Cyril Ylann -> cs4ba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Itwasmemate

Újonc
2023. 09. 29.
12
29
V4 karakter
Cyril Ylann
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Cyril Ylann

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
cs4ba

Panasz oka, leírása, kifejtése:

Vasárnap (2024.04.21) Harry Brasscoval a zacisnál veszekedtünk. Ő többször megfenyegetett, becsmérelt, szidott. Mondtam neki, hogy ott várjon meg, majd visszamentem fegyverért, hogy megöljem. Mire visszaértem, már láttam, hogy telefonál, tehát a rendőröket hívja. Egy másik srác ordított is nekem, hogy ott vannak a zsaruk. Rá egy percre már viszonylag sok rendőr volt kint a helyszínen, és akkor már tudtam, hogy engem keresnek. El is kaptak, 245 percet (napot) kaptam, és 278.200$-os pénzbírságot. Emellé még hozzájön a kocsi szereltetése, egy TEC-9 ára. Tegnap kiszabadultam a börtönből, ma reggel pedig zacisnál láttam Harry Brasscot, tehát hoztam egy fegyvert, megöltem.
Csaba szerint nem reális, hogy egy MP-5-el megölöm őt a zacis előtt. Szerinte nem elég nyomós indok az ölésre az, hogy 245 percet (napot) eltöltök miatta a börtönben, jelentős anyagi károkat szenvedek. Emellé még ugye társul, hogy megfenyegetett, szidalmazott. Az adminügy alatt kihangsúlyozta, hogy MP-5-el öltem meg, pedig a szabályzatban nem szerepel olyan pont, hogy MP-5-el nem lehet ölni. Megkérdeztem, hogy emellé mi társulhatna még, hogy legyen elég okom megölni. Ő egy rendkívül rossz példát hozott fel, ami így szólt: "elrabolta a családod, köze volt bármelyik családtagod elrablásában / megölésében, kisemmizésében". Már csak azért is rossz példa, mert egy olyan embert öltem meg, aki az ideje nagy részét a zálogház előtt tölti. Megkérdeztem az adminügy alatt is Csabától, hogy ha nem rabolhatom el onnan, hol kellett volna megölnöm. Erre a kérdésemre még most is választ várok. Csaba az ügy alatt olyan kijelentést is tett, hogy ha valaki a való életben szid, megfogom és lelövöm. Teljesen értelmetlen ez a kijelentés, nyilván, a való életben nincs MP-5-öm. Ha a való életet hoznánk fel témának minden lövöldözésnél, összetűzésnél, már az összes ember adminjailben lenne, aki lövöldözik. Ha TEC-9-et viszek, akkor is megölöm. Erre is lehetne mondani, hogy való életben nem tenném meg. Nyilván, TEC-9-em sincs a való életben, ha lenne, nem ölnék vele. A szabályzat egyébként sem tiltja meg azt, hogy ölhessek MP-5-el. Csaba szerint az sem életszerű, hogy egyedül elmegyek MP-5-el, tegyük fel, bevásárolni. Erre ugyanazt tudom mondani, mint az előbb, a való életben nincs MP-5-öm, ha lenne sem mennék el bevásárolni. Ezt a "tegyük fel" részt sem igazán értem. Nem bevásárolni mentem, hanem ölni.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
A bíráló adminnak tudok a vasárnapi vitáról is, a mai adminügyről is logot küldeni.

Megjegyzés:
Szerintem teljesen jogosan öltem meg, 245 nap nem kis idő, 400 ezer dolláros anyagi kár sem kis összeg, de ez relatív.
 

cs4ba

hullám 🌊🐟
SzerverAdmin
v4
2019. 08. 01.
48
130
V4 karakter
Mayumi Kyoko
LV karakter
Ylli Hassan
Szia, helyben leírtam mindent amit feltudtam hozni, hogy miért is nem volt helyén való ott lövöldöznöd és konkrétan kimondottan ÖLNI odamenj, sőt mellékeltem egy PK részletet is ami az ehhez hasonló eseteket taglalja, nem mondanám elegendő indoknak, hogy ezért Zacisnál egy MP5 kíséretében megöld Harry-t, mert feljelentett sőt arra sem elég indok, hogy mindezek után te tropára lődd az egész autóját, megjegyzem mindezt a egy Parkolóban zacis előtt, ami nem egy alig járt hely, amennyiben felvetül bármilyen kérdés nagyon szívesen megválaszolom,

addig is várom a bíráló Adminisztrátor válaszát.
 

