni a szabályokra, utoljára azt hiszem pont 03.16-án voltam adminnal való fenyegetőzés miatt bent (Nem tudok sajnos belépni ucp-be nem enged be) ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Mint tudjuk az én korosztályom, a 13-14-15 éves korosztály még elég gyerekes és mondjuk ki, barom, próbálom eltaszítani a gyerekességet és éretten hozzáállni a dolgokhoz. Szeretem az új közösségeket, szeretek emberekkel beszélgetni, új embereket megismerni. Van rossz tulajdonságom is ami a türelmem, ami véges, de persze ezen is próbálok javítani. Nagyon csökönyös vagyok hogy úgy mondjam, nem bírom feladni a dolgokat, mindig el akarom érni azt a célt amit kitűzök, lehet napokig, hetekig vagy hónapokig tartson, van mikor ugye mint mondtam a türelmem elfogy megnyugodok és újra hozzá kezdek ahhoz amit el akarok érni pl: ezt a jelentkezést is 3 napig kutattam hogy lehet mégis megtaláltam :3 Próbálom mindig a jó oldalam mutatni és tisztelettudó lenni nálam magasabban álló személyekkel. ~
 
Utoljára szerkesztve:

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
  • Szomorú
Reactions: JPeti2006
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.