Cynthia Black jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

freezy0001

Újonc
2019. 06. 30.
2
0
freezy.dev
V2 karakter
Cynthia Black

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Brúnó ~

Életkorod:
~ 15 ~

A játékon belüli szinted:
~ 9 ~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://imgur.com/Lqu3R7S ~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen rendelkezem, alapvetően Discordon tartom a kapcsolatot a legtöbb emberrel, de egyáltalán nem jelent gondot a TeamSpeak használata! ~

Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen, természetesen! ~

Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Brúnó vagyok, 15 éves és Nagytarcsán élek. Szeretek sportolni, illetve számítógépen tevékenykedni. Amikor szabadidőm engedi általában MTA-zok, illetve programozok. Most ballagtam, és egy informatikai szakközépiskolába folytatom tanulmányaim. Pozitív tulajdonságaim: kitartó vagyok, szeretek segíteni másoknak, jól dolgozom csapatban. Negatív tulajdonságaim: néha megszalad a szám csúnyaszavak terén, de dolgozok rajta, hogy ne így legyen, haragtartó vagyok, olykor türelmetlen. ~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Cynthia Black ~

Anyja, apja neve:
~ Apja neve: James Black Anyja neve: Amanda Black ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ cynthia.black@lossantos.ls, 343268~

Büntetlen előítéletű?
~ Igen, természetesen. ~

Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/LyHdvql ~

Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Nincs ~

Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ A csapatmunka szerintem rendkívül fontos és nem hátrány ha összehangoltan tudok dolgozni a többi emberrel. Nagy előnyt nyújthat, ha valakinek megvannak a kellő képességei hozzá. ~

Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen, rendszeresen. ~

Csatolja be önéletrajzát:
~ 1998. 03. 12.-én születtem Los Santosban és azóta itt élem napjaimat, kisebb-nagyobb sikerekkel. 10 éves korom óta az az álmom, hogy műhelyben töltsem a mindennapjaim és ez a lehetőség most adatott meg. Eddigi munkáim nem voltak számomra élvezetesek és szerettem is volna váltani minnél hamarabb, viszont ezt csak késöbb tehettem meg, mivel 19 éves koromban elhunyt édesapám és édesanyám egy autós balesetben és több hónapig magam alatt voltam. Azóta elkezdtem edzeni, fizikumom és állóképességem napról-napra egyre jobb lett és megtanultam jól csapatban dolgozni. Már kihevertem a múltat és csak a jövőre szeretnék koncentrálni. ~


Aláírás:
2019.08.03.Cynthia Black
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
  • A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
    ((várunk TS-en 08.09.-én 17:30kor,amennyiben nem felel meg, jelezd kérlek.))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.