Itwasmemate

Újonc
2023. 09. 29.
12
29
V4 karakter
Cyril Ylann
Szia, helyben leírtam mindent amit feltudtam hozni, hogy miért is nem volt helyén való ott lövöldöznöd és konkrétan kimondottan ÖLNI odamenj, sőt mellékeltem egy PK részletet is ami az ehhez hasonló eseteket taglalja, nem mondanám elegendő indoknak, hogy ezért Zacisnál egy MP5 kíséretében megöld Harry-t, mert feljelentett sőt arra sem elég indok, hogy mindezek után te tropára lődd az egész autóját, megjegyzem mindezt a egy Parkolóban zacis előtt, ami nem egy alig járt hely, amennyiben felvetül bármilyen kérdés nagyon szívesen megválaszolom,

addig is várom a bíráló Adminisztrátor válaszát.
Amit mellékeltél, annyi jött le nekem belőle, hogy ők nem konkrétan ölni mentek, csak vittek magukkal fegyvert, hogy csináljanak egy kis feszültséget. Én golyóálló mellényben mentem oda, kifejezetten ölni. A kocsijához egy golyó nem ért, nem tudom, hogy ez honnan jött, hogy szétlőttem a kocsiját. Azt továbbra sem értem, hogy miért lényeg az, hogy mivel öltem meg. Ha TEC-9-et viszek, nem hal meg? Ha TEC-9-et viszek, nem hallatszódik? A TEC-9 nem fegyver? Egyik kiskaliber, másik nagykaliber, ennyi a különbség. Nem tudom, mi a gond azzal, hogy MP-5-el ölöm meg. Ezt pedig továbbra is nevetségesnek tartom, hogy ez nem elég ok arra, hogy megöljem. Ha ez nem elég, akkor semmi. Mint leírtam, ennél több okot nem tudott volna adni rá, hogy megöljem. A kérdésemre azóta sem kaptam választ, de felteszem mégegyszer. Ha nem rabolhatom el, de ott nem is ölhetem meg, hol, és hogyan kellett volna megölnöm?
Előre is köszönöm a választ.
 
Utoljára szerkesztve:

cs4ba

hullám 🌊🐟
SzerverAdmin
v4
2019. 08. 01.
48
130
V4 karakter
Mayumi Kyoko
LV karakter
Ylli Hassan
Szerepjáték szerveren vagy, megannyi lehetőséged van kivitelezni BÁRMIT (szinte), ez a legrosszabb eshetőség, elrabolni elrabolhatod, de nyilván nem Zacis parkolóból hanem egy félreesőbb helyen és ott RP-zhetsz vele, ott sem kell megölni, teljes mértékben kivitelezhető lett volna anonim az elrablása, megverése, megfenyegetése, de mint leírtam NE én alkossak RP Szituációt a te/ti ügyetekben, legtöbb a fantáziádra van bízva az a minimális amit kerülni kell pedig szabályzatba van foglalva végig.
 

Itwasmemate

Újonc
2023. 09. 29.
12
29
V4 karakter
Cyril Ylann
Szerepjáték szerveren vagy, megannyi lehetőséged van kivitelezni BÁRMIT (szinte), ez a legrosszabb eshetőség, elrabolni elrabolhatod, de nyilván nem Zacis parkolóból hanem egy félreesőbb helyen és ott RP-zhetsz vele, ott sem kell megölni, teljes mértékben kivitelezhető lett volna anonim az elrablása, megverése, megfenyegetése, de mint leírtam NE én alkossak RP Szituációt a te/ti ügyetekben, legtöbb a fantáziádra van bízva az a minimális amit kerülni kell pedig szabályzatba van foglalva végig.
Én a megölését viteleztem ki, sikerült is. Nincs mit kivitelezni, ennek az ügynek köze nincs az oktalan öléshez. Tudja, hogy meg akarom ölni, hogy kéne elérnem, hogy egy félreeső helyre kerüljön? Nem tudom, miért olyan irreális az, hogy valakit közterületen megölnek. A való életben az összes gyilkosság félreeső helyen történne? Mellesleg, miért ne ölhetném meg, ha adott rá elég okot? Számomra elég okot adott, miért ne ölhetném meg? Kapásból három okot tudtam, illetve tudok mondani, amiért megölhettem, tehát már nem lehet oktalan, mert van három okom is rá. Várom Dzsuzi bírálatát.
 

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 446
4 001
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
Szóval többször volt egy srác aki zacisnál téged megfenyegetett, becsmérelt, szidott. - Te ezért, megakartad ölni, vittél is ki fegyvert, majd kimentek rád a rendőrök. Elfogtak, pénzbírság, elvették a fegyvert, jail.

Leülted, te vissza mész ,és megölöd zacis előtt. - Nem is értem hogyan gondoltad, már az elején.... hogy megölöd.
Gondold át azért legközelebb hogy hogyan cselekszel, és ne egyből fegyverért szaladj.

Ha van még kérdésed ezzel kapcsolatban, akkor keressél fel pm-ben bárhol.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.