Csorba Zsolt jelentkezés NNi-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bronze

Újonc
2020. 12. 19.
71
75
Las Vegas
V2 karakter
tina.murphy
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Csorba Zsolt

2. Születés helye, dátuma
1991.05.10

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos, El Corona 41/A

4. Telefonszáma
138048

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendvédelmi egyetem

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
ORFK: felmondtam

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
ORFK voltam 2 hétig utána felmondtam.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Korábbi munkahelyemből adódóan van jártasságom a rendvédelmi szolgálatban és most szeretném egy más módon is végezni

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Képzettségem, kvalitásaim és erőlétemből adódóan alkalmasságom kétségtelen, ezentúl elhivatott és gyakorlatias vagyok



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Misi, 14 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2021.01-01 16:30 kor regisztráltam.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
28725 perc

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
ORFK voltam 2 hétig hamarabb feladtam volna a frakciót csak megvártam az Őrmesteri vizsgát igy nem sikerült.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Mert szeretek frakcióban játszani, különösen rendvédelmi frakciókban és az én szememben az NNI különleges ezek között.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Persze.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.

Dávida Mihály vagyok, 14 éves. Szabolcs - Szatmár - Bereg megyében élek szüleimmel, és testvéreimmel! Eléggé sok hobbim van, általában Focizni szoktam, Futni, számitógépezni és még ehhez hasonlók. Nagyon sokat MTA-zok, RP-zni már régóta RP-zek, és ismerek minden fogalmat, és RP szabályt, és azon belül a hasonlókat. Ha megunom az MTA-t akkor áttérek a Rocket League-ra, Warzone-ra, LOL-ra, CSGO-ra, meg ilyen hasonló játékokra amelyek elüzik az unalmasságomat. Eléggé sok szabadidőm van, még iskola időben is, és ezáltal tudom teljesiteni a perceket de persze ez már más téma, Pozitiv tulajdonságaim: Segitőkész, jófej, barátságos, Negativ: csúnyán beszélek, néha flegma vagyok, Féltékeny kicsit.
Dávida Mihály vagyok, 14 éves. Szabolcs - Szatmár - Bereg megyében élek szüleimmel, és testvéreimmel! Eléggé sok hobbim van, általában Focizni szoktam, Futni, számitógépezni és még ehhez hasonlók. Nagyon sokat MTA-zok, RP-zni már régóta RP-zek, és ismerek minden fogalmat, és RP szabályt, és azon belül a hasonlókat. Ha megunom az MTA-t akkor áttérek a Rocket League-ra, Warzone-ra, LOL-ra, CSGO-ra, meg ilyen hasonló játékokra amelyek elüzik az unalmasságomat. Eléggé sok szabadidőm van, még iskola időben is, és ezáltal tudom teljesiteni a perceket de persze ez már más téma, Pozitiv tulajdonságaim: Segitőkész, jófej, barátságos, Negativ: csúnyán beszélek, néha flegma vagyok, Féltékeny kicsit.




8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Persze.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/a/9GxFqEz

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/a/atmalho
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került.
Az Ön lapját elutasítottuk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.