Cyco Naz jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cyco Naz

Újonc
2023. 04. 24.
62
26
LV karakter
Cyco Naz
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Cyco Naz
Születési hely, dátum:
Las Venturas, 2002/12/09
Lakcím:
Fort Carson West Ort St. 12
Telefonszám:
+38-76-173-8029
E-mail cím:
bigblackcyco@email.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Értettségi
A jogosítvány száma:
909799JP
A vezetői engedély érvényességi ideje:
08. 01.

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
IGEN/NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
IGEN/NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
VÁLASZ



OOC információk

Neved:
Levi
Életkorod:
18Z
AccountID:
27399
Játszott perc:
60380
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Lv-n még nem igazán voltam.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
VÁLASZ
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Igazából elég kis egyszerű frakciónak látom, és szeretném valahogy elütni az unalmas perceimet, mert elég unalmas folyamat hajszolni a pénzért, inkább ezt csinálnám akkor.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Kívülről mint látom, a csapat nagyon összetartó és segítőkész, szeretnék én is ennek a csapatnak a része lenni, hogy erősítsem a frakciót.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Mert kiváló problémamegoldó képességekkel rendelkezem, és mindig a legjobb eredmény elérésére törekszem.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Hétköznaponta olyan 2-3 órát tudnék, de a munkahelyemtől függ igazából, hétvégén pedig persze többet tudok lenni.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Pozitív: Tanulékony, kitartó, ott próbálok segíteni ahol csak tudok, hamar alkalmazkodok az igényelhez, türelmes, barátságos.
Negatív: Néha túlvállalom magam, mindig a tökéletességre törekszem, haragtartó.

Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Sziasztok! Levi vagyok 18 éves szabolcs megyei srác. Már egy éve végeztem az iskolával, és már szeptember óta dolgozom egy biztonságtechnikai cégnél. Az iskolába nem ennek tanultam, de mégis szerintem jobban döntöttem mintha a szakmámba dolgoznék. Elég rugalmas napjaim vannak a munkahelyen, mert leginkább kamerák szerelésével foglalkozunk, és azok karbantartásával az egész környéken. Tehát van hogy egyik nap nyíregyházán szerelünk, van hogy a hajdúságokba, de mindig úgy tervezik a napokat hogy olyan este 6 fele hazaérjek. Szabadidőmbe leginkább kint vagyok, biciklizek, vagy játszok a gépen, SeeLV-zek. A seemtás karrieremet még a v2-be kezdtem, olyan 6 éve vagy több éve, pontosan nem emlékszem de akkor mutatta meg nekem az unokatesóm. Elején rengeteget játszottam ott, viszont meguntam mert egyedül maradtam, és regisztráltam LV-re, ahol rengeteg barátra tettem szert.
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:

 
Utoljára szerkesztve:

Cyco Naz

Újonc
2023. 04. 24.
62
26
LV karakter
Cyco Naz
Szia, a frakcióminősítéses bannodról tudnál írni pár mondatot?
Szia! Természetesen, volt egy olyan incidens, hogy detektoroztam a sivatagban, és leparkoltam az autómat egy ház mögé. Az autómat elvittétek, és akkor nem volt elérhető sem taxi, sem más közlekedési eszköz, ezért felidegesítettem magam, és tettem egy elég helytelen bejelentést felétek... A bannom alatt alaposan átgondoltam, amit tettem, és a frakcióval kapcsolatos véleményem is megváltozott. Mégegyszer bocsánatot szeretnék kérni.
 

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 689
2 751
LV karakter
tomo vomo
badge-packer11.png
Tisztelt Jelentkező!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Megjegyzés: Jelölj be engem ismerősnek DC-n: doms_29 és írj rám az IC neveddel. A meghallgatásod DC-n lesz 07.12. (péntek) 19:30-kor.

Üdvözlettel,
Kulo Hamo
CEO
 

Snoopi

🤝Üzlet megkötve🤝
SzerverAdmin
LV
2020. 04. 03.
185
222
LV karakter
Ronnie Dotson
Ha még szeretnél jelentkezni, írj rám privátba.
 
  • Tetszik
Reactions: bencce
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